Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Juhuuu es pateicoties DominiX sataisīju savu peli :) Blēē nomocījos ne pa jokam :DD kadas 2h aiznjema īstenībā tā visa padarīšana... Da salikt tos mazos v adinjus un pie tam man izolacijas lentes nebija, paris reizi normali dabuju pa nagiem no peles,bet pox :) Tagad vareshu normali CS griezt nekunkstot :P Lab mani alinsh gaida :)

Link to comment
Share on other sites

ahh, visa nakts negulēta, laikam būtu īstais mirklis to darīt, jo šajā brīdī ļoti jau gribās pagulēt. drīz drošvien arī iešu. nakts pagāja diezgan ātri, iečillojām ar draugiem un brāli. peace.

Link to comment
Share on other sites

Šodien 3 stundas nonstopā kapāju futbolu, vienkārši HardCorā - nesos, sliding tackles kājās, nu karoč reāli izkapājos. Sajūtas riktīgi labās, bet pat pēc spēles nebija tā, ka paiet nevar vai noguris, biju gatavas vēl spēlēt, bet nu visiem bija kaut kur jāiet un tad arī beidzām :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ф, labais, beidzot esmu savв mопajв datorkrзslв. 5dien ap pusdienlaiku izgвju satikt иomu, kurр atbraucis no Holandes paciemoties lоdz otrdienai. Nu, vo, tagad tik tiku atpakaп mвjвs. Visforрвkais ir tas, ka pa роm иetrвm dienвm es neiztзrзju ne santоma, pat cigaretes nebija par manu naudu! Un vзl forрa рtelle bija tв, kвdas tur bija meitenes. Ja parasti no bвra vajag vilkt prom dюekus, tad рoreiz mыsu zeltenes tв kampa iekрв, ka man pat neзrti palika. FANTASTIР

Tagad jвuzvelk miera pоpis un jвuztaisa spagetti ar sieru -_-

Link to comment
Share on other sites

Atkal Steam haxori uzdarbojas? Pēc 3 dienu atpūtas iegāju Steamā un uzleca 10 čati ar vienu un to pašu tekstu, lai pievienojos vienai grupai [http://steampowered.dtn.ru]. Kad rakstu "čatotājiem", vienīgā atbilde ir [no katra] "can you please join my group?".

Portatīvā tastatūra - so fuckin' annoying! :@

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

traka nakts..

vakar 3ataa litrs " vodka prostaja" , pec tam dzimtenite 1,5 l, 6 bamšļi un 1 kazinja 0,5 akdams..šausmas

ap pieciem esot no privatmajas balkona nokritis..atbrauca atrie.. gulju..sap.. masinja shpricee, parejiem pālī iedod cigareti ( apmeram tā - palīdzēs), teicu ka māsiņa esot skaistākā pasualē ( protams tie ir vakardienas pastāsti, pats jau nezinu neko tādu) , otr aeot pienākusi, t'aap 50 - šitā arī ņemama :D

pamodos jelgavas slimica bez naudas un cigaretem un sajeegas.. nolamajos ka nav ka tikt majas, un zvaniju chomam.. tiku majas 9 no riita.. shausmas.. saap spranda un plecs..esot no 2,5m augstuma nokritis. jeezu mate.. labi ka dzdivs paliku, jo sprandu vareju salauzt veesi.. naisiks..

neko..kamer paguleju dzheki esot vistas paalii nokavushi un sashliku samarinejushi,, tikko atnacu.bija garshigi ar alinju :)

luk tapec ari man nepatik dzert :D

Link to comment
Share on other sites

Pizdjec :P Shodien kolegjis kursh mums sameraa maz tur :P piekoljijam lai panjem mumsm 3x 0,5l BOnapartus pa 3.29Ls gabalaaa :) Nu vo :) Vakars jauki beidzaas :D esmu majas un tagad domaju ko dariit! Iet guleet vai iet ielaas :DD

P.s. Laikam viss izlemts :DD Njem 20Ls no krajkasiites un laizhu ielaas :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Palma ir iists makslinieks...Man patiiikk...

jerriti pareiz i esmu tevi labi izskolojis

Shodien varu smaidiit cik uziet :DD

Majas laikam ap 5:00 biju :DD sieva nodeva labus pizdjuljei :) bet man pox :) A kur es to 20caru liku? :) Laikam nodzeru :khehehe: UZ darbu nakot nevareju paiet garam veikalam un nepanjemt 4d-light :DD Tagad pa kluso jasuuuc :) shodien jaiet uz pirti kur bushot dahujaaaa shmiga :) es laikam pass :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu taaa :) esmu pagulejis nedaudz,laikam tira miega labi ja 1h sanaca pagulet! Bet nu jau saku justies pec cilveka :P Taa tagad man stav priekshaa PANNINJAS un TOMATU sula kursh man lidzees diez vairak? Taaaa nu jau es juutos pec cilveka un ariii saaku jau apsvert ka varbut tomer kaadu glaziiiti vairak vakaraa vareshu pirtinjaa atljauties iedzert :) JO cik zinu uz poxaam dzerot tik atrii parasti nedolbii :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...