Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

zbis Rīgā +15grādi =)))

Jaa es to pamaniju :) Shodien 7:00 celos 10:00 biju Riigaa :) 11:00 biju alfaa 50min noklausiijos seminaaru :) Panjemu alu,izstaigaaju Alfu pa celjam uz mashiinu panjemu vel vienu alu jo mashinaa palika centraa :) UN braucot majas izdzeru vel 1nu alu :) Rigaa laicinsh vnk bija DIEVIIIGS>...16:00 jau biju majas :) UN lidz shim bridim gatavoju sauteejumu,kuru tagad iestuumu magaa un dzerot RUMU ar KOLU skatos Vampira dienasgramatu, vardu sakot esmu pieedies un noguris... Un klepus ir pazudis beidzot...Tikai auss joprojam ciet... Gan jau kaut ko manis raxtiitaa sapratiisies :)

Link to comment
Share on other sites



nee, nu amerika saada tipa chalji, pat nezinu kaa izskaidrot, nedaudz psihi pohujisti un VECHI tiesaa varda noziimee :D

nedaudz sap galva un man ir 4paka, laikam japanem uz poham un jaatpusas lidz vakaram, tuure 2 :D

p.s. monopolaa vienmer un visos laikos vinnees alianse :D

aaaa vel mani shokeeeja hesburgers, panemu lielako komplektu kads viniem iespejams, 4ls O_O vai nu esmu riima vai arii hesiits ir zhiidi, apedu ka nav ko redzet. Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nu vienam patik skatities baletu, kur chalis ar iespiletam olaam leka pa skatuvi, citam, kur chalis vicina motorzaagji :) tas tapat kaa ar filmaam, shausmenes, tur praktiski nekaa 80% gadijumos nav, efekti, lai iedvestu bailju sajuutu skatiitaajaa, bet redz atrodas, kam tadas ir favoriitfilmas, cits atkal miil romantiskaas draamas.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nezinu , ar shausmenem man ir diezgan interesanti, tadas ka zagjis utml. drizak paliek pretigi, nevis bails. labakas shausmenes ir nevis kur kriit galjas gabali un skraida zombiji, bet kur rezhisors tiesam panak psihologisko spiedienu, nu tip, paranormal activity, mirrors, insidious, grave encounters.

Link to comment
Share on other sites

man atkal tas zaagjis liekas baigais shedevrs, pedejas daljas gan baigi skjidras, bet pirmas 3 ir baigi labas un paranormal activity ir klassika jau, noteikti viena no labakajaam savaa zhanraa.

kur sodien kaut kas interesants notiek Riigaa? Gribas patrakot :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...