Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

neredzu tur nevienu cūku....Noteikti samurays jau paciemojies... :DD temp 37.6 un joprojām štukoju, vai dzert aukstu alu, vai siltu tēju...

P.s. Tomēr auksts alus...

Karstu tēju drusku atdzesētu ar aukstu balzāmu... ŅAM!

Es vispār atkāpjos no tradīcijām un paņēmu...pusotru litru džona... DAFUQ?

Link to comment
Share on other sites

Yo, ir kādas domas kāpēc CS brutāli bremzē? FPS drops pie mazākā ekšna. Dūmos krīt līdz 20, barā turās ap 60, bet nekustoties ir puslīdz stabils 100. Laptops win7, integrētā intel videne ~2gb, 8 gigi rams, I5 2410M 2,3 ghz. Jebkuru citu spēli velk labi, bet CS drausmīgi raustās. Vertikālās sinhronizācijas un CS reitus/settingus nevajag piedāvāt samainīt, tik minimāli arī es esmu mēģinājis mainīt.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Yo, ir kādas domas kāpēc CS brutāli bremzē? FPS drops pie mazākā ekšna. Dūmos krīt līdz 20, barā turās ap 60, bet nekustoties ir puslīdz stabils 100. Laptops win7, integrētā intel videne ~2gb, 8 gigi rams, I5 2410M 2,3 ghz. Jebkuru citu spēli velk labi, bet CS drausmīgi raustās. Vertikālās sinhronizācijas un CS reitus/settingus nevajag piedāvāt samainīt, tik minimāli arī es esmu mēģinājis mainīt.

Lošara, pielīdzini rezolūciju CSā ar rezolūciju windowsā

Link to comment
Share on other sites

Bet režisoram nevajadzētu koncentrēties uz pašu mūziku kā tādu,jo,teiksim,tādā filmā kā the perks of being a wallflower vai silver linings playbook visa filma tiek balstīta uz vienu dziesmu,kura tiek atskaņota vairāk kā divas reizes,un tas jau liek domāt par kaut kādu liekulības pieskaņu. It īpaši,kad viņi drausmīgā ekstāzē kaifo par katru nepazīstamāko indie hipsteru roku,kurā vienmēr būs bass,ritms,bungas un dublēts falsets solo pavadījumā,dzied par varavīksnēm un elli. Un es nesaprotu,kāpēc jāražo tik daudz filmas "par dzīvi",jo vienīgais,ko es tur atrodu,ir ekstravaganti tēli,kuri esam mēs paši,tikai bez saprāta robežām un rīkojamies pirmatnējā ego vadīti. Ķipa,iedomāties sevi situācijā,kā būtu,ja būtu,un beigās vēl smagi aprauties ar iznākumu.

Ļoti patīk tāda stila filmas kā Shame un visas kasablankas un cabaret,kur visas emocijas tiek pietuvinātas kameras tuvplānā,kur visu stāstu veido aktiera sejasizteiksme un acis. Kaut vai nesenajā filmā par Dokumentālistu,kur mūziku radīja paši aktieri vai vispār nebija. Un es vispār uzskatu,ka vienīgā mūzika,kuru var likt filmās,ir klasiskā mūzika.

Link to comment
Share on other sites

Tnx,pareizi bija Nero!

Par diskiem,nav mana vaina,ka Zviedri vēl 2004 gadā lika auto,kaseti un disku :aha:

ir alternatīvas... Visādas pārejas and shit... Nerunāju jau par kaseti ar 3.5 jacku, bet par reālām alternatīvām. Kas tur sābā nav nomaināms?

Link to comment
Share on other sites

Играть или не играть, - вот, в чём вопрос!

Un, Boring, diski mašīnās ir ftw. ^^, kasetes vispār mega lieta. Labi, ka es savas šlāgeru un prodigy kasetes neesmu izmetusi ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Protams ir alternativas,bet,nez esmu pa slinku,lai baigi ņemtos ar to,pārsvarā tāpat radio tikai klausos,disks,tā tiri lai ir viens,ja nu sagribas kaut ko savu,kādu pusstundu :)! Un Zviedriem ir vēl viens populārs autiņš ;)

Link to comment
Share on other sites

Protams ir alternativas,bet,nez esmu pa slinku,lai baigi ņemtos ar to,pārsvarā tāpat radio tikai klausos,disks,tā tiri lai ir viens,ja nu sagribas kaut ko savu,kādu pusstundu :)! Un Zviedriem ir vēl viens populārs autiņš ;)

Toyota?

Link to comment
Share on other sites

Piektdienas vakars - visi dzert un tusējas, bet mēs līdz 1naktī dzenājam ripu pa vietējo hokeja laukumu. Tā vispār ideāls vakars un tādā garā...bet vienā brīdi ripa no vietējās hokeja leģendas lido man tieši pa celi un...un pēc pusstundas es jau sēžu slimnīcā uz rentgenu. Ziemas prieki beigušies un tuvākajā laikā jāplāno operācija - celis lupatās :(

Nu nekas, jāiedzer šņabis, jo nu tas ir vienīgais, kas pašlaik palīdz pret sāpēm :shades:

P.S. Danke šchoon igoram, jo LP vienmēr spējīgs uzlabot garīgo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dinamo :DD Droši, varēšu strādāt par ūdens pienesēju, jo nu es tak knapi pa vārtiem varu trāpīt :DD nu šķrobe lielākā ir par to, ka februāra sākumā ir biļetes braukt ārzemēs kārtīgi uz kalna atpūsties...tagad visi plāni dirsā :/

Galīgi kaut kāda neveiksmju sērija uznākusi...šonakt sapists celis un vēl apskādēta mašīna, ko arī biju uz vakaru mazliet aizņēmies.

Edits: eh, jau biju piemirsis par vecajām LP dziesmām

Edited by smogs
Link to comment
Share on other sites

Nu Tu gan dod! Alfa Romeo!

pag pag.. darīsim tā..

ja tu 24h laikā nepierādīt, ka alfa nak no zviedriem, Tev ir banāns 4evā.

vienkārši fascinē šie klauni. spoki.lv ir tava īstā vieta. ar visu spokupavāru priekšā.

p.s. sarkasmu neuztvēru, un man ir pilnīgi izbraukt ar zirgu. kontrolē, ko runā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saulains rīts, drīz būs tēja, jauki sapņi naktī, lielisku sakarību, sakritību un notikumu pilna vakardiena, radošais atvaļinājums līdz ceturtdienai prom no grāvja, CS-pilna šodiena, garšīgs rums ar kolu, dzīve ir gandrīz lieliska. Atlika vēl tik ierakstīt mūziku diskos, ko mašīnā klausīties, un vuoļa - jaukais Ziepniekkalns uz laiku būs atkal mans ^^,

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...