Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nepietiek, ka pats apzinos, a tev vēl sejā jāiebāž ? Nekas, nekas. Es būšu tur - kad tu paklupsi :D

Lieciet Like maniem postiem, ignorējiet afronigas postus. Saglabāsim vīrišķo sviedru garšu šajā forumā, neļausim feministēm pārņemt varu.

Man gan nekas nebūtu pretī, ja te valdītu sieviešķais gars. :) Visiem labi zināmā patiesība, ka čaļus vairāk pievelk meitenes nevis zēni :D

Link to comment
Share on other sites

Iekš Double Coffee atklāju daudz kurut kafiju. Laba vieta, žēl tikai, ka tik dārgi tur tās "kafijas".

Ame, ā, mani tā hipnotizē Tevis ieliktais kaķis. ^^,

Ierunājies par kafiju un to bodīti, uzreiz atleca atmiņā viens foto :D

http://images.google...360844433432027

sorr, nesanāk pievienot normālu foto uzreiz te forumā :/

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

Tehnisks jautājums, paziņai ir samsungs (nezinu kas modeli, tas nav būtiski) (ar androīdu), un telefonam ir pilna talruņa atmiņa, kā lai visas programmas no talruņa atmiņas pārliek uz atmiņas karti? Es esmu uz milzīgu Jūs ar androīdiem, vienīgais, ko piebilst varu, ka viņš pa defu neļauj pārlikt ("pārvietot uz kartes atmiņu" ir pelēks (tobiš neļauj uzspiest)). vai ir vajadzīga kāda atsevišķa programma lai to izdarītu? :D noob question.

Link to comment
Share on other sites

Интриги, скандалы, разследования... Gign foruma maskulīnā daļa pret sieviško mazākumu... Bet ja godīgi - nedomāju, ka ziediņš spēj kulturāli troļļot daiļo dzimumu. Too mutch experience on men... If u know what i mean

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...