Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Manas nieres ir veselas :) Tapec shodien atljavos atkal normali iepixat par godu hokjim,bet nu galigi nebija nu nebija nekada fiilinga skatiities! hvz,spele tada nekada,emocijas bija aptrukushaaas! Vakar arii normali karstvininju uzsildiju un iemalkoju :) Fuuu! Man jau likaas ka manai dzivei vairs nav jeegas,ka nekad vairs nevareshu pixaat delj niereem,bet nefigaa :)

Link to comment
Share on other sites

pats otro dienu smērēju acivir cream 5g tūbiņā(aciclovir cream BP). saka ka zobu pasta arī palīdzot.

diezgan pretīga sajūta. nevar muti defoltā attaisīt, kad lieku kārtību dakšiņu ar paiku rīklē :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Tās smēres reāli līdz,ja uzreiz pamanot centies to sūdu apkarot,ja esi ielaidis,nekur vinja nepazudiis :) Tapec tubinju vnm kabata tureet un kaa juti ka nav labi uzreiz smeriiti virsuu :) Vispar laiks nopirkt to Dzintara ZALJO luupu kraasu ar balzamu kas pasargaa lupas no sala :) Laba shtelee :) Tie labello vai kaa tur vinjus sauc arii ir OK :) Mans pixaa alinju,un juutas ljoti labi :) jaiet karbonadi atsildiit un kaut ko ieķeskāt iekšās :)

Link to comment
Share on other sites

Vispar jaa, pirms vinja uzmetusies saak paraadiities taada kaa niezosha sajuuta, un no riita jau gatavs mutants. Vakar skreeju vakaraa ar suni, laikam sasviidu un kaut kaa no taa mitruma un aukstuma arii vinjas rodas.

Laicinsh pa pirmo, es labaak pa shitaadu laiku brogjiju nekaa pa dublji feat. slapjums :)

Link to comment
Share on other sites

Man piestāv Milkshakes no The Grim Adventures of Billy & Mandy?

l_109753066.jpg

Labi, meloju. Tas ir kolēģa. Pizģets, ku' tālu var nodzerties :lol:

GooD`MeN, tev vēl nav taurenis virs dirsas uztetovēts?

Nemelo! Drošvien atkal bučojies ar bomžiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...