Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Cepums tam, kurš atradīs video ar meiteni skolā kaut kādā 8. klasē, kura "nemanāmi" pačamda savu važīnu un tad paosta roku. Šķiet, Ray William Johnson arī viņu review'oja. Nekas cits kā

neuzpeld, bet tas nav īstais.

http://www.funnyjunk.com/funny_gifs/1052889/Sniffing+in+class/

Šitas ir tas,ko domāji?

Link to comment
Share on other sites

Sa4akarēkos ar editiem,sanaca fignja,ka neko pats vairs nesaprotu :)

P.s Sorry par spam! Gribeju gudri ielikt bildi,nekas nesanaca! :sorrrrry:

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

goodij, uzmini no kas man atkal saplīsa :DD

Cik kustināju, tad piša ir vadam pie pašām ausīm, bet nesaprotu kādā veidā viņu nelokot un neraustot visu laiku sapist tā, ka viņš kopš pišas sākuma brīža 1 dienas laikā vispār vairs viena auss nešancē.

Saki ko darīt, nest atpakaļ? Kaut tev jau tur citas normālas ausis nebija, ne? :D Bezvadu jau nav?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Vienu dienu itkā pa dienu silts, tad atkal aukstāks, šodien tāds riebīgs vējelis bija kauluzāģīgs.

Aigāju pusdienas paēst uz kafūzi, paņēmu pusporciju pikanto, sen nebiju ēdis, baigi labā, tikai no pikantās tur tik nosaukums vien bija, un salīdzinot ar porcijām kādas agrāk bija tagad daudz mazākas :(

Link to comment
Share on other sites

goodij, uzmini no kas man atkal saplīsa :DD

Cik kustināju, tad piša ir vadam pie pašām ausīm, bet nesaprotu kādā veidā viņu nelokot un neraustot visu laiku sapist tā, ka viņš kopš pišas sākuma brīža 1 dienas laikā vispār vairs viena auss nešancē.

Saki ko darīt, nest atpakaļ? Kaut tev jau tur citas normālas ausis nebija, ne? :D Bezvadu jau nav?

Taatad tev tagad tikai 1na auss skan? UN drochiijot to vadu nekas nemainaas un neraustaas? :DD Nes tik shu :) Moshk 3 lietas labas lietas :muahaha:

Nu jau ar pifchiku buuus jaanaak :)

Link to comment
Share on other sites

Jums ir skaņa ?

Itkā citiem ir, bet man tieši šim video nav skaņas, kur varētu būt vaina ?

Bez ausu drātēšanas - skan tikai kreisajā pusē. Līdz pusei vadu no kontakta izrāvu - skan abās. Wierd, viss pārējais shits skan uz abām pusēm, bez kontaktu ļurkāšanas.

Pēdējā darba diena - vairs nav spēka iet pašīt no 10-23, iešu tikai 15... Visa pēcpusdiena un vakara sākums jāpavada kaut ko zāģējot vai slīpējot. Jāiebrauc veikalā pēc kādas 4pakas vai divām, gan jau mašīnas bagāžniekā neuzvārīsies.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Taatad tev tagad tikai 1na auss skan? UN drochiijot to vadu nekas nemainaas un neraustaas? :DD Nes tik shu :) Moshk 3 lietas labas lietas :muahaha:

Nu jau ar pifchiku buuus jaanaak :)

Jā, atkal kreisā atteicās, tāpat kā iepriekšējo reizi. Dročījot vadu arī vairs nekas nemainās :DD

Nu kaut kad piekāpšu 1dien vai 2dien. Nu nezinu gan, man vairs kaut kā negribās tās pašas ņemt, ja man jau 2 brāķi un vēl cik tev tur no tās pašas partijas :D PRESTIGE :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...