Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ŽEL MEITENEI 30LS PUĶĒM? Nu da, uk varētu būt ka tik daudz neviens netērē, lai pārgulētu ar kādu. Es saprotu, kāzu gredzenu arī pirks sudraba vai imitāciju, comon, žēl taču :) tāpat uz pirksta turēsies..

p.s. Nepazīstu nevienu, kuram būtu žēl 30ls sava mīļotā cilvēka iepriecināšanai...

Link to comment
Share on other sites

Nevarēju atrast, kurā vietā viņš teica, ka pat meitenei tos ziedus pirks, bet whatever. Negribu nevienu aizstāvēt vai brukt virsū, bet jūs tak paši flamewaru aizsākt gribat.

Jāgers gan UK ir fakin lēts. nulzīben butele tikai 18 funti, paņem vēl 6paku enerģētiskos par divīti un uzpriekšu jāger bumbas. Dibens te tai Anglijā ar darbu janvārī. Absolūts klusums. Pat sētnieku ir tik daudz, ka lāpstu visiem nevar izsniegt. Es aiz garlaicības jūtu, ka visu naudu nodzeršu un uz LV tukšā aizbraukšu :D

Link to comment
Share on other sites

ja man mēnesī paliktu pāri virs 500ls, ilgi nebūtu jādomā, vai meitenei priekš puķēm žmiegt 30ls..

cita lieta ir taupīšana un tā.. betnu šeit nebūs tas gadījums.

15ls pa jāgeri nulziiben ir lēti.. hzm..

Vecais, bet kā tad šis bez MacBook air noliktavā?

PS: jā, es zinu ka tā jau izbraukāta tēma un es esmu lošara

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Šmiga UK ir tik lēta, ka garām alko nodaļai, ar spīdīgām zīmītēm "50% off on everything" vai "3 for 2", tā vienkārši, paiet nav iespējams. Ieķēru Malibu litrīgo par čiriku, Bacardi Oakheart par 12 un JD par 15 :D

Jāgeris ir mega salds. Jau nāsīs cērtas vakariņu čilli, šovakar ir labi :)

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Kāda filma?

Andželīna Seksīgā Džolija kopā ar sirmu aktieri veic zādzības. Lielāko no tām veic gadsmitu mijā. Beigas dzelzceļa stacijā. Sirmais vīrs ir Šons Konerijs.

edit: Mistiskā kārtā sajaucu ar Džounsu. Filma - http://www.imdb.com/title/tt0137494/

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Nevarēju atrast, kurā vietā viņš teica, ka pat meitenei tos ziedus pirks, bet whatever. Negribu nevienu aizstāvēt vai brukt virsū, bet jūs tak paši flamewaru aizsākt gribat.

Ok, piedod, mīļotajam vīrietim :)

Link to comment
Share on other sites

Iesakat kādu labu komēdiju ko noskatīties :)

semi pro

pinnaple express

sitter

step brothers

elf

visi haraldi un kumāri trešais ari ir diezgan smieklīgs

the campaign

knocked up

intouchables- nelikas īsti komēdija bet nu ķipa žanrs ir

Edited by B3NDE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

ja es būtu piegādātājs, noteikti pat dirsu nekustināt pa 15ls plivināt vismaz 140km.. (firmā, kur strādāju, Rīgas teritorija ir 12ls piegāde) ja vel jābrauc tāds gabals, jāsmaida pie durvīm, kad dod puķes pa 15ls.. nu paldies, nē.

30ls jau ir ok.

Vispār pa lielam visi ziedu kurieri pa rīgu vizina ziedus pa kkādi 7 ls :D

Pietaupi ziedus - netraumē meiteni. Uzdāvini labāk mammai.

pietaupi savu sūdu, tā jau smirdi pa gabalu!

LOL, paliek 600-700pundi pāri, bet nevari puķes nopirkt un samaksāt 30ls? aahahhahahaha UK here i come!

puķes maksā 40 ls, par pašu piegādi grib plēst 30 ls.

pa 70 ls, protams, varu uzrunāt citu, kas nopērk un aiznes, un uzdāvina, bla, bla, bla, bet tas vairs nav tas.

par cik šī nebūt nav/nebūs pirmā reize, kad ko tādu daru, tad cilvēki, kuriem tika dāvināti šie ziedi, bija bezgala priecīgi par tādu pārsteigumu, protams, parasti tas viss bija +/- 40 km robežās uz vienu galu un pati piegāda bija krietni zem dvacāra.

un neskatoties uz to, cik es te pelnu, netaisos par tādu pakalpojumu maksāt tādu ciparu.

Dibens te tai Anglijā ar darbu janvārī. Absolūts klusums.

Kurā galā atrodies? Jo darba ir dahuja, tik ar dzīvesvietu meklēšanu ir grūtāk, pat mums ar divīti viss ir uz pauzes, jo nav dzīvesvietu pietiekamu pagaidām, gaidam februāri.

Link to comment
Share on other sites

Kurā galā atrodies? Jo darba ir dahuja, tik ar dzīvesvietu meklēšanu ir grūtāk, pat mums ar divīti viss ir uz pauzes, jo nav dzīvesvietu pietiekamu pagaidām, gaidam februāri.

Rugby. Dzīves vieta ir, bet darbos klusums. Ābols laiž cilvēkus vaļā un dod darbu uz pusslodzi, Tesco arī cilvēkus pa pāris dienām nedēļā darbina. Ceru uz Valentīndienas brīnumu. Aģentūrās padļaks 40 lpp ar info un evaluation testiem aizpildīt, lai beigās aprautos uz to, ka "pašlaik darbu, kas atbilst jūsu prasībām un kvalifikācijai nav". Pašlaik manā galā ēdināšana un smagā transporta šoferi iet uz urrā, visur citur pa lielam ir klusums. Kaut kādās ātrajās ieskrietuvēs pie privātajiem un babajiem par 6,50 vergot pa 12 stundām rokas neceļas :/

Nu ja jau pūslis maksā zem 30 santīmiem un vēl nav Jāņi, tad kaut kas tur nav kārtībā ar to partiju bijis. Lai nu cik lēti alu LV pārdod, bet es pat 0,5 pudeles lētāk par 30 santīmiem mazumtirdzniecībā sastopu reti ( Super Gheto ali neskaitās, jo tas ir putojošs ziepjūdens )

Kāds laiciņš LV? Mums te sāk pamazām sniega tonnas kust nost, tik ceļi dikti apledojuši un ietves netīrītas, neapbērtas. Pa pālim slidot un lidot sanāk diezgan smuki.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...