Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sveikinji peikinji :)

Nedeelju dziivoju kaa peklee, t.i., nebija interneta. Pareizaak sakot, nets bija, bet kompis nomira. Shausmu lietas.. shodien tikai dabuuju ieiet sportacentra maajaslapaa, beidzot uzzinaaju hokeja rezultaatus. Godiigi sakot, paarsteigts nebiju. Un vispaar taada sajuuta, ka buutu atbraucis uz Iriju nevis Itaaliju, aaraa +20 graadi, visu laiku liist lietus, tuuristu sezona veel nav saakusies. Vieteejie bambino staasta, ka shitaada vasara nav bijusi gadus 20, parasti maija saakumaa jau +30 un atklaata peldeeshanaas sezona. Shodien laicinjsh taads ceriigaaks izskataas, cerams ka beidzot viss buus chiki. Jauns pc arii iegaadaats, riitvakar meeginaashu uzshaut beidzot, vieniigi tizli ka ar bultinjaam buus jaarukaa :( Bet nu tas nav tik buutiski pashreiz, galvenais pameeginaat.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kā es šādā laikā varēju saslimt. DIRSĀ.

Vispār riebjas slimot, kur nu vēl šādā laikā. Vismaz kaut cik temperatūra krītas, svīstu kā cūka, tas liecina par šodienas kaut ko vismaz darīšanu - cerēšu uz to labāko. Piektdienu pavadīt mājās būtu diezgan nožēlojami.

Paldies dievam, ka man māte strādā aptiekā, vienas dienas laikā var izārstēties. :>

Link to comment
Share on other sites

:lalala:

Hehe, nē, bet diezgan tuvu :D Ok, principā es varētu atrast, KO darīt, bet tad man jāņem telefons, jāzvana klientiem, jācenšas utt utjpm...ehhhhhhh. Un te ir fucking karsti.

Link to comment
Share on other sites

Pirmie iespaidi par UK jeb precizak LINCOLN ?

Nu ir ok, shodien biju uz otro parbaudes dienu un maybe pat rit jau jamauc uz darbu !!! BULCINJU FABRIKAA

Katra zinja pec testiem man bija 90% +++ ... zbis.. .I`m english

Par cilveekiem... wtf ? Kas vinjiem nav kauns tadiem staigat... totaali lazinieki parashie... notiiri, nosljukushi, punkjaini utt...

Es staigaju biezaja jakaa un salstu nost, bet shamajiem uz vietas te po, maicinja, sljobenees un shortos mochii... es vnk shokaa...

Pilseeta kaa taada zbis... dzivoju pochti centraa... pabiju vienaa pabaa... c`mon... vai tu ar vecenei 3x3m chamditos... chalis mana "resnumaa" gramstas un laizas... wtf... cilvekiem kompleksi nav katra zinja, bet skatities uz visu to kaut kaa diivaini !

Blja shitas alus gaaz no kaatiem... paaris ali un tev jau ir zopa

P.S. gaidu zvanu, cerams ka jau rit uz darbu !!!

SVEICIENS SAVEJIEM !

EDITED: khe... nupat zvanija, rit 5:30 jau uz darbu jaamauc (Jums vel tikai 3:30 ) WOoohooo GO GO BULCINJCEHS

EDITEDx2: woohoo.... 666 posti... I`m EVIL :D

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Vakardienas vakara pastaiga izvertas brutala dzerstina. Sakuma izgajam pastaigaties, lidz nemot katrs pa 2x 0.5 aliniem, kad alini bija pieveikti gajam pakal vel max 1x alinam. Vienam iesavas baiga doma panemt 0.7 snabi. Iegajam veikala un snabja vieta panemam 0.5 kazino, kad kazino bija pieveikts gajam pakal bonim 0.7, kad bonsi bija pieveikts sagribejas vel, gajam uz masinu (gudri pali braukt) radas ideja, ka varetu uz rigu (nachniku) pec aliniem. Dzeruma 2x nav jasaka, masina ieksa un aidaa. Riga pielejam pilnu baku un nepagaja ne 5min, ka ieskreju bargura metot saules uz deglavas ielas :/ Ar pilnu masinu diezgan stulbi. Pec trieciena konstatejam, ka caurs rats, itka jau pofig jo ir zapaska. Pie nestes apstajamies nomainijam riepu, bet izradijas, ka ir salocits pie bremzu diska ass. Izsaucam evakoatoru un taxi. Uzvilka masinu aizbraucam pakal vel 1L Kazino (50%) un braucam majas. Pa celam vel iekramejam ribas un jau bija labi. Masinu nolika garazas iesedamies ieksa un turpinajam dzert, kad nu jau kajas vairs nevareja kontrolet izdomajam iet pa majam. Katra zina forsa pastaiga izversas par brutalu nodzersanos.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Šas mani bombīs ar zibeņiem un lietus spaiņiem. Tādas debesis, psc. good men cik ilgi tad noturējies bez alko? Ā btw zb skolā sēdēt jau, ārā no rīta jau bija ~20 grādi, tāds grills!!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Ieniistu lietuvieshus, a mok tomer nee ! :D

Blja nah vinjus...

Choms kr4 vakar sarunajis autinju uz darbu, no rita 4os celjos (2os pec LV), sataisu paiku liidz utt... stavu un gaidu, blja tupais leitis neierodas... nah !!! DOmaju ar vilcienu aizmaukshu, a shamie 6dienas kursee savadakos laikos un velak nekaa parasti... bljad ! kr4 aizbraucu, ieeju parunat, viena vecene saka, ka nekas, rit atnakshu no rita un naakamas man ir naktsmainjas, kuraas pikjos daudz vairak... zbis :D Mok tomer delj lietuviesha, kursh vakar pielicis acis un pats nav ieradies darba, tikshu pie shances, kuru jauninjajiem neuztic :D

Pabiju jau Newark shodien, kr4 pilseeta brutaali smird... vaarda tieshakaja noziimee... JO !!! Ejot pa ielu ir totaala suudu smaka... kaut kadi meslojumi vai hvz kas, bet katra zinja SMIRD, vienbrid ejot pa tiltu skatijos vai neesmu iekapis kada pljekaa...

Trusisi un fazaani uz katra stuura... visi lauki ar vinjiem ir noseeti :D

Jaiet majas laikam bus skatities vel atlikushas filmas uz PC no LV un jakapaa Heroes... :D

Kamer parejie darbaa chomi, nav ko darit taa iisti, pilseta ari izstaigata krustu skjeersu... itkaa 600tuukst iedzivotaju, bet... pilseta apmeram kaa Riga... vienigais, ka sheit tuse neatkariigi no dienas !

BIBLIOTEEKA RULLEE :D

Link to comment
Share on other sites

hey, gribēju pajautāt, kādam okartes lietotājam vienu jautājumu. Tātad pirms kāda pusgada sāka gļučīt info dienesta tas auto atbildētājs. Nu tas, kur zvana, lai papildinātu kontu. Gan jau, ka zinat, ko domāju. Tātad tas viss teksts, ko tā bāba saka kaut ko čerkst raustās un citi sūdi. Gribēju zināt vai esmu vienīgais upuris vai ir arī citi. Tā nevar būt telefona vaina, jo ar pārējiem, kad runāju viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...