Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar ap vakarpusi tīri spontāni aiz neko darīt tika nolemts aizbraukt apskatīt kas notiek Jūrmalā. Nezinu kur un kā mēs beigu beigās nokļuvām [tb kurā pludmalē no visām], bet gala rezultātā viss beidzās ar pusslapjiem pasažieriem mājupceļā un šodien Clipsis smaržo tā it kā bagažniekā otro dienu pēc kārtas būtu atstāts slapjš suns [un man ir pamatotas aizdomas, ka tas tā tik tiešām ir, tā ka to vajadzēs kaut kad pārbaudīt]. Un nē, nevienu neiemeta jūrā, pie jūras bija forša, krāsaina strūklaka, kuru, protams, vajadzēja iemēģināt izmantot atrakcijām dažādos veidos. Lai arī bija neierasti silta nakts [ap 20 grādiem, ja nemaldos], tomēr balss mani šodien atkal bija atstājusi. Patiess sašutums, ka pie jūras toletes ir izliktas pa palieliem gabaliem un pat, ja ir apņēmība līdz viņām nokļūt, viņas izrādās ciet. Tas gan vairāk sarūgtināja sieviešu kārtas pārstāves, bet nu kopīgiem spēkiem viss beidzās labi, ja neskaita to, ka tika sastapti pirmie odi, kuriem bija manāmas problēmas ar komunikāciju un kompromisa meklēšanu.

12. diena bez alus & CS. :crying:

Link to comment
Share on other sites

nesen salauzu kaju futbola spelee..

tgd sezhu majas un jau 2nedelju atpushos

taa jau viss itka forshi tikai tas ka augusta vareshu atsaakt treneties :(

edits

LOL

tgd sezhu un domaju ko darit jo miegs nenak..

izdomaju apskatit vecas bildes.. LOL

vnk lol tgd rakstot vnk reecu..

nu lol nu nevaru aprakstiit vardiem..

tie bija laiki kad man veel patika izdzert..

loool

dazhi video kur man besis ir paravis, kur dzeruma ar kvadru ielaizhu kokaa, kur ar chiksu uz pleciem liidz ezeram neaizejam bet forshi noveljamies no kalna..

lol lol lol loloh vnk

tik daudz ir aizmirsts LOL

man tgd tik tizla sajuta.. kauns par to ko esmu sadarijis..

buus janorok taa mapiite kkur dziljaak..

nu vispar traki.. tomer jaiet gulet vai es skatos tas nebeigsies labi..

oioi

obligati apskatat savas vecas bildes, video ja ir piemirsies..

lolllol

edits 2

http://www.gign.lv/forum/index.php?s=&...st&p=402916

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

ezi, skaties, ka organisms nezaudee imunitaati pret zarazaam. alus truukums TAVAA organismaa ir biistams. ;)

Adik, vecas bildes vienmeer ir labi skatities. var redzeet, kaa dziive paiet. var apskatiit, kaa pats esi izaudzis gadu laikaa. :aha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...