Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

choleeju According to jim seerijas @ tavskino.lv . ahuunais saits iisteniibaa, dazhaadas filmas/seriaali latviski ko online skatiities :)

man te taads jautaajums - man tagad awp temeklim pa vidu ir tukshums,kaa lai dabuun atpakalj to sarkano punktinu?

ak jaa,biju vakar peec 21:00 speleeju serverii un vieniigais ko maniiju bij miiikstais un pekausis :D

Edited by attachment
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Negrib kāds priekš manis uztaisīt ZPD? Meklēju cilvēku, jo pašam nav laika sakarā ar treniņiem utt. xDDD

Ja Tu pats neesi ieintereseets savaa darbaa , tad kaada starpiiba vai Tev kads vinju uzraksta , vai Tu izkopee no neta ?

Link to comment
Share on other sites

Labas rytas, moni brōļi!

Variet ieteikt man kādu labu seriālu? Kaut ko uz californication pusi. Zinu, ka te ir bijuši topiki, bet man slinkums meklēt...

Esmu noskatījos The Sopranos, Californication, Weeds esmu redzējis pirmās piecas sezonas, How I met your mother ne pārāk gāja pie sirds, Two and a half men gan bija zvērā.. Tātad, kaut ko no californication un two and a half men, miksā :coffee:

Weeds it kā likās no sākuma interesants, bet uz beigām jau kaut kā ne pārāk :evilmad:

Labas rytas, moni brōļi!

Variet ieteikt man kādu labu seriālu? Kaut ko uz californication pusi. Zinu, ka te ir bijuši topiki, bet man slinkums meklēt...

Esmu noskatījies The Sopranos, Californication, Weeds esmu redzējis pirmās piecas sezonas, How I met your mother ne pārāk gāja pie sirds, Two and a half men gan bija zvērā.. Tātad, kaut ko no californication un two and a half men, miksā :coffee:

Weeds it kā likās no sākuma interesants, bet uz beigām jau kaut kā ne pārāk :evilmad:

UJ, sorry par spamu :xd3:

Link to comment
Share on other sites

es savu pa nedēļu uztaisīju un dabūju 8. laiku var atrast, katru dienu pa kādai stundiņai kaut ko padari un būs gatavs. ;)

Tici man, tev to 8 uzdāvināja vai tu guli ar pasniedzēju. Jo anketa pat nebija normāli uztaisīta, tad negribu iedomāties... kas bija pašā darbā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...