Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Oj ojjj sorrry, galīgi aizmirsu :/ Ielikšu, vrb rīt sanāks.

Pats smiekīgākais ir tas, ka viens pusaizmidzis tālbraucējs, kā viņš sevi dēvēja, iepisa pakaļa :D Bamperim tik 2 melni pleķīši tikai, toties otram visa priekša sasista :D Tika galā bez mentiem, 60 Ls samaksāja :D

Atceros topiku šo un sāku smieties... :D

Link to comment
Share on other sites

Bučas un mīlestība visiem, kas palīdzēja!

Savā ziņā piekrītu Deadalive, arī es pieradu pie sānu spoguļiem, kad ar busu braucu. Varbūt tiešām pieradīšu bez spoguļa braukt, skats kādas piecas reizes (nedaudz pārspīlēju) plašāks!

Vienīgi - kur smukās meičas meikapu liks, tā lai netīšām būtu uz manu pusi jāpaliecas un tas viss varētu pārvērsties sulīgā skūpstā un vēl sulīgākā seksiņā!

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi - kur smukās meičas meikapu liks, tā lai netīšām būtu uz manu pusi jāpaliecas un tas viss varētu pārvērsties sulīgā skūpstā un vēl sulīgākā seksiņā!

aaaa, ideāla doma. jāpieliek darba busam ar spogulis ta iekšā.. pofig ka aizmugurē kravas nodalījums :D bet plāns vienkārši izcils

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meikaps sucks ass.

Atklāju fantastiskas garšas vīnogu vīnu. http://en.wikipedia....iki/Tempranillo

^^, Nu ļōōti ņammīga ņamma pēc ntajiem merlot. Tāda svaiga un saldskāba garša. Iehh, vino, kak romantišna. Pilnai romantikai pietrūkst vēl pāris hedšotu <:

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Meikaps sucks ass.

hzm, labs piedāvājums

Atklāju fantastiskas garšas vīnogu vīnu. http://en.wikipedia....iki/Tempranillo

^^, Nu ļōōti ņammīga ņamma pēc ntajiem merlot. Tāda svaiga un saldskāba garša. Iehh, vino, kak romantišna. Pilnai romantikai pietrūkst vēl pāris hedšotu <:

takā man pa dienu nebija ko darīt, sacepu garšīgu lazaņu, brauc ar vīnu ciemos :D

Link to comment
Share on other sites

principā jā.. un principā tur ar tie 60ls aizies :D (draugi ganjau pa 30ls a nokrāsot)

bet es k-kadam kakainam opelim neko nekrāsotu :D

Nadīrs, kas ta tev meriss 2012. gada? :D

tak nafig kraasot bamperi, noperc baloninju un uzput(2ls)

Mhm :D

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

da man vispār nekā nav. diezgan liels bomžveidīgais esmu :( no krutākajām lietām, kas man ir: pavecs iPhone's :) tas a viss.

tāda dzīve..

Pusdzīvas vienkārši veido ilgtermiņa ieguldījumus bāros...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Baigi tālu jābrauc, un man tas izmaksās dārgāk nekā tās līmes mazais tjūbiks. Bet vispār - ir profesionālās līmes pvc izstrādājumiem. Tās Tev salīmēs spoguli, pirkstus pielīmēs pie spoguļa un vēl nazi pieķers, ar kuru mēģināsi tikt vaļā no līmes.

Link to comment
Share on other sites

Pamanīju tādu interesantu sakarību - jo vairāk cilvēkam pieder, jo mazāk viņš spēj priecāties par sīkumiem.

Labi, ka es tāda plika un nabadzīga, var iet ar pēdējo govi makā uz alu, lai izmaksātu grupas biedrei alu Dzimšanas dienā - sīkums, bet patīkami. Mazie pēdējās naudas dzīvesprieciņi, hehe ^^,

Slapinātāj, santīmu nekrāsi - pie alus netiksi <:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...