Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Ko tad tu dari anglijā, latvieti bļa? ne jau ģimene tev jābaro, vienkārši gribi zaļi dzīvot, bet strādāt un kāpt pa karjeras kāpnēm negribi. Labāk savāk to piķi noliktavā un nodzert te, vai ne?

Jā, tas ir mans dzīves lielākais sapnis - atbraukt uz UK, uz kkādu nolikatvu, sakrāt kapeikas un tad visas viņas norīt LV :)

lasu te par tiem aizbraucejiem un klusiba smejos, visi tik lepni, ka cilaa kastes angljiem, vai man dieninj'. Da lasharas un diikdienji jus esat, nekas vairak. FLAME OOON!!!

Nu visi jau nevar bankās strādāt (ok, vairs nestrādā) un katru vīkendu atstāt, vidēji, sotaku klubos, etc. sūdos :)

dzīve sūkā :(

Link to comment
Share on other sites

Knds.

x... tik sākumā bija studentu

y... tik sākumā viņiem bija jāmetas

x-4... tik studentu 100% metās klāt

y+1... tik studentiem tagad bija jāmaksā

99/x=y

99/x-4=y+1

y=99/x

99/x-4=99/x + 1

99x=99x-396+x2-4x

x2-4x-396=0

D= 16+1584=1600

x1,x2=4+-40/2

x1=22

x2 =-18(neder)

y=99/22 = 4,5Ls

22-4=18 (studenti)

y2 = 4,5Ls+1Ls = 5,5Ls viņiem bija tagad jāmaksā katram. (Šis ir arī tas atrisinājums) :)

jā, es jau iepriekš atradu, kur kļūdijos. Man sanāca biegās 6.5ls. Tizli :D

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Pastastisu ka sonedel dekleraciju sniedzu :)

Dekleraciju iesniedzu, rindas kolosalas, ap 40 cilveki un tik 2 darbinieki pienem ^^. Labi ka es rinda tiku 5, pec 30 min rinda bija 40 cilveku gara, ka stiepas lidz ardurvim un masinu stajanka beidzas :)

Zel ka nepaspeju nofocet to skatu.]

Jaunpienaceji dazi ta brasurigi ienaca ieksa lidz galdam tika, velak kad saprata kur ir rindas beigas, sejas izsteiksme atri nomainijas.

Link to comment
Share on other sites

pfff, es pis, gudrinieks atradies :)

night tu tiesam taja neobux vai kas tev tur parakstaa, spaidi un kraj pikji? :D

davai dalas ar afrodites sejas bildi, varbut talak nemaz nav verts chekot.

biju liepaja, tur normali apsvilos laiva makskerejot. Loms ir, padirsti vizuli kadai rikle ari neizpalika :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Saulīte ar pautiem bļin! Vrode aiz loga cepina, bet atliek tikai bez jakas laukā pasēdēt un alu padzert, kā jau kakls ciet un puņķi straumēm tek.

Ā, un protams škoļnikiem brīvdienas sākās. Rolleristus es vēl noķeršu uz ceļa, ar pārējiem tiksimies uz gājēju pārejām! :matrix:

Link to comment
Share on other sites

Epix, genzzs pierunāja, bet nu tā ieskrienu uz pāris minūtēm katru dienu, v reaļe jau tur kaut ko var dabūt, ja ilgāku laiku papisās, skatīšos kā man pēc gada būs veicies :D Džeki, ka no sākuma jau tur ņemās velk ārā štukas :D Bet tā pa lielam, pēdējais saits pie kura es aplauzīšos :D

Web ir bilde, normāla odziņa ^_^

Link to comment
Share on other sites

Epix, genzzs pierunāja, bet nu tā ieskrienu uz pāris minūtēm katru dienu, v reaļe jau tur kaut ko var dabūt, ja ilgāku laiku papisās, skatīšos kā man pēc gada būs veicies :D Džeki, ka no sākuma jau tur ņemās velk ārā štukas :D Bet tā pa lielam, pēdējais saits pie kura es aplauzīšos :D

Web ir bilde, normāla odziņa ^_^

kaa var ielikt kakji par profila bildi? Rofl

Link to comment
Share on other sites

paag paag no cik ta tur sakot var iznemt to naudu vispar? Kaut kads bija, kur no 50$, realivisi pisaas tos paris menesus, tiek lidz ~30$ un pamet :D shtukas? da labi? Izklausas baigie makskernieku stasti.

aj nu kas tad ta par bildi, neko tur nevar saprast.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Fiška ir tajā, ka tev savs referālis jāiebaro kādam citam sīkajam. Par katru aktīvo referāli tu saņem tos savus centus. Neaktīvie jāpārmet citiem u.t.t. Jo lielāku piķi gribas, jo vairāk jāpisas un jāspamo. Par iekrāto piķi tu pērc refus, kas ir derīgi tur uz kaut kādu termiņu un tad jau atkal jāiegādājas jauni, kad termiņš beidzas.

Vobšem tīri haļava tur nav.

Drugans tika līdz 100 aktīviem refiem, no katra tur nāca kaut kāds cents par klikšķi. Premiumiem laikam 2 centi. Bet premiums arī piķi maksā u.t.t Lai tur par kaut kādu naudu runātu, tad jāpišās diezgan ilgi. Dienā 10-15 bakši izklausās maz, bet lai tik tālu tiktu, tad vai nu ieguldi pats savu piķi un pērc, vai arī klikšķini, spamo un nopelnīto atkal griez riņķī.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nē nu diezgan loģiski, ka ne jau īsā laikā neko neieguldot tu tur pelnīsi tādu kāpostu, lai nebūtu vairs jāstrādā :D V reaļe dienā jāizkliko 4 reklāmas, ka aizņem labi ja 5 minūtes dienā, šobrīd es ceļu ~1$ dienā, bet kad sakrājās es dabūnu visu grūst atpakaļ iekšā refos... Skatīšos kā būs, kad tikšu līdz limitam (300refiem) tad sākšu nopietnāk šķirot aktīvos refus un būs arī iespēja kaut kādu naudiņu izņemt (Vispār izņemt var jau no 2$ uz paypal) Es tik tālu esmu ticis ieguldot kaut kādus 15Latus, un pagaidām man vairs savu naudu nav jāiegulda. Šeit atšķirībā no daudziem citiem PTC saitiem tiešo referāļu skaits nav tik nozīmīgs, jo refus var arī nopirkt, kā arī saits pastāv jau kādus 4 vai 5 gadus un arī maksā.

Nē nu es jau baigi neceru vilkt ārā nereālo piķi, bet nu dirsu man neplēš ziedot dienā 5min laika un paskatīties, kas būs :D

p.s. Congo, atpisies no kaķavatara, Cute cat is cute.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Lācīts domā, ka es vispār esmu atsaldēts braucējs :D Nu lab, kādreiz moš k-ko neievēroju :D :D

Ķipa neesi? ar sūda busu mīcīt 170km/h nav normāli, īpaši pa Latvijas ceļiem. Te pa brīvdienām nedaudz atvilku un sapratu, pilnīgi pie dirsas cik tev tie litri zem motora, kāda piekare, jo Latvijas ceļi ir kā amerikāņu kalniņi. Pie 170km/h jau nedaudz bailīgi pašām paliek no tā, ka nevari jau īsiti vairs noturēties normāli uz ceļa.

Tom. tu brauc kā normāls šoferis, tas ka ar to tavu limūzinmersi nejūt ātrumu, tas jau ir kaut kas cits....

p.s. Nejau cilvēks nosaka, kā mēs braucam, bet gan automašīnas marka uzliek pienākumu lidot...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...