Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:D

aaaaa iespejams :D Bet tu mani ignoreeji :P Draugos ariii esmu terorizejis maz vai katru otru :DD Aij apaac :) Dzert beigshu kad naudas nebuuus :) Nu shogad tas toch nenotiks :) Aij lab lidz Z-sv meigjinashu atmest,bet tas laikam ir naivi,jo riitaa tak hokejs :P Un bez 3-4aliem neiztikt...Tiko atkal forshi CS pashaudiijos :) Pa cuku vismaz tas CS neapniik tik atri...Aij lab jauzliek kartiga porcija saldejuma un jaiet skatiities TV :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad sapratu, ka skolā man pašlaik ir pizd*ts (vismaz uz šo brīdi) un pa šo nedēļu jānokārto ~10pārādi, ko sanācu pa vienu nedēļu, kamēr slimoju ar to sūda gripu. Protams, parādiem vēl klāt nāk kaudze ar kontroldarbiem, kas jau sen ir ieplānotie, perfekti. Tomēr paskatoties cik sūdīgi klājas dažiem draugiem, tad manas problēmas ir tikai ziediņi...

Un jā - piektdien sapratu, ka ja pēc vidusskolas beigšanas netikšu budžetā, tad mācības vairs neturpināšu, jo tēvu, kurš faking savā sūda darba vietā strādājis ap 15gadiem tiek vienkārši atlaists (strādāja valsts iestādē) un vietā paņemts sīks pidars bez pilnīgi nekādas pieredzes, tad viņi var iet nah...

Link to comment
Share on other sites

vienīgais par ko es brīnos, ka gūdmens nav pa pālim sataisijis 10 sīčus :D

ha prikols, vakar dzerstijāmies apkārt bez maz vai pa visām Rīgas centra iestādēm un beigās kaut kādā japāņu lounge iemaldijāmies, kur normāli sadzērāmies un šodien es uzzinu, ka kā izrādās neviens tur rēķinu nav maksājis no mums, visi domāja, ka maksās Gatis, bet viņš neko nav maksājis, nice, šmiga par brīvu :D

Link to comment
Share on other sites

kr4 biju pie arsta.. 2reizes man kko lauza un beigu beigas vinjs nenostajas vietaa.. 1dien uz operaciju..

sapes un tas parejais ir pofig bet kads es bushu pec narkozes tas gan ir.. vienreiz jau esmu piedzivojis un es jums teikshu ka otreiz es to nevelos peidzivot.

asinis powa

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Adik, nevajag mīzt, nav tik traki. man pašam 2 nedēļas atpakaļ bija tā operācija. pirmās 2 dienas pēc operācijas būs trakas, bet pretsāpju šprices dod, cik prasa un viss ir ok. iesaku paņemt līdzi daudz labas lasāmvielas, jo darīt tur nav absolūti ko.

vot, kad tev pēc 3 dienām ņems tamponus no deguna ārā, tad būs zaibis sajūta. 30 cm zutis katrā nāsī + kārtīga asins deva brokastīs.

Link to comment
Share on other sites

baltā čūskiņa avatars spārda :DD Sjo uz hokeju ir pabūts,balss ir nodzerta,jeb nu tjipa noaurota :) Izbesijeis esmu lidz galam,nu sorry ja man jastaav 20minutes rindaa lai pamiiistu,pei tam kad puuuslis vnk maz vai tuliit parsprags,p1zdu,nezheloju taas priedes...Ariii blee pec alus stavet 30min rindaa arii bija d1rsaaa :) Labi ka biju arii sheit gudraaks :D Pari ielai parskriet ieskriet veikalaa un izpihaaat turpat araa pa fixo :P kamer parinieks rindaa staveja 23minutes :D LOL :DD Miedzinsh naak,un tik garlaicigu speli sen nebiju redzejis es iiisti nevienus vaartus nepamaniiiju :D Bleee....

Link to comment
Share on other sites

:)

Nu vnk taa sanaca...Jo nebija laika un vajadzeja pareizo kondiciju...Nee nu speli jau es redzeju un spelee jau neguleeju,bet nu parsvaraaa svarigakajos momentos es vnm ar kaut ko biju aiznjemts :DD Sjo shodien nedzershu :) Lai gana alinsh leduskapiii gaida :P bet faq 100punkt shas paeediish uun mainiishu domas :DD

Link to comment
Share on other sites

vot, kad tev pēc 3 dienām ņems tamponus no deguna ārā, tad būs zaibis sajūta. 30 cm zutis katrā nāsī + kārtīga asins deva brokastīs.

hz.

man teica ka pec operacijas vakara vareshu uz majam. taka ar to esmu apmierinats.. bet tamponi wtf.

ka sapratu kkadas dzels stieplites kas tures to kaulu?

bljad.

un ka tev sataisija? visu ta chotka vai ari ir redzams ka luzums ir bijis...

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par huj**, ka man raustās nets jau otro dienu!?!? Pat cs nevar uzkapāt, nerunājot par pokeri...

T.i. parādās uz kādam 20min un tad uz piecām atkal pazūd :(:sparta::slap:

Provaideris - Livas, itkā nekad nekādas problēmas nav bijušas, ja neskaita kkādus tehniskus bojājumus, kas gadās visiem, taču esmu šī provaidera klients jau 4/5 gadus un viss ir bijis ok :)

Nu re, kamēr esmu uzrakstījis šo postu, atkal jau ir papisies ;( :fsckinsad:

Nekas, pēc stundas sto pudof zvanīšu tiem pidiņiem un teikšu, lai pirmkārt, sūta pārrēķinu par decembra mēnesi un, lai domā, kas par figņu...

Varbūt viņiem vajag serverus restartēt? :blink:

Link to comment
Share on other sites

^_^ esmu jauki nogurusi, sen taa nebija bijis...

tas noziimee.. hm nju noteikti neko labu :lol:

paartijs, draugi uzstaaj -_-

beidzot tika arii bik iztiiriits pc.. ceru ka cs nelagos :yehaa:

sasodiitss ........ shoriit ir pa smago ...fuiiiii

Link to comment
Share on other sites

man teica ka pec operacijas vakara vareshu uz majam. taka ar to esmu apmierinats.. bet tamponi wtf.

ka sapratu kkadas dzels stieplites kas tures to kaulu?

bljad.

un ka tev sataisija? visu ta chotka vai ari ir redzams ka luzums ir bijis...

man operācija bija 1dienā, bet mājās no slimnīcas tiku 4dien. uz sejas vēl palika ģipsis, kas it kā vēl 4 dienas jātur, bet to es noplēsu, jo nevarēju izturēt niezēšanu. nekādu stieplīšu man nebija. it kā man un visiem maniem draugiem, kas lauzuši degunus ir bijis vienādi. abās nāsīs ir ~30 cm gari tādi kā tamponi salikti iekšā, kas tur kopā degunu, kamēr dzīst. un uz purna ir ģipsis. kad laiž ārā no slimnīcas, tad tamponus velk ārā. biš pretīga sajūta ir, bet ja nav drausmīgi bail no asinīm, viss ir štokos. :)

par to kvalitāti. man jau iepriekš bija šķībais ēbreju deguns, tāpēc vizuālas atšķirības nav, tikai starpsiena man tā arī palika šķība, jo varu brīvi tikai caur 1 nāsi tagad elpot. iespējams, ka otrai kkas vēl sapampis iekšā, hvz. varbūt arī pats vainīgs, ka noņēmu tik ātri ģipsi nost un pa miegam kko sačakarēju.

bet kā man treneris teica, pēc pirmās salaušanas tas deguna skrimslis apkaulojās un vēlāk ir daudz grūtāk salauzt. tā kā boksā mierīgi pa muti tagad rauties varēšu ^_^

Link to comment
Share on other sites

:) Tu smagi ko jauc :) es pat nezinu kā tevi atrast :) Un mani tas īpaši nerausta .

Un ja godīgi tu jebkurā gadījuma neesi manā gaumē :) Jo cik es esu dzirdējis īpaši gara neesi :) Man nepatīk ar meitenēm kas man zem pleciem blandīties apkārt :)

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...