Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ahhh 38temp, galva sāp, iesnas, klepus. Protams uz brīvdienām, dienu pirms drauga dz/d :D

Man vajag recepti, kā tikt līdz rītdienai uz kājām!

no iesnām ātri tiksi vaļā paņemot nedaudz čilli pulvera(nopērkams rimi,maximamās ~15sant. paciņa) uztaisi nelielu celiņu un iešņauc. Tikai nepārcenties...

Link to comment
Share on other sites

no iesnām ātri tiksi vaļā paņemot nedaudz čilli pulvera(nopērkams rimi,maximamās ~15sant. paciņa) uztaisi nelielu celiņu un iešņauc. Tikai nepārcenties...

Ārstēt iekaisumu ar čili toč nav prātīgi.

EDIT: Fail, laikam tikko sapratu, ka izgāzos :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

*facepalmings*

Iesnas jāārstē pa Rembo modei, paņem tādu makanu skrūvgriezi, uzkarsē, kamēr sarkans krustiņš un stum iekšā katrā nāsī pa reizei! Vēl ir mīksto variants, krūze theraflu un kārtīgi izsvīst, sabāzt ķiplokus degunā un neiet ārā...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mans čoms - pimpis

[17:26:02] Čoms: mums ari sodien auksts

[17:26:14] Čoms: vakar vakara bija baigais vejs un lietus un saputa aukstumu

[17:26:15] Krutākais vecis pasaulē: cik auksts?

[17:26:18] Čoms: pc rada +19 gradus

Marita meklēja darbu un ieraudzīja sludinājumu laikrakstā. Restorāns – deju klubs „Arlekīns” meklēja oficiantes – sievietes ar vismaz 5. krūšu izmēru. Tā kā Maritu daba bija apveltījusi ar raženām krūtīm, tad daudz nedomājot viņa pieteicās darbā.

Link to comment
Share on other sites

tur ir javacas pie galda savejiem, katram jaiemet par diilera rezervaciju, buy in ko nosakat pashi(galda rezervacija) savadak nav speleshana, tur brivdienas sez tie, kas ar to pelna naudu uz tiem, kas atpushas, pilnigs no fun, spele uz small/big tikai n style like that.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, es tieši par turnīriem biju domājis. Tiešām tik traki? Pirms pāris gadiem draugi vēl spēlēja un dažreiz arī sanāca paņemt kaut ko. CIk apmēram cilvēki tajā turnīrā piedalās, kas ir 6dienu rītos?

Nav tik traki kā Epix saka. Atceros bija buy in kaut kādi 5-10LVL, pats biju spēlējis, naudās nepaliku, bet bija reāli cīnīties. Draugs kas ar pokeri nepelna spēlēja un dabūja 1x pirmo 1x otro vietu - v obshem rashodje +300-400 LVL.

p.s. jā noteikti kaut kad varētu. Jāskatās kā tur tagad ar buy in. Varbūt tagad jau audzis uz 20-50 LVL.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka noteikti varam sarunāt kaut ko. Mēs ar kolēģiem arī gribam - attiecīgi kopā varētu būt kādi 5 purni un tad jau tas pasākums būs jautrāks - protams maza iespēja, ka sēdēsim pie viena galda, bet savākties vajadzētu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad kazino ir norm atjaunots, tur kur agrak vareja rit suši un vsp bija labi ja 2 pokera galdi tagad ir dafiga galig sabazti! Taka viss i pa smuko un var mieriigi dot tur paspelet... pats vairak pie rulletes pasežu, iedzeru kadu free drinkiiti ^^

Link to comment
Share on other sites

tikko no olimpika, tur viss ir pa vecam, seezh miizalas un spele uz rokaam. Es nezinu ka jums taa liekas, varbut haljava, es atbalstu tikai diilera + galda rezervaaciju un spelejam sava starpaa, tie tjerpilas ir kretineejoshi, reali nesaproti kaa var nomest AA, ja flopaa ir A, es hujeju.

p.s. vins butu padirsis, bet anyway, srsly, kurs foldaa ietu...

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

tikko no olimpika, tur viss ir pa vecam, seezh miizalas un spele uz rokaam. Es nezinu ka jums taa liekas, varbut haljava, es atbalstu tikai diilera + galda rezervaaciju un spelejam sava starpaa, tie tjerpilas ir kretineejoshi, reali nesaproti kaa var nomest AA, ja flopaa ir A, es hujeju.

p.s. vins butu padirsis, bet anyway, srsly, kurs foldaa ietu...

Viss atkarīgs no situācijas. Drīzāk tas ir kruti, ka nomet tik stipru setu, ja ir iespējams straight/flush - sets nekas stipris nav un pofig, ka AAA vai 222. Vienīgi viņš lahanulsa, ka ar AA ļāva tev tik tālu tikt, ka tu viņu varēji ar reiziem aizbiedēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...