Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ar gruntenēm ir tā..ja iet zāles,tad normāli pamakšķerēt nevarēsi + visu laiku zvanīs. Iesaku vēl paņemt lielākus svinus, jo cik zinu..tad straume tur ir diezgan spēcīga

Nu es pagāšnedēļ pa Mēmeli laivojot 53km noairējām. par straumi varētu pastrīdēties, viņa nav tik spēcīga kā visi tur baumo... Vietām jā, vietām bija tādas mazas krācītes, bet nu tas bija pilnīgs sīkums... Nu jā, es gan vairāk gribēju noskaidrot kādu, kas varbūt tieši tajā rajoniņā ir mēģinājis makšķerēt, kā tur ar tām zālēm utt. jo no Kurmenes līdz Skaistkalnei bija diezgan ok, pāris vietās tās zāles bet no Lielmēmeles līdz Kurmenei tur bija MATI...

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Atkal drankjiigais Anglijas.

Pieceelos savaa briiivdienaa septinjos, iisti dariit nav ko, aiz bezdarbiibas pieregjistreejos draugiem.lv hmm. Pa raadzhinju skan vienas un taas pashas dziesmas visu laiku, kaa tas kriit uz nerviem. Kompii arii jau viss atklausiits, kachaat neko arii nevar, baigi internetu rij.

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/EARPHONES-IN-EAR-HEAVY-BASS-HEADPHONE-IPOD-MP3-NANO-/320595337800?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item4aa4f8a248

nekad neticeetu, ka par tadam kapeikam var dabut kautko tik fenomenalu, aakmansdievs.. Es vienmer esmu ta pa nopietnam kaifojis tikai sega mega basos. Pat slimi lielos basos. Ausiis pat kut no vibracijam. Kads zin kautko, no ka var dabut vel lielakus basus ara austinju limeni?

Mlja leets alus ari UK ir lets alus. Dabuju nodoklju atmaksu, laiks laikam pasvinet drukuciit :) Jau nopirktas biljetes UZ LV :) 29. datums.. uz piecam dienam izdomaju aizlaist papildus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...