Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

aa nu es beidzot majas :D es hujeju, aa nu es ievilkos 9 no rita majas 6dien uz 2-3h un atkal prom :D dzivs es esmu, viss kaa peec plana, nevajadzeja vilkties ame uz majam, pietiktu arii tev :D vispar daudz ko varetu izstastit, bet baigais besis sobriid, iesu beidzot pagulet.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Laba diena! Painteresēšos šeit, jo nevaru sazvanīt ģimenes ārstu, mby te ir kāds zinošāks.

Par cik ar slimības lapām esmu uz " jūs ", man ir sekojošs jautājums - vai ārsts izraksta zīmes par atpakaļejošu datumu? Vnk lieta tāda, ka man 6dien vajadzēja būt darbā, bet es biju galīgi slims, līdz ar to uz darbu neaizgāju. Sestdienās, protams, ģimenes ārsts nepieņem, līdz ar to zīmes man nav. Darbā būs jāraksta paskaidrojums vai arī var sazīmēt zīmi?

Link to comment
Share on other sites

Dzeru alu skatos KARALIENES ELIZABETES SUDRABA KAZU JUBELEJAS BALLITI pa LTV1 super pasakums , un vnk chilloju :) 1dien esmu Rigaaa, ja kas :) Ir laiks paris aliem :) Ar Larinu laizham :)

same shit, kads alus man tervetnieks:D

Link to comment
Share on other sites

Dzeru alu skatos KARALIENES ELIZABETES SUDRABA KAZU JUBELEJAS BALLITI pa LTV1 super pasakums , un vnk chilloju :) 1dien esmu Rigaaa, ja kas :) Ir laiks paris aliem :) Ar Larinu laizham :)

Dzeru alu skatos KARALIENES ELIZABETES SUDRABA KAZU JUBELEJAS BALLITI pa LTV1 super pasakums , un vnk chilloju :) 1dien esmu Rigaaa, ja kas :) Ir laiks paris aliem :) Ar Larinu laizham :)

goooooooooood! Sazvončiks! :) Paķer līdzi wazjaru.

Link to comment
Share on other sites

Kviešu Aldaris ^^, viens no retajiem garšīgiem Aldariem!

BTW, ja nu kādam garšo melnais balzams vai brendijs, tad caur mani var dabūt par labām naudiņām. Info iekš p/z.

*Sēžu mājās, gaidu atbildi no jurista, domāju uztaisīt tēju un iet uz kādām 2h vannā. Vakarā jāstrādā, žēl, bet tagad var atpūsties. {:

Link to comment
Share on other sites

bōōrings, ko labāk taisīt vēlajās pustdienās? Vistu ar rīsiem, or Kartupeļus ar siļķi? ēm iešāvas velviena doma prāta kartupeljus ar cūkas akniņu!?

Vārīti kartupeļi, biezpiens, marinēta siļķe.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...