Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

zaibal, kā var no 6 seederiem vilkties spēle ar ātrumu 20-30 kb/s ??? Galvenais, ka uzsāka ar normālu ātrumu, ka pēc stundas būtu nokačājies... bet nēēēē...

ps. nesaprotu kapēc jūs nevarat savas problēmas izrisināt privāti, un tad paši brīnās, ka ir suspends uzlikts.

Link to comment
Share on other sites

Tu, bļeģ, tiešām esi pilnīgs atsaldenis? Es ar tevi pirms tam ne reizi nemaz nebiju runājis, dauni, kāda vēl 'nav pirmā reize'? Cik reizes tev var skaidrot par to suspendu? Tak izvelc savu apdauzīto galvu no dirsas, beidz tēlot idiotu un smirdēt, apnika taču lasīt tavu bezjēdzīgo sūdu. :plzdie:

Link to comment
Share on other sites

:plzdie:

Ja tu uzskati, ka šis ir mans vienīgais profils iekš šejienes, tad tu spēcīgi kļūdies. Par tevīm sūdu dzenu, jo vairākas reizes esmu izpelnijies tavu uzmanību. Arī caur pm`iem, kad tiek draudēts ar supensedu. Protams, ne šim, bet citiem, kuri - kā redzi, ir nahrenizēti!

Un jā smirdi vienīgi un tikai tu, dauni!

Nepatīk lasīt - NELASI! Neviens tevi nespiež apmeklēt šo topiku, retarda klauns!

Link to comment
Share on other sites

Ev nu, puiši, beidzas strīdēties. Satusējat, iedzerat pa aliņam un parēcat par šo sūdu ko jūs dzenat..good_mens no jums nobijās, ka vairāk neraksta savus dienas stāstus, reāli jūs pārvētāt šo topiku (pēdējās 2lpp) par diršanos..

bĻiāģ, šodien atkal spēle estrādē, agrāk kad savācu komandu bija doma, ka spēlēsim tur 1-2reizi nedēļā, tagad sanāk vienu dienu veselu treniņš no rīta līdz vakaram, nākamajā dienā spēlē, un atkal treniņš, un spēlē utt..tagad jāpameklē kur rīgā ir kāds florbola klubs, ar nenoteiktu vecumu, un, lai nav tā, ka tur komanda veidota jau no 6 gadu vecuma, un mēs ar čaļiem nepatēmu tur ieiesim..uzbrukumā zbis spēlēju, katru spēli 3-4vārti,yo. Pagājušajā spēlē pat 6 vārti, bet tāpat komanda papiš visu laiku, aizsardzība un vārtusargs dirsā, jebal. Lai jums visiem jauka diena ;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un jā smirdi vienīgi un tikai tu, dauni!

Nepatīk lasīt - NELASI! Neviens tevi nespiež apmeklēt šo topiku, retarda klauns!

Vēl jo labāk, tu jau no neskaitāmā profila rakstī kā bērnībā sists puisītis, kas tagad visus noliek un domā, ka tikai tev ir taisnība, kaut tavai taisnībai nav pat ne mazākās loģikas. Tas, ka tu sūdu dzen ar nolūku, liekas vēl debīlāk, nekā, ka tas tev sanāk diezgan dabiski :) Uz nodiršanas aktu vēl piebilst - "Nepatīk lasīt - NELASI! Neviens tevi nespiež apmeklēt šo topiku, retarda klauns!" Tevi automātiski padara par apdāvinātu stulbeni, kas raksta citam to, ko pašam derētu sākt darīt jau ļoti labu laiciņu. :)

Apzinos, ka es arī tagad esmu blacklistā, bet nu mani jau točna vismazāk tas skar :) Mož aizbrauc uz gign tusu un pasaki to ezim acīs, ja ir drosme :) Droši vien jau, ka nav, vai arī oldskūl mīzalas variants "Viņam vajag, lai viņš brauc" ^_^

Maza atkāpe, šī vasara patiešām ir siltākā vasara ever, ko īsti spēju atcerēties, tas priecē, cerams, ka tā būs katru gadu. Vēl gribētos uz tusu aizbraukt, bet grūti pateikt to, kā būs ar laikiem un naudām, augusts ir ražas mēnesis un man, līdzīgi kā vietējiem LAVRx un agrāk arī divītim, jāšancē ražas vākšanas darbos, kas pavisam noteikti nav patīkams un fiziski viegls darbs. Vēl joprojām nomāc domas par to, kur lai sazīmē bakalauru, bet nu laikam to īsto interesi par profisiju atradīšu tikai es pats, bet tas laikam nav šogad ^_^ Varbūt kādam ir ieteikumi, kur studēt, par ko, tā lai būtu interesanti un nebūtu baigā slodze uz matemātiku un ķīmiju, pārējo es vēl varētu pavilkt, ar to gribasspēku ir kā ir, grūti izkāpt no "vajag dzīvot un izklaidēties" ēras :)

Link to comment
Share on other sites

:) Droši vien jau, ka nav, vai arī oldskūl mīzalas variants "Viņam vajag, lai viņš brauc" ^_^

Tev par nožēlu vai laimi, spēcīgi pie dirsas, uz šādiem sūdiem nebraucu, nesaskatu jēgu braukt uz kkādu mītu, kur kkādi zdaroti rullē sūdu par un ap cs.

Link to comment
Share on other sites

Tu tač esi debīls. Ko tu vari spriest, ka nēesi nekad tur bijis, šoreiz laikam par laimi

btw, tikko iekoda lapsene, un bļ uzreiz nomira.. baigi labi iedzīvojās maitas, kož un mirst lai neciestu mokas t.i.

nebūtu nomirusi, izrautu viņai kājas un izbakstītu acis ar tām pašām kājām. arghhh.

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

btw, tikko iekoda lapsene, un bļ uzreiz nomira.. baigi labi iedzīvojās maitas, kož un mirst lai neciestu mokas t.i.

nebūtu nomirusi, izrautu viņai kājas un izbakstītu acis ar tām pašām kājām. arghhh.

Un tu vēl kādu par debīlu sauc :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi nez...

Tu ir buut kura puse ?

es Uk Bridgwater, tiesa gan nezinu cik taalu viens no otra atrodamies. Nav diezko liela pilseeta. Ir doma paarvaakties uz Exeteru tur vairaak ierspeeju un pilseeta skaistaaka, lielaaka bla bla bla... un nevajadzees katru dienu braukt stundu uz darbu un stundu atpakalj

Link to comment
Share on other sites

Visu dienu pa maajaam speeleejot cs,veelaak jaaiet aaraa kko iemalkot ..

Tikko pamaniju ka SHALLEM jauna dziesma ,ieverteeju ir okey! :D

un pleijerii pateicoties casham ir velniem.lv un klausoties aizdomaajos,kur palicis Armands?!

Ja kaads veel speelee aizvesturisko mafiozi pasakat epastus luudzu.

Euu,kaa vareeja csaa uzlikt lai shaujot mainas krasas pricelam ?

Gustava jaunais albums neiipashi patiik,nu favorit dziesma ir Veiksmes taifuns ta tada forsha.Man jau liekas ka vajas riimes salidzinot ar vinja iepriekshejiem darbiem !! VECO GUSTAVU!

Fonaa: Gustavo pohas !!

Link to comment
Share on other sites

ES TE ESMU !

P.S. skatos, ka arii ir apkaart polji, spriezot pec paraksta :D :D :D

SPIRDaLEI !

uu jaa :D

ja perdole :D

Exeteraa pilns ar kjiinieshu studenteem un babajiem, tatushkas forshas

attachment bind mouse1 "+attack;adjust_crosshair" laikam taa bija

Link to comment
Share on other sites

Nuu es ari pashlaik dzivoju Lincoln`as centraa, bet ir pilns ar babajiem.

Pilseeta arii ir norm. LV meitenes toties te ir zbis :D

baac... 4 dienas pachiloju, tgd no ritdienas 6 dienas pec kaartas janorauj, itkaa jau nekas traks sedet ofisaa, bet... 6 dienas un toch weekends :@

Toties pikjis smuki ienaaks. Likme 7 poundi stundaa nav sudigi un apmeram 11-12h katru dienu, ir ok, nesudzamies :D

Link to comment
Share on other sites

Pilseeta arii ir norm. LV meitenes toties te ir zbis :D

baac... 4 dienas pachiloju, tgd no ritdienas 6 dienas pec kaartas janorauj, itkaa jau nekas traks sedet ofisaa, bet... 6 dienas un toch weekends :@

Toties pikjis smuki ienaaks. Likme 7 poundi stundaa nav sudigi un apmeram 11-12h katru dienu, ir ok, nesudzamies :D

Nevis arii norm, bet gan LV meitenes vieniigaas zbis :D

nu man 7.5 bet stundas tiesa gan 8-12 :(

+ *le grafiks vispaar nekaads vnk mochii vislaik citreiz atkal gaidi kad vajadzees

Link to comment
Share on other sites

:D

nu man 7.5 bet stundas tiesa gan 8-12 :(

+ *le grafiks vispaar nekaads vnk mochii vislaik citreiz atkal gaidi kad vajadzees

Grafiks FTW ! 4 rukaju, 4 briivas !

zbis meitieti izradas esmu nograabis. Nebrauks atpakalj uz LV vasaras beigas ^^ Paliks pie manim :D

P.S. John Digweed - Transitions > all !!! spaarda vnk pakaljas !!! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Dzēris neesmu, nekas cits arī nav lietots.

Bija, bija vakar, es ar palūkojos pa logu, padomāju - wtf un aizgāju gulēt, domāju, ka izdzertās 3 glāzes ar kolu būs sagrauzušas manas acu zīlītes, vai man pēkšņi piemeties botkinains skats uz dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...