Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir gan parsteigums.

Protams, ka Oskarus par storyline T3 nedabus, bet nesaprotu, ka var aizmigt taja filma.

Pilna forsu specefektu un recigu momentu, un vietu par kurām nevar nefacepalmot.

Par filmam runajot, sodien uz Poteru vakarā :)

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ir gan parsteigums.

Protams, ka Oskarus par storyline T3 nedabus, bet nesaprotu, ka var aizmigt taja filma.

Pilna forsu specefektu un recigu momentu, un vietu par kurām nevar nefacepalmot.

Par filmam runajot, sodien uz Poteru vakarā :)

Tie paši specefekti ir totāls borings, divas stundas un 30 minūtes garumā. bļē.

Rēcīgi momenti? More like "what the fuck is this shit?" momenti.

@krista es arī būtu aizmidzis, ja audio būtu klusāks. :)

Edited by blindmind
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tie paši specefekti ir totāls borings, divas stundas un 30 minūtes garumā. bļē.

Rēcīgi momenti? More like "what the fuck is this shit?" momenti.

A, tu ar aizvertam acim pirki biļeti? Nepamaniji uz kadu filmu ej, pirms iegaji zale?

M. Bay filmas ir tikai eksplozijas, viena hawtie, kliegšana un action. Ko citu tu gaidiji?

Un bija daudzi recigi momenti, kā arī daudzi momenti, kuros bija sajūta - "tiešām? nē, tiešām?" - par kuriem arī varēja parēkt.

Rekur pat 16 gadus vecām sieviešu dzimuma pārstāvēm patīk. :)

Ej heito citur, aklais.

  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

A, tu ar aizvertam acim pirki biļeti? Nepamaniji uz kadu filmu ej, pirms iegaji zale?

M. Bay filmas ir tikai eksplozijas, viena hawtie, kliegšana un action. Ko citu tu gaidiji?

Un bija daudzi recigi momenti, kā arī daudzi momenti, kuros bija sajūta - "tiešām? nē, tiešām?" - par kuriem arī varēja parēkt.

Rekur pat 16 gadus vecām sieviešu dzimuma pārstāvēm patīk. :)

Nu, pirmā Transformers filma bija OK, kaut kas neredzēts un jauns, pašam patika, tādēļ aizgāju uz šo filmu, cerot uz to labāko.

Rekur pat 16 gadus vecām sieviešu dzimuma pārstāvēm patīk. :)

Tu domāji 16 gadus debīli vecām sieviešu dzimuma pārstāvēm?

Edited by blindmind
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tu domāji 16 gadus debīli vecām sieviešu dzimuma pārstāvēm?

Kā var būt debīli vecs? :lol:

Laikam jauni termini parādijušies latviešū valodā kopš beidzu skolu.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu, es tiešām gribēju viņu redzēt, bet pēc vairāk, kā 20h negulētām atlūzu mīkstajos krēslos, jo man acis nogura no tām 3d brilēm. Reāli tiku līdz tam momentam, kad labie roboti parādījās Čikāgā, ka viņi necieta tajā rocket launchāā, tālāk neatceros. Pamodos, kad tas, kas pārbauda biļetes, pateica, nu, kā filma :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu, es tiešām gribēju viņu redzēt, bet pēc vairāk, kā 20h negulētām atlūzu mīkstajos krēslos, jo man acis nogura no tām 3d brilēm. Reāli tiku līdz tam momentam, kad labie roboti parādījās Čikāgā, ka viņi necieta tajā rocket launchāā, tālāk neatceros. Pamodos, kad tas, kas pārbauda biļetes, pateica, nu, kā filma :D

10% vārnu par stulbiem spoileriem?

  • Like 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Abrīnojama attapība pirkt biļeti uz filmu,kurai jau ir trešā daļa,bet patika tikai pirmā daļa,otrā hvz,neredzēju,bet ar cerībām,ka trešā daļa būs,ooooo-jeeee,super!

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Abrīnojama attapība pirkt biļeti uz filmu,kurai jau ir trešā daļa,bet patika tikai pirmā daļa,otrā hvz,neredzēju,bet ar cerībām,ka trešā daļa būs,ooooo-jeeee,super!

THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS FOR SAVING THE DAY, FAGGOT!

kāda tev daļa, ko es skatos?

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

Es aizgaaju uz to filmu, tikai taapeec, ka bija atraakaa kuras saakas ( ja nemaldos 10min). Gribeeju aiziet uz hangover2, bet saakas tikai peec 1h. Anyway filma skataama, ja interesee action un specifekti, jo joki bija ok ( virs avrage), bet sizets ar to moon ladeing 197~~ gadaa man likas lame un labais partop par launo es jau zinaaju, jo jauns teels, kurs nekadaa sakaraa nebija piemineets iepriekseejaas dalaas, butu slavinaats par labo or anyway un partop par launu un bija paredzams. Un man ienaaca reeka, ka vini tiesi Cikaagu meigina uzstaisiit par bunkuru, but anyway. Buus janoskatas kaadreiz beigas, jo filma palube ir skataama.

Ok es pihaat talaak. Nav garumziimes, jo datoram nav tildes un sucks.

Anyway, lieta taada, ka es pa 10gadiem kops apmekleeju kino esu aizmidzis :D

Edited by SkaM^
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

eu moshk luudzu neliekat man tos miinusus, taa jsu daudz vinji ;)

Pienāks laiks, kad tev vairs nebūs 16 gadi, un tu sapratīsi, cik ļoti nenozīmīgs ir random pidiņu viedoklis.

  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nēnormāli pretīgi, kā labs bērns aizbraucu pie vecākiem uz laukiem, pastaigājos pa mežu un tur ir tik nenormāli daudz dunduru. Laikam esmu izlepis buržujs. Tagad man pa visu ķermeni sarkani pleķi. Sēžu darbā. Kasos. Sāpu. Raudu :(

Link to comment
Share on other sites

Nēnormāli pretīgi, kā labs bērns aizbraucu pie vecākiem uz laukiem, pastaigājos pa mežu un tur ir tik nenormāli daudz dunduru. Laikam esmu izlepis buržujs. Tagad man pa visu ķermeni sarkani pleķi. Sēžu darbā. Kasos. Sāpu. Raudu :(

Musdienaaas,tak ir visadi pretdundur kreeemi un smidzinataji :DD Un jaa,jo vairak kasiisi,jo vairaak niezees un tie izsitumi buus :)

Link to comment
Share on other sites

Ko nizmeee tas TAAGIIIILLLL... Beachpartiij laikaaa ik pa laikam dzirdeeeju sho saucienu bljaujam :) Tagiiiiillll.... >>>???

TAGIIIIIIIIIIIIIIL

tas ir buržuju izsauciens :D Liepājā un Salacgrīvā viņš vislaik skanēja :D

psc, šodien baigi labi pat jūtos pēc liepājas. iešāvās pat prātā domā aizbraukt uz darbu, pastrādāt.

Naudiņa joprojām beigts?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...