Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu, cik ir dzirdēts, tad grāmata esot kewla. Es gan nesāku lasīt šo, man gribas no sākuma D. Brauna Eņģeļus un Dēmonus izlasīt, un tikai tad, ja gribēsies, ķerties pie Da Vinči Koda. Bet, ņemot vērā, ka lielākajai daļai cilvēces patīk - tad jau vien ir vērts izlasīt. Galu galā neba bez nopelniem tik daudziem kaut kas patīk. (:

Reini, iesi CSā šaudīties? ^^,

Link to comment
Share on other sites

Nu, cik ir dzirdēts, tad grāmata esot kewla. Es gan nesāku lasīt šo, man gribas no sākuma D. Brauna Eņģeļus un Dēmonus izlasīt, un tikai tad, ja gribēsies, ķerties pie Da Vinči Koda. Bet, ņemot vērā, ka lielākajai daļai cilvēces patīk - tad jau vien ir vērts izlasīt. Galu galā neba bez nopelniem tik daudziem kaut kas patīk. (:

Reini, iesi CSā šaudīties? ^^,

Ir ir kuul. Man ar patika. Lasās ļoti viegli un ātri. Un (as always) - filma pēc grāmatas izlasīšanas liekas sūds.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

3 nedēļas nakts maiņās padara cilvēku par zombiju. Huj s nim ar lielāku algu, rakstīšu atlūgumu un iešu citur parukāt. Māja, gyms, darbs, māja. Brīvdienās kodiens, kāds dūms un atkal viss uz rinķi. Čot pārāk garlaicīgi..

Kaut kā visi baigi saskābuši. Marts deguna galā, pavasaris klāt, kaķi pisās, naudiņš mazās mīlē. A jūs te ar sardelēm mēraties un zankājaties. Kaunieties..

Anglijas pavasaris tāds pavisam nesaprotams. Dienā saulīte silda, naktī sniegs un salna.

Šodien jāgera puslitrs, pagājušajā kodienā iesāktais, ir jādabeidz. Jānoguļ pusdiena un jaunā nedēļa var sākties.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

3 nedēļas nakts maiņās padara cilvēku par zombiju. Huj s nim ar lielāku algu, rakstīšu atlūgumu un iešu citur parukāt. Māja, gyms, darbs, māja. Brīvdienās kodiens, kāds dūms un atkal viss uz rinķi. Čot pārāk garlaicīgi..

Kaut kā visi baigi saskābuši. Marts deguna galā, pavasaris klāt, kaķi pisās, naudiņš mazās mīlē. A jūs te ar sardelēm mēraties un zankājaties. Kaunieties..

Anglijas pavasaris tāds pavisam nesaprotams. Dienā saulīte silda, naktī sniegs un salna.

Šodien jāgera puslitrs, pagājušajā kodienā iesāktais, ir jādabeidz. Jānoguļ pusdiena un jaunā nedēļa var sākties.

Tu tur naudu pelnīt brauci vai 'priecāties'?

Link to comment
Share on other sites

Naya, dažreiz arī man uznāk vēlme aizmaukt uz Ukiju vai Īriju un vienkārši pavergot kādā noliktavā. Bet nu, kamēr vēl ir laiks mēģināt te izkruķīties, jāmēģina. Patiesībā nevaru saprast, kāpēc te regulāri cilvēki kasās par to, ka kāds strādā melnu darbu kā melnstrādnieks ārzemēs. Kāpēc lai to nedarītu? Strādāt melno darbu nav nemaz tik slikti, enīvei labāk nekā daudzi te Latvijā uzraukuši degunus činkst par low atalgojumu ne tik melnā darbā.

Link to comment
Share on other sites

es gribu aizbraukt melnajā darbā uz broudveju,kur kā apkopējs ar slotu varētu hujārīt visus tos idiotus,kuri ielikuši hobbitam vienīgo nomināciju par best make-up, un tāpat viņus tur pārsita Les Miserables,kuru nosaukums izsaka pašu būtību, un ja pats V.Igo.kurš sarakstīja to grāmatu, noskatītos to filmu,viņš kapā ne tikai apveltos otrādi,bet kā zombijs aizietu uz oskaru ceremoniju un nosauktu to par sliktāko humora šovu viduslaiku vēsturē. Liberte, fraternite,stupidite

Link to comment
Share on other sites

Biju pa iepriekšējo nedēļas nogali Igaunijā, un 3 dienas dabūju dzert Valmiermuižas izlejamo par velti! Vienīgi, žēl ka jāstrādā bija un nevarēja dzert cik lien!

Un pēc tam, nahuj, saslimu uz nedēļu.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Biju pa iepriekšējo nedēļas nogali Igaunijā, un 3 dienas dabūju dzert Valmiermuižas izlejamo par velti! Vienīgi, žēl ka jāstrādā bija un nevarēja dzert cik lien!

Un pēc tam, nahuj, saslimu uz nedēļu.

Kur tad Igaunijā var dabūt Valmiermuižas izlejamo? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...