Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Aizgāju gulēt 22.00 pamodos 3.00 un vēl tagad esmu augša, ko darīt, gribu ieiet normālā gulētiešanas ciklā.. Ar šo fīču jau mocos kādus 2 gadus, ka naktīs vnk varu negulēt.. Nakts putns laikam esmu.. :o:D

Tev signaturē labs risinājums! :)

Link to comment
Share on other sites

Iegaju gign csdm pa seniem laikiem sagribejas uzspelet, tur hs mode (tas butu taa) un katra pusee spele pacani ar spinhakiem, speed hakiem un aimiem !! Par ko si vieta parvertusies :(

i fixed :) triple bans izlidoja

Link to comment
Share on other sites

Viņa angļu valoda, kas virmo viņa twitter kontā ir tik tīra un pareiza!

Tava latviešu valoda, kurai pietrūkst dažreiz komatu, arī gandrīz tik pat laba ^^,

Edit: Man laikam sacēlās temperatūra >__< fck. No otras puses, i feel so hot now, hm.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

636 @ origo ir lielākais 636 @ centrs. So, yeah, tur tiešām ir plaša izvēle. Un es biju apskraidījusi lielos elkorus un tehnolandus, meklējot tādas ausis, kuras pārdevējs nemīzīs atvērt, lai iedotu ietestēt, un tādas, kuras attiecīgi apmierinās manas intereses, un pēc 5 veikalu apmeklēšanas tai pašā origo 636 veikalā nopirku savējās. ^^,

Nu, ar domu, ka arī peļu ziņā tur varētu būt tīri ok piedāvājums.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

kādam Liepājniekam nav digitālie svari ar 0.1g precizitāti ?

Ja vēl interesē, dod ziņu, var noorganizēt. Reaģē pat ja drusku uzpūš elpu.

edit: Svari atrodas centrā ~200m no FP un ~100m no P-Bar. Jābrauc pašam skatīties uz vietas, jo diez vai varēs nest viņus kaut kur ārā.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Ja vēl interesē, dod ziņu, var noorganizēt. Reaģē pat ja drusku uzpūš elpu.

edit: Svari atrodas centrā ~200m no FP un ~100m no P-Bar. Jābrauc pašam skatīties uz vietas, jo diez vai varēs nest viņus kaut kur ārā.

ok. atsūti PM numuru, uz kuru varu zvanīt ;]

DoubleT apnicis ka apčakarē? :D Vai pats savu biznesu atversi? :DD

nu tā vienkārši ir doma pačekot līdzi kas notiek, jo pēdējās reizēs izskatās ka vai nu man brilles vajag stiprākas vai svara mērvienība nav konstanta :D
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...