Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Varbut kad velas 2 biljetes uz Latvijas - Lihtensteinas futbola speli shodien SKonto stadiona 20:00 ?

Vinneji kaut kur? :) Sorri, shoreiz nee :0 Vakar biju Rigaa vaakr butu labprat aizgajis pec seminara :) Shovakar cepshu kartupeljpankukas :) rokas noteikti atkal 100punkt buus jeelas riveejot tos 2kg kartoshku :DD

Link to comment
Share on other sites

Tam nav nekāda sakara ar to, ka paspīdēt vai nē... Man pašam patīk tā sajūta ziemā, ka varu gūt prieku katrā krustojumā no braukšanas. Bet tajā pašā laikā uz sausa ceļa troika ir stabila(salīdzinot ar lielāko daļu parastiem sedaniem pat ļoti.) un ar dinamisku dzinēju! Patīk tam bmw ka ar viņu brauc! Te neiet runa par fano šanu utt... Te iet runa par to, ka es piemeklēju to, kas man vislabāk der un reāli par tām naudām kuras man ir iespējams pavilkt te Latvijā ir 3 varianti - Veci bmw, veci S13 nissani, kurus skrūvēt vairāk nekā braukt sanāk vai veci merši, kuriem jaudas un patēriņa attiecība liekas neadekvāta...

BMW e36 iet kā pulkstenis, kā zvērs un esmu priecīgs, ka tieši šito nopirku! Vienīgi ka 2.5 prasās. :D Bet pagaidām jāiztiek ar 150 zirgiem tikai. :(

Ps... Protams, ka Honda s2k man ir plānā, kad kļūšu miljonārs un varēšu 2 auto atļauties uzturēt... Tam ir jābūt svētdienas braucamajam! :D

No bērnības mīlestības tak nekad netiksi vaļā! Sapņot jau nav kaitīgi.

http://www.stancenation.com/2011/03/31/the-808-era/

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

Noriveeju 5kartoshkus, tadus lielus smuku makanus , rokaaa krampis, pus iikskjis jau nozagjeets(no rīvēts) Vel tikai 10kartoskas atlikushas... Ar kreiso jau galigi nesanaaks, esmu meigjinajis,bus vien jaciinas talaak :)

Rītvē pret savu presi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...