Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Posta sākumā es vēlējos pateikt, ka neesmu skaidrs. Ne pa visam neesmu. Kad aptrūkās savi alus un snufa krājumi, aizgāju nogopīt senci. Uz alu. Snuffs viņa nebija, nūbs tāds. Šobrīd esmu ļoti sašutināts, ka spēli (Combat Wings: Battle of Britain) izgāju 2h laikā. Like wtf?! Tā nav godīgi. Anyway, tas ir sūds salīdzinājumā ar to, ka ezis nepasauca uz savu pārtiju. Žīds ebrejs tāds.

P.S. Ja kāds zin, kur dabūt snufu vai snusu par saprātīgām cenām, PM me.

P.P.S. Page 404, yo.

P.P.P.S. Metallica, yoooooo.

Link to comment
Share on other sites

Cash neko nesaprot no dzīves. Baložiem vienalga ir jūtas, lai ko arī viņš nedomātu un neteiktu. Alus ir beidzies, viskijs joprojām dzīvo kopā ar kolu, kas man ne īpaši iet pie sirds, bet es mēģinu viņu likvidēt ar domu, ka rīt viņš garšos vēl sūdīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Neatceros šo postu, bet laikam esmu ļoti centies viņu uzrakstīt gramatiski pareizi, tas priecē. Nezinu vienīgi cik ilgi viņš tapa. Apskatījos kalendārā - 27. decembris, svētdiena. Kaut kur esmu pazaudējis decembra beigas, tikko nobijos pats no sevis.

Nic_Chagall, tu varētu te nerakstīt un iet turpināt stumdīt kakas, šķiet, ka tas tev padodas labāk.

Link to comment
Share on other sites

vienigais ko es nesaprotu, ka jus varat piekakat 405 lapas? okei 4 ir no manis .. bet 405!! IBIO!!

man atmosfera shogad klibo.. bet man ir carnage.ru.. dievinu.. ir cs..

goodmens joprojam dzer ta ka svinkjis? goodij trev vel draudzene pieciesh?

Link to comment
Share on other sites

Jauzraxta iisi un kodoliigi...24tajaa piedzeros kaa lops,pec tam 25tajaa biju EUROTRIP uz aizputi arii tur sanaca pielieties,pec tam 26tajaa pec darba pasakums un atkal shoreiz ar LARINU pieleejos un 27tajaaa laapoties atkal pieleejos un kaartigi sakaskjejos ar savejo nu ne pa jokam :) Un vakar kad beidzot skaidraa izrunaajos,dabuju 1mo aizradijumu ka es maz v ai katru dienu dzerot un ka taa nevar,....Okej no shodienas laboshos :) Okej shodien hokejs un bez 3aliem neiztikt :) Bet nu jaunais gads bus pedejais man taads lielais kodiens un ok 1jaaa janvarii apsolos gana beigt pedejo dienu dzert,bet fak 9janvarii man bus jasvin dzimene un cik zinu janvariii ir 12 KHL speles RD :) Arii tad noteikti sausaa nevareshu palikt vopshem galigaas auzaas,bet nu shiiis 4tras dienas bija pa traku atlaists...tik ilglaicigu kodienu nedrixt vairs atljauties,ja ne buus ziepes...Bet organisms jau skatos ir ljoti labi apradis jo vismaz nerunaa pretiii :)

Link to comment
Share on other sites

Beidzot nopirku tf2 spēli un tagad ir interesantāk spēlēt, jo gribās dabūt jaunus achievementus un tos ierošus. Tapēc tagad biežāk spelēju gign tf2 main serverī. Lēnām būs jāsāk pierast pie režīma, kad iet gulēt apmēram 12:00 un ceļās 7:30. Nevis tā kā man ir tagad; gulēt eju 8:00 ~ un ceļos 14:00 - 15:00. Jāsāk būs kas mainīt, pēdējas dienas.

Esmu priecīgs, jo lēnām atmetu smēķēšanu. Kādreiz dienā izgāja paciņa, tagad apmēram 4 cigaretes. Bet 1 janvārī izgāja 1 cigarete, jo bija pārāk sūdīgi, lai pīpētu. :vemj:

Link to comment
Share on other sites

Esmu priecīgs, jo lēnām atmetu smēķēšanu. Kādreiz dienā izgāja paciņa, tagad apmēram 4 cigaretes. Bet 1 janvārī izgāja 1 cigarete, jo bija pārāk sūdīgi, lai pīpētu. :vemj:

jo laizijies ar manu podu :muahaha: :muahaha:

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Man ir kauns par sevi. Liels un spalvains kauns. Es piekritu iet uz Twilight: New moon. Ko tik neizdarīsi foršu buferu dēļ. Nepalīdzēja pat teksts, ka visu filmu uzvedīšos

.

Esmu nožēlojams :(

Ja filmas laikā neļaus palaist rokas, piecelšos un iešu nah prom :D

P.S.

twilight-moms-double-standard.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...