Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

jammetti, vai tu lūdzu nevēlies aizvākt savu gandrīz pusmēgabaitīgo profila bildi?

423kb nav daudz! Var būt par vairāku Mb bildes. Un es viņu pats taisiju no vairākām fočētām bildēm no video, kuras paintā sagraiziju, pēctam liekot .gif bildes taisīšanai. (kopā 24-25 bildes)

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Mēdz būt arī šādas bildes, bet tas nenozīmē, ka viņas ir jāliek avatarā.

Tavs avatars ir faking saraustīts arī ar ātru netu, par telefonu nemaz nerunājot.

es jau speciāli liku SLOW mode framerate`am, jo savādāk nebūtu tik iespaidīgi.. zinu, ka izskatās, ka gļukotu, bet oriģināli tā ir jābūt! :D Savadak detalas nevar redzet tik spilgti :D

Link to comment
Share on other sites

jammetti, vai tu lūdzu nevēlies aizvākt savu gandrīz pusmēgabaitīgo profila bildi?

GooD`MeN, varētu mēs kādreiz tā sacensties.. nu piem gada laikā saskaitam kuram vairāk :D pašam jau bail vien iedomāties.

Tu varetu buut speciigs konkurents,jo tev vairak ballishu,man tadas majas pasedeshanas un zhuuposhanas variantaa :) Tu shnjabi izdzersi vairak gada laikaaa,es alu... :)

Link to comment
Share on other sites

Tu varetu buut speciigs konkurents,jo tev vairak ballishu,man tadas majas pasedeshanas un zhuuposhanas variantaa :) Tu shnjabi izdzersi vairak gada laikaaa,es alu... :)

Cik aliņus tev parasti vajag, lai apdzertos? un cik vidēji dienā parasti izdzer?

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Nu, man pašam pietiek ar 4 aliem stundas laikā, lai ko teiktu man apkārtējie es neklausītos un savā nodabā lūztu, bet līdz nelabumam gan neietu un lielītos "oh man, es tā piepisos no 3 aliņiem" būsim draugi

Link to comment
Share on other sites

Es, pateicu, ka varu no četriem aliņiem aiziet, bet ne jau, ka es tā daru.

Tiešām domā, ka es stundas laikā 2litrīgo iebuhāju bieži, nav man good man ķermeņa uzbūve or smth :D

0.5 pļumpēju, kamēr nejūtu, ka paliek atšālējies

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

es būtu tik laimīgs, ja spētu no 5ciem aliņiem pielieties līdz autam :D tad vismaz pa lēto būtu :D

SkaM^, aaaaam, a ko darīt, ja garšo? :D

es tak no 5 aliņiem visu saprotu utt, bet jocīgi runāt sāku! Lai būtu blackouts man vajag izdzert 1L vermutu 15% ~30-35min laikā, bet parasti dzeršana līdz black-outam pārtop par vemšanu, tapec parsvara, ja kads tuss,tad dzeru taa, lai pasham jautri un baigi runatigs palieku, tikai tad jaruna angliski, jo latviski mēle baigi mežģās :D Karoč, nevaru pārforsēt kā citi, kuri dzer dzer un jauc viskautko, ir totālā pālī, bet jutas labi.. es tā nevaru..

Link to comment
Share on other sites

Nu a ko tu domā ar piedzeršanos? Es apdzeros jau no 3 vai 4 aliņiem. Grūti parunāt jau no 5 aliņiem

Ņjā, es laikam neiebraucu, ja apdzeras no 3-4 aliņiem, bet no 5 aliņiem visu saprot

Es ar apdzeršanos saprotu = vrodji vieglu pāli

anyway fck this

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Ņjā, es laikam neiebraucu, ja apdzeras no 3-4 aliņiem, bet no 5 aliņiem visu saprot

Es ar apdzeršanos saprotu = vrodji vieglu pāli

anyway fck this

apdzeršanās ir tad, kad sāk palikt jautri un nedaudz acis sāk šķielēt(vismaz man) un mazliet mēle mežģīties.. no 5 aliem jau grūtāk parunāt, bet visu kontrolēju, tikai varbut varu izdarit kaut ko stulbu, jo ir "drosmes vairāk" :D

bet parasti es vēl speciāli atslābinos, kad izdzeru tos 3-4 aliņus, tādējādi rodas placebo efekts un reibums pastiprinās.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tev ir (varbūt jau) 14 gadi un tev (liekas, ka) ir atkarība no alkohola. Vai nu esi nedaudz vecāks un vienkārši neesi vēl lāgam paspējis izbaudīt priekus ar/bez alkohola tā, lai saprastu kā tas viss darbojās un kā to kontrolēt.

Edit: nevajag apvainoties arī, bet vienkārši izskatās pēc pamatskolnieku sarunas par to, ka jau pus gadu dzerot alu, radusies atkarība un bez alus dzīvot nevar.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

patirzaasim jammetti dziivi talak :D ja vinam ir padsmit gadi, tad kura normala maate lauj suukt 3 alinjus dienaa? Ja to dara ar draugiem ara, tad kaa uz to attiecas vecaki, vini jau justu, ka nes(piparmetru konchas nelidz :gigi: ).

Link to comment
Share on other sites

Deadlive tu tiešām gribētu apdzerties no 3 aliem? Nu come on, man, piemēram, karstā vasarā besī, ka izdzeru divus alus un jau iesit pa galvu, gribētos, laukā strādājot pa kādiem 8 aliem izdzert un tad tik nedaudz just, ka kaut kas sāk mainīties!

ALUS IR FUCKING GARŠĪGS! ES aizeju uz veikalu skatos, ko varētu padzerties, nu KO? COLU? LIMONĀDI? NĒE! ALU! Vel man tīri labi iet veselības dzēriens iekšā, bet tas arī viss! Pārējais viss ir pārāk salds un nebaudāms!

Ā nu vel uz poxām minerālūdenis ir garšīgs! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tev ir (varbūt jau) 14 gadi un tev (liekas, ka) ir atkarība no alkohola. Vai nu esi nedaudz vecāks un vienkārši neesi vēl lāgam paspējis izbaudīt priekus ar/bez alkohola tā, lai saprastu kā tas viss darbojās un kā to kontrolēt.

Edit: nevajag apvainoties arī, bet vienkārši izskatās pēc pamatskolnieku sarunas par to, ka jau pus gadu dzerot alu, radusies atkarība un bez alus dzīvot nevar.

Man ir 19 gadi(jā man bieži saka, ka nav uzvedība man kā 19 gados, bet FUCK IT!) Anyways, tikai jūnijā man tie 19palika

Epix, vecāki neko daudz nesaka īpaši, ja nepērku daudz. Paši dažreiz man kādu aliņu vai 2 nopērk. Tad vēl piepērku parasti vissmaz 1 klāt:P

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Ar to alu ir kā ir... Ja dzeru alu - piepišos ātri... pat ļoti ātri... Jau ar piekto, sesto esmu tāds viss miegains... ja dzeru uzreiz šņabi, liekas ka limita nav, it īpaši ja kustos, un ir iespēja paelpot svaigu gaisu...

Link to comment
Share on other sites

Nu man parasti vasarā visu laiku kaste alus nomainās, kā tiek iztukšota, jeb īsāk sakot, aliņš ir visu laiku. Varbūt arī tāpēc nav baigā vēlme pēc viņa, jo viņš visu laiku ir un nekad nav bijis baigi jāstreso, ka nevar tikt pie kārotā aliņa. Varbūt lomu spēlējis tas, ka vēl teķī studējot dzīvoju ar čomu kopā, un tad mēs "treknajos gados" lakām katru vakaru pa ~4 aliņiem veselu gadu un vēl nedaudz, tikai vēlāk ritms pierimās un tie bija ~4-6 aliņiem nedēļā. Šķiet, ka jau tad alus prieki pierimās un nu vairs jau īsti ar aliņiem ķēpāties negaršo, it īpaši, ja ir kāds baļļuks, es nevaru tā vienkārši sēdēt un sutināt alēnus, varbūt kādus 4 maksimums varētu ieliet, kad apniktu jau tie šķidruma kalni, tāpēc labāk paņemt rezervītē kādu gardu šņabi, vai brendiju un kaut vai kokčikos jaukt, ja nav ar ko tīrajā smelt.

Tas par to, ka strādājot vislabāk padzerties ar aliņu ir galīgi patiesi (domāts gan par fizisku darbu, nevis ofisā papīrus stumdot ^_^)

Un ak naivais Epix, kura normāla māte ļauj... Jautājums jau ir, kurš normāls tīneidžers dzer mājās (viens pats vispār?) :D

Vispār jau dzeršana sūkā, atpūsties var arī ar zaļo :DD Šad tad, protams, bet nu vasarā jau labi izklaidēties var bez alkohola (cik nu gadās, bet var :D)

Link to comment
Share on other sites

Un ak naivais Epix, kura normāla māte ļauj... Jautājums jau ir, kurš normāls tīneidžers dzer mājās (viens pats vispār?) :D

kads sakars ar naivumu? :D nu redzi, ir kas lauj, jammetti mamma pati perkot, tas gan nenozime, ka vina ir slikta maate, uzskati, uzskati :)

mana maate arii lauj, bet tas tapec, ka vina jau loti ilgus gadus apzinas, ka vina neko nevar man pateikt :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...