Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ku - kuu

Enyway, sodien pazinoju menedzerim, ka brauksu atpakal uz Latviju. Un sanemu daudz labus vardus par to, cik gruti bus mani aizvietot un, ka man butu laba nakotne tai uznemuma :)

Patikami, iespejams, ka naksies atgriezties pec laicina :)

Link to comment
Share on other sites

spirta dzeršana lielos daudzumos visticamāk vispār nepalīdzēs.

From: Preiļi
:lol:

mērcē aukstā ūdenī, norij kādu ibuprofēnu saturošu ripu, norij kādu pret alerģijas ripu(piem Tavegyl, yo).

nais, pēc pavadītas nedēļas nogales pie jūras, saslimu uz vienu dienu :lol: Vakar bija 38.9grādi, visu dienu nogulēju, iepisu ibumetīnu, aizgāju atkal gulēt. Šodien piecēlos un temperatūras vairs nav... savādi.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

:lol:

mērcē aukstā ūdenī, norij kādu ibuprofēnu saturošu ripu, norij kādu pret alerģijas ripu(piem Tavegyl, yo).

nais, pēc pavadītas nedēļas nogales pie jūras, saslimu uz vienu dienu :lol: Vakar bija 38.9grādi, visu dienu nogulēju, iepisu ibumetīnu, aizgāju atkal gulēt. Šodien piecēlos un temperatūras vairs nav... savādi.

Njā, uzreiz pēc dzēliena nesanāca neko uzlikt, jo vajadzēja vēl rukāt. Mērcēšanas diezko nepalīdz, tagad jau visi pirksti aizpampuši, lai gan atlaidināju pāris saldētus gaļas gabalus uz rokas. Būs jāpameklē kāda ripa laikam.

Edited by Crasher789
Link to comment
Share on other sites

Varētu kāds palīdzēt? Negribu taisīt jaunu tēmu, tāpēc iepostošu te ;). Pēdējās dienas, ik pa brīdim dators vienkārši nokaras uz pāris sekundēm un no kastes [man liekas, ka no cietā] nāk skaņa "zzzinnngg tik" [yes, I know I'm lame], ar tādu 2 sekunžu garu "zzzinngg" un ātru "tik", vai kaut kas nebeidzas nost? :(

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

;). Pēdējās dienas, ik pa brīdim dators vienkārši nokaras uz pāris sekundēm un no kastes [man liekas, ka no cietā] nāk skaņa "zzzinnngg tik" [yes, I know I'm lame], ar tādu 2 sekunžu garu "zzzinngg" un ātru "tik", vai kaut kas nebeidzas nost? :(

Pamegini kontaktus pachakaret. Man ari daudz reizes ir taa bijis. Ja nelidz, tad tomer cietais bus gatavs.

Es parasti parlieku cita shtekerii un viss ir bumbaas.

Link to comment
Share on other sites

;). Pēdējās dienas, ik pa brīdim dators vienkārši nokaras uz pāris sekundēm un no kastes [man liekas, ka no cietā] nāk skaņa "zzzinnngg tik" [yes, I know I'm lame], ar tādu 2 sekunžu garu "zzzinngg" un ātru "tik", vai kaut kas nebeidzas nost? :(

Datoru no putekļiem tīri? , mans pc gandrīz nodega ka vienreiz aizmirsu iztīrīt , visi ventilatori sakusa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...