Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

TE NAV TWITTERIS BĻAC!!!

Jāsāk piektdiena ar biznesa plāna kopā līmēšanu, nākošnedēļ jāprezentē. Skatos, ka Ziemassvētki jau vairs nav aiz kalniem, kaut kādas šausmas, kā tas laiks lido, tā sajūta, ka pulkstenī būtu tikai Ziemīši/Jaunaisgads-Lieldienas-Līgo/Jāņi-18.Novembris.

Kā lai izklaidējās bez alkohola un klubiem, ballītēm kā tādām? Kādu alternatīvu izmantojat? Narkotikas neskaitās, epix, nemaz neskaties :D .

Link to comment
Share on other sites

aiziet uz tējnīcu un mētāties un smieties. šovakar aiziet uz bezmaksas konci, kur mans ģitārskolotājs spēlē. Uztaisīt labu biznesa.plānu un nodrāzt viņu līdz katram sīkumam tā, lai naktī murgi rādītos par divu punktu neuzrakstīšanu un ka nākamajā dienā smadzene nestrādā un jāsmejas par.un ap.visu, jo viss.liekas lolīgs <:

Link to comment
Share on other sites

Tējnīca, da labi...

Koncerti utml. pasākumi laikam varētu būt labs variants, varbūt pat būtu jāsāk nobriest apmeklēt biežāk tāda veida pasākumus.

Lai nodrāztu plānu vajag nežēlīgu apņēmību, kura manī snauž dziļā miegā. Jau tas vien, ka tas ir vajadzīgs ne man pašam, bet atzīmei, kura tāpat svārstīsies no 7 uz augšu, jo es esmu pārāk foršs, lai man ieliktu mazāk. A little meow can change the world ^_^

Link to comment
Share on other sites

lol, es tieši 1 postu pirms Tevis gribēju uzrakstīt miau. {: Bet jā, man to plānu vajadzēja ļoti un priekš sevis un laikā. un kas vainas tējas baudīšanas priekiem? Vēl jau vienm var aizvest mani uz līvu.akvaparku, ja tā gribas izklaidēties (;

Link to comment
Share on other sites

Tējnīca, da labi...

Koncerti utml. pasākumi laikam varētu būt labs variants, varbūt pat būtu jāsāk nobriest apmeklēt biežāk tāda veida pasākumus.

Lai nodrāztu plānu vajag nežēlīgu apņēmību, kura manī snauž dziļā miegā. Jau tas vien, ka tas ir vajadzīgs ne man pašam, bet atzīmei, kura tāpat svārstīsies no 7 uz augšu, jo es esmu pārāk foršs, lai man ieliktu mazāk. A little meow can change the world ^_^

es nelietoju :P laiks, atbildība etc. neļauj :D tikai pure alkohols :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai derēs, man tā plāna tapšana gāja jau uzņēmējdarbības lekciju procesā pa gabaliņam uz priekšu (pasniedzēja ir lietas kursā par ko ir plāns un kā tas jau ir tapis), plāna ideja - restorāns/naktsklubs Liepājā ar jau ieplānotu vietu, pieejamajām finansēm utt. Vienīgais ieteikums, kas varētu noderēt, kā kaut kam tādam pie vella var atrast konkrētus ierobežojumus attiecībā uz likumdošanu neejot pie speciālista?

Ja kāds vēl nezin, es te ņemos pa Liepāju vairāk, tā kā Rīgas izpriecas man neder un esmu te pietiekami ilgi nodzīvojies, lai būtu pagrūti te atrast kaut ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Arī tas, viss kopā. kādas licences nepieciešamas - alkohols, cigaretes, mūzika (ikdienā pārsvarā mūzika tiek atskaņota, brīvdienās dzīvā mūzika ar visiem māksliniekiem), kāds trokšņa līmenis ārpus kluba un iekšā klubā, dzīvojamo māju atrašanās vietas attālums un iespējamie traucējošie faktori, vai nepieciešami drošības pasākumi ārpus kluba telpām vai par to gādā pašvaldība, kā potenciālās ēkas pārbūve pilsētas centrā jāsaskaņo ar pašvaldību un vai to vispār drīkst pārbūvēt, paplašināt (Es mēģinu telpu piemērot pasākumiem pēc iespējas reālistiskāk, lai attiecīgās iekārtas un iespējas atbilstu pieejamajai platībai, kam nepieciešama pārbūve.) Un kādi vispār iekšējie pasākumi nepieciešami restorāna, kluba izveidei, jo kā jau zināms, telpas infrastruktūrai jābūt teju nevainojamai, ventilācijas sistēmām, jaunākajai ugunsdrošības sistēmai, atsevišķa virtuve, atsevišķa noliktava, atsevišķas tualetes personālam un klientiem, kā arī dušas telpa personālam utt.

Pašam jau visu gribās izsstrādāt pēc iespējas tuvāk tam, kā to darītu, ja es tiešām to veidotu, lai nākotnē būtu vajadzīgās priekšzināšanas un pieredze. Lai arī te jau var par tām priekšzināšanām spēlēt faktors, cik ļoti pasneidzēja šīs iespējas var pārzināt, neba jau pati ir taisījusi desmitiem dažādus uzņēmumus realitātē, tas, ka viņa ir pārlasījusi simtiem biznesa plānus jau nepadara viņas, it kā pareizo viedokli, par pareizu.

Link to comment
Share on other sites

Arī LMT liek savas kārtis galdā! :D Amigo uzmetuši 350min un 100sms par 2,5Ls, lai sakabinātu Bitei par 1Ls! :D

Šodien zvanīja no Tele2 un jautāja, kāpēc mūku prom? Lija lietus, un vispār tāds drūms biju, tāpēc liku lietā visu savu daiļradi. Pats labākais - nometu un pasūtīju uz mazmājiņu, bet pēc tam mani vēl 3x mēģināja sazvanīt! Kur vēl zemāk? Nenožēloju, ka aizgāju uz Biti, pagaidām neko tizlu tie vēl nav darījuši, ja nu vienīgi to, ka zvanot uz informatīvo tālruni ievadteksts ir: "Saulains BitesLV operators Aigairs klausās" :D , bet vismaz jautri!

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pie šitās dziesmiņas riktīgi gribās kautkur iet lēkāt plosīties :D

http://www.youtube.com/watch?v=tiD3T8V. mPng&feature=related

Mēsls.

Nu ko, pārskaitīti 65ls valsts kasē, kas tā kā šovakar būtu jāatzīmē :drink: kāds varētu ieteikt, ko interesantu varētu iepirkt padzert, jo parasti lakt šņabi jau apnicis (jageri, alu neieteikt)

Edited by smogs
Link to comment
Share on other sites

Mēsls.

Nu ko, pārskaitīti 65ls valsts kasē, kas tā kā šovakar būtu jāatzīmē :drink: kāds varētu ieteikt, ko interesantu varētu iepirkt padzert, jo parasti lakt šņabi jau apnicis (jageri, alu neieteikt)

Piepisies ar apple pie :D

BEt jādabū omes sula, ar veikalos pirtko pārāk švaka garša

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Kapēc tu iekausti sievietes PĀĶI?

Tādas kā tu takš nav iespējams nesist :( btw, lien atpakaļ savā alā. Tiešām nesaprotu, kāpēc tu vēl neesi nobannots, jo pat Kombulienei ir vairāk smadzenes...un zobu arī.

Piepisies ar apple pie :D

Nav nācies taisīt, tad būs vien jāizmēģina...garāžā kā reiz mētājas svaiga šī gada ābolu sula :)

Edited by smogs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...