Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es vēl domāju, ka es esmu zadrots, lol. 3 dienu laikā esmu 1 h ticis pie kompja, jo sencis zadroto kaut kādu armijas(lame) spēli. tā kaitina, ka atnāku mājās, šis skatās tv, kā ierauga, ka velku kedas nost, uzruk pie kompja uznesās. šodien no 15:30 līdz 22:20 nosēdēja, prosta stfu. gribēju ar mietu iemest.

Skolā vispār žopā - ķīmijas učene neļauj iet uz viņas stundām un kopā rezultāts ir - 4i n/v pieviņas jau :)

Rezumē - DIRSĀ! :fsckinsad:

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Enerdžīdrinks ribās, cigarete zobos, Skyforger uz ausīm, var sākt mācīties. Ir palikušas divas dienas, lai nokārtotu piecus trīs rudens sesijas eksāmenus. Divus var arī bik vēlāk. Es pat nezinu vai dabūšu pasniedzējus rokā, kur nu vēl to visu saskaņot ar sava kursa lietvedi etc., bla-bla-bla. Karoč dirsā ir un diezgan pasakainā :)Kad ja es no viņas izlīdīšu, būs iemesls kārtīgām svinībām. Tā uz dienām divām, trīs..

Pīs out, jāmācās!

EDIT @ 04:44

Šķiet tikko pamodās mans bioloģiskais pulkstenis. Sajūta kā tikko no gultas izkāpis. Jāizdara vēl dahera. /back to psyhology

EDIT @ 09:14

Gulējis neesmu. Krīt acis ciet, knapi turos. Vēl uz centru jābrauc, miljons lietas jāizdara. Paļubomu trolejbusā atrubīšos. Pagaidām skaļš Motorhead un atvērtas balkona durvis mani uztur nomodā. Cerams neaizmigšu un nenosalšu galīgi naher. /mēģinu tulkot angļu valodu

Link to comment
Share on other sites

Taatad tomeer nahaljavu, ja? Atkal ieej pretrunaa ar seviim... pat ar visiem saviem maakslas darbiem

Sokrats ir teicis, ka uzskats bus patiess, ja vins nav pretrunigs.Ja kads uzskats ir pretrunigs, tad tas nav patiess

Runaajot par galvu uz pleciem, redzu ka tev ne tikai ir slikti vienam buut, bet arii ar patiesiibas teikshana tev bik pieklibo uuun protams atminja, profilu skatiijies, galvu noteikti nevareeji nepamaniit. Taalaako manas galvas satura apsprieshanu domaajams tev nevajadzeetu uznjemties, jo tev ne tuvu nav kaut mazaakaas saprashanas par cilveeka anatomisko un fiziologjisko uzbuuvi. Protams es jau varu kljuudiities un tev vnk ir slikta redze.

Kur cilvēkam beidzas prāta spējas un kur sākas aprobežotība?

aprobežotība sākas ar absolūtiem apgalvojumiem, kad jau uzdodot jautājumu pašā tekstā tiek nepārprotami norādīts uz kādu personu, kas jūsuprāt uzskatāms par zemāku attīstībā. vienmēr vajag sākt tikai no sevis. virs zemes nav neviena, kas varētu atļauties sevi uzskatīt par pārāku par citiem.

rezumee, viss tavs teiktais, bildes ko liki, iet pretrunaa ar to ko tu saki, taatad njemot veeraa griekju filozofa teikto, tavs balagaans ir nepatiess. tavi absoluutie apgalvojumi, neskaitaamie maakslas darbu publiceejumi, visnotalj pieraada tikai to ka tavas praata speejas ar to arii ir izsmeltas

un tavs vakara rituaals (piedurshanaas par citiem) noraada tikai uz tavu aprobezhotiibu

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Pārfrāzējot Alisi (tas garais penteris) - parādi arī tu pupus un uztaisi "sos sos ģetka wormam" un varbūt arī tiksi pie zilā admina - tā sokrāts! :)

Beefs

Edit - spilgts absolūtības piemērs ir šis spriedelējums (absolūtīgs.. :D)

Kur cilvēkam beidzas prāta spējas un kur sākas aprobežotība?

aprobežotība sākas ar absolūtiem apgalvojumiem, kad jau uzdodot jautājumu pašā tekstā tiek nepārprotami norādīts uz kādu personu, kas jūsuprāt uzskatāms par zemāku attīstībā. vienmēr vajag sākt tikai no sevis. virs zemes nav neviena, kas varētu atļauties sevi uzskatīt par pārāku par citiem.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Turpmāk palūgšu dēvēt sevi par Mr. Kunilingu. Šodien biju LU. Pēc trīs faking stresainām dienām uzzināju, ka ar sesijas parādiem viss vairāk vai mazāk ir ok un pats galvenais, ka nāksies maksāt tikai par diviem no pieciem eksāmeniem (Mr. Kunilings, yo). 45Ls krājkasītē bārā.

macho, tu drīksti nomainīt manu Member title uz augstākminēto Mr. Kunilings (par foršo RV1Ģ smailiju).

Ja sazīmēšu auto, vakarā braukšu uz kaut kādu LU Ekonomikas fakultātes boulinga turnīru or smth. Noīrēts Bowlero no 21 līdz 6 rītā. Pieteikšanos uz spēlēšanu esmu nokavējis, tāpēc dzeršu alu un skatīšos uz meiteņu dibeniem.

Divvārdsakot šī diena ir:

borat_great_success-450x337.jpg

P.S. divīt, būtu tu man vakar skaipā atbildējis, šodien pie vienām sāpēm paķertu arī switchu.

P.P.S. Heineken garšo pēc E95.

Link to comment
Share on other sites

sitienu pa galvu no menta , kuram prasiju ar kadam tiesibam vinjs man aiztur, sanemu atbildi pisaka veida). 1dien jaiet uz adminstrativo sedi , ble ka es tos meslus izdrazishu.

Nez kāpēc tas mani nepārsteidz, daudzi noteikti gribētu paspiest roku šim likuma sargam......es nē, ko tu!

Link to comment
Share on other sites

Ah, šodien jāiet uz Ramstein'u, bet kaut kā diemžēl īsti nevelk, seņči pierunāja aiziet, šovu centīšos pabaudīt, nav man nekad izdevies tos viņu dvd papētīt..

Pirms kādas stundas atskrēju no pasta - saņēmu beidzot videni, 7300gt, nav nekāds monstrs, bet 6600gt vietā - lieliski, fps iekš tf2 vidēji 30, 40, iepriekšējo 15-20 vietā. Esmu priecīgs, ka ~ mēnešu ilgās mocības ar videnes gļukiem ir beigušās. Bija jālieto portatīvais, kam mātene iet pie dieviem un kurš ieslēdzas randomā ar kādu 20 reizi, wifi nestrādā, nu totāla diršana ar nenovilktām biksēm. ( YO HP PAVILION DV6000 )

Tagad laikam kādu laiku centīšos atspēlēt tf2.

Link to comment
Share on other sites

[3:15:01] Agnis: skaidrs

[3:15:05] diviits: vaii

[3:15:07] Agnis: nākamreiz brauksi, uzzvani

[3:15:14] diviits: arii papist veceni a r kuru man agrak bija labi

[3:15:18] diviits: blja

[3:15:18] Agnis: ar ezi gan jau piekāpsim

[3:15:23] diviits: es vinju satiku

[3:15:32] diviits: vinja bija kkada muteres rezhisores draudzenes meita

[3:15:41] diviits: blja mammas draudzenes - rezhisores - meita

[3:15:46] diviits: uun

[3:15:50] diviits: ]vinja bija stavoklii

[3:15:56] Agnis: :D

[3:15:58] diviits: un es ivnju satiku]tjipa atbracuua

[3:16:03] diviits: uz laukiem atpusites

[3:16:06] diviits: pirmaja vakara

[3:16:16] diviits: jau vinja man pateica - panjem mani!

[3:16:20] Agnis: :D:D

[3:16:21] diviits: blja pirma vecene kas ta teica

[3:16:26] diviits: un nu pisaamies ka vaig buut

[3:16:55] diviits: pec tam pat kad maate aizliedz vinja pie manis atbraucua un pie choma majas palikam pa nakti un vinja senchi no riitiem tik teica - nnu klusaak!

[3:16:59] diviits: ibio tads kauns

[3:17:02] diviits: fuu

[3:17:10] diviits: nu ja taja gada gign pirmais tuss pie manis bija

[3:17:27] diviits: un vel es guleju atrubona un zvanija un teica ka chiksu uz slimincu aizveda - dzemet

[3:17:44] diviits: un prikinj un nosauca meitu ta ka es gribbeju -nikola

[3:17:47] diviits: jebatj

[3:17:49] Agnis: :D

[3:17:54] diviits: bet pec tam sapinas prata un pazuda

[3:17:57] diviits: nu huinja

[3:18:03] diviits: draugos manos ir -

[3:18:06] diviits: nu smuka

[3:18:14] diviits: vinjai tjipa ir vecis- jurinieks liohds]]

[3:18:23] diviits: kad vinja nav majas tad es vinju ppiikstinu riigaa

[3:18:52] Agnis: lol :D

[3:19:03] diviits: blja ..

[3:19:20] Agnis: karoče jāiet uzvilkt dūms

Link to comment
Share on other sites

Agnja un divisha dialogs aka divisha monologs un agnja :D bija laba lasamviela pirms naktsmiera :D

Chista shodien vajadzeja labak dzert, neka pie PC kvernet... sak iet ciet shiberis :@

Nu tad kaa Agnis teica : aroče jāiet uzvilkt dūms un spatj !

Link to comment
Share on other sites

Agnis esmu es. Divīt, varēji ielikt citu sarunas daļu, kur ir vairāk kā " :D " no manis :)

Anyway es jūtos spēcīgi interesanti. Dahera aliņi un vēl šis tas intersants piebeigts, drīz jāiet gulēt.

Forši, ka es neizklausos pēc GooD^MeN'a :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tas čats ir labākais, ko es esmu lasījis pēdējā laikā, varbūt ne labākais, bet visuzjautrinošākais :D Uzlaboja garstāvokli laikam uz visu dienu.

dyversant tagad lepns uz visu mūžu būsi :)

LINKS

devu mājas pelēkajam. forši negulēta nakts to barojot :)

Link to comment
Share on other sites

:D " no manis :)

Anyway es jūtos spēcīgi interesanti. Dahera aliņi un vēl šis tas intersants piebeigts, drīz jāiet gulēt.

Forši, ka es neizklausos pēc GooD^MeN'a :thumbsup:

Dahera? Shamie garshiigi? :)

Atnaacu no pasaakuma. it kaa viss okej, bet iedzeeru 2 alinjus, uzpiipeeju un tagad lidoju paar Riigu. Otraa diena saakaas..

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

dyversant, tādi cilvēki ir jāpārmāca, es vienkārši nesaprotu, vai tiešām nepietiek 4 latu, lai iemidzinātu mazuļus? (protams, tas nav cilvēka cienīgi, bet ir labāk par miskasti).

Link to comment
Share on other sites

Ierēcu bišk par to čatu. Laikam jāiet gulēt.

Slikta diena laikam - dabūju banu divos serveros + vēl gign war3 =[ Demo nerādās, nevaru rakstīt sūdzību.

Šodien totāls besis, neko nedaru. Sēžu, dzeru alu, skatos House un spēlēju CS + Diablo (lol) .

Nu ko, jāiet gulēt... CYA!

Link to comment
Share on other sites

traaaaaakums. pa 2 dienām nodzerts un jūtos, ka būtu dzēris kādu nedēļu. aizeju uz dzimeni, piedzeros, izguļos(uz galda :fsckinsad: ) un atkal iedzeru un eju mājās. es pat parakstīt knpai varu. rokas trīc, galva griežas, jušana vienkārši episki sūdaina :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...