Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

good men kapec rajons netiek kontrolets? triecas te visadi majas un aizdegas.

p.s. normala slepta reklama saskanas centram.

Blee pareizi,vakar kad pixajaaam Larinam zvanija un par shito ugunskuru stastija, bet mes bijam aiznjemti ar pixashanu :) Paldies EPix,ka atsvaidzinaji manas atminjas :)

Link to comment
Share on other sites

Ar kādām programmām vēl var atvērt *.iso failus? Vajag ieinstelēt vienu spēlīti, bet poweriso uzrāda, ka nederīgs formāts. Daemon tools vēl neesmu mēģinājis.

alcohol 120 , magiciso,

daemon tools Über Alles.

Link to comment
Share on other sites

Nevaru nepagarinaat kraaninju, IR, IR :)

517po-mS%2B7L._SL500_AA300_.jpg

VIenigais, kas mani shodien iepriecina.. Kautka nedaudz jau saak apnikt shitaa UK padarishana. Principa viena iemesla delj. Aizvien regularak saaku dziivot labi. Tas ir taa, ka defaulta tiek norakstita iespeja nedeljas nogale kautko nolikt iekrajumiem. Viss tiek iebidits kautkadas darishanas, vai notrallinats. Vot kaa lai sanjemas tam visam pieiet nopietnak? :D

Novijas, es varu tev nosutit, man te ir lebaras karte :D

Link to comment
Share on other sites

neuztraucies, 80% no jums aizbraucejiem neko tur neiekraj, nav tur nekada zelta bedre, ka ar baigo kaapi kadreiz varesi braukt majas :)

Iekrāt jau iekrāj, protams, atbraucot mājās tev līdzi pusļimōns nebūs, bet tāpatās, tūr var vairāk iekrāt (sakrāt) nekā šeit - LV!

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau, ka neļauj, bet tomēr vairāk tas morālais, kurš bija pēc vairākām vienkārši noslīcinātām dienām alkoholā, kad vairs kompanjonu nebija tad dzēru viens pats, gulēju, dzēru, pīpēju, gulēju, dzēru, pīpēju. Biju domājis iet uz anonīmajiem, bet par cik ierakstīju to šeit tad tagad vairs īsti nav jēgas :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jerriti tas viss ir normali...Es jau paris gadus shim eju cauri,un esmu secinajis ka viss ir normali...Bleeee kaa shodien gribejaas iepixaat,pat iedomaties nevarat...kvb vakar pubaa ieteica ka Maximaa Jim Bim esot pa 9.99Ls 1l un shodien meigjinaju sakoljiiit Nightmare lai aizshauj 10Ls ka japanjem 1ns un ar Larinu un wazika draugu Ernestu ja sapixaa...Bet wazikam nebija nauda, tad es meigjinaju zvaniit Casham un luuugt aizdevumu,jo ritaa 12:00 man buus $$$, bet kaut kaa skaidraa palika neerti un tad vel taaa shtelle ka waziks kaut kur sagrabinaja pikji un ar 1,5l vina pudele mani pec darba gaidija,bet vinsh atnaca pa veelu...jo es jau biju prom...Taads moraljnjiks ka pagaja gar pashu degunu 1,5l vina,ko izlakotu kopaaa ar waziku un vinja Ernestu... FaQ tagad dzeru alu un priecaajos ka man vismaz ir alus.... piiiiissss

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...