Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

oba oba 4Tus ir atgriezies ^^

sodien tikai pamaniju :D

maucam visi krushiit :D

EDIT:

blje ka es tevi saprotu... macos LLU 1. kurss bet atklaju ka nepatik programmet... gribu maukt prom no sis fakultates bet blin citas nav budzeti un cenniki tagad ~1400 par gadu un ta nav siknauda kas rensteles metajas :/

vel gribu vispar nemacities un mby atrast kadu darbu bet kas tagad notiek? neka nenotiek zb jau ;DD

vel gribu mby uzmocit savu IK un sniegt web izveidi, hostingu, game-hostingu bet trukst "ciinjas biedru" un apnjemsanaaas...

karoch beidzot izliku visas savas emocijas vaardos ...

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Man ir kaudze studiju parādu, nenormāli daudz darba, bet tas mani neuztrauc, jo man ir jauns autiiiiiņš. :yehaa: Ierastā alus vietā tiek likvidēts šampis un vīns kopā ar vecajiem, bet viss jau vēl tikai priekšā. Pirmo reizi pa ilgiem laikiem es esmu patiešām ļoti, ļoti, ļoti priecīgs. :)

Link to comment
Share on other sites

TT, ma ari ir aizdomas ka man nemaz negribejas but par sysadmin

tur jau ta lietas. tagad gribu kko savu ,iespejams, bet nezinu cik viegli ar hostinga firmu bus izsisties :/ jaizskata tirgus pirktspeja un visi parejie fignas ( un es ar ekonomiku esmu uz juus ) ...

dyversant - nezini kkur nav kadi sakari kur varetu par kkadu operatoru iespraukties?

Link to comment
Share on other sites

Jā, augstskolas matemātika reāli sūkā, nu tā - pa nopietno, ceru ka tikšu tai cauri, laikam 1 gads tik jāpagruzās, nekas, saspļaušu saujās un aidā....

Darbu atrast? Kas nu kuram ir darbs, manā uztverē ja maksā mazāk par 300Ls, tad nav jēgas kustināt savu ierūsējušo pakaļu no studijām prom... un šeit nu sākas problēmas ar tāda džoba pieejamību, protams, ka neviens mūsu lovlī krīzē neko tādu nepiedāvā, vismaz ne ar vidējo speciālo izglītību, tos papīrus vispār var iemest podā... nu tā vajadzētu kaut kā izsmelties cauri skolai, sagrabināt to bakalauru (tagad tā ir bauda, valsts maizē mācīties, sajūtot, ka nozogu vismaz 1250Ls gadā ^_^ ) un tad jau var sākt štukot par kādu nopietnu darbu, kad beidzot varēšu nopirkt sev auto mobīli, un... ā, te jautājums, kamdēļ fakinie jaguāri visi šitie xjr uc. ir tik faking lēti? Viņiem rezerves daļas miljonus maksā vai vnk plīst kā 3l burkas uz flīžu grīdas? un tāds pats jautājiens ir par Rover 75. tas ar čmuks autiņš, bet aizdomīgi lēts... hmmm, kaut iesākumā gribētu kādu AUDI markas autiņu, pagaidām esmu piedūries kupejām un kvatrām, bet protams A3/4 S3/4 vispār būtu "svoā" kļova...

ai, ko nu te par auto, kad būs būs, brauks kaut ar pajūgu, ka tik smuks zirgs...

Tā nu mērķis it kā būtu nostādīts, ko vajadzētu sadarīt tuvākajos 3 gados ,hmm, jā.... te divīts par ķolku ieminējās, tad ar sāku domāt, ka būtu pēdējais laiks beigt ākstīties, un atrast siltu pež... gultasbiedreni, kādam ilgākam laiciņam, nevis just lets make some fucking, fucking, and see you later, read it - never ... Bet žigalo dzīve nemaz nav tik sūdīga, mazāk kreņķu...

Uij, nu jau būšu memuāru sadrukājis, laikam pietiks izpausties, tāpat jau neviens līdz galam neizlasīs šitos pekstiņus, kuri nevienam neinteresē, bet vismaz ir kaut kāds garadarbs paveikts un es uz brīdi jūtos izsmelts un runājis...

Arlabunakti, trakajiem pieder pasaule, piu!

Uij, gandrīz piemirsu, Lielumlielais sveiciens Oddish`am 27.tajos dzimšan`svētkos, daudz laimes, prieka veselības un audz liels un stipris :DD Gratz! :thumbsup::drink: :drink: :drink:

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

nu apieties ar taustiniem jau protu :D atkariba uz kada softa bet nu pielagoties varu parsvara visam :)

karoch ja zini kadu vietu kur varetu no majam "piehalturet" atmet zinju :)

man viens choms strada par kkadu operatoru vai hvz ka to sauc, kad suta talbraucejiem zinjas uz GPS vai mob. tel. hz karoch par marsutiem un citam fignam ;]]

protams sirdij tuvaka web-kodeshana bet nu nav drosme lauzties lielajas firmas ieksa ^^

EDIT: murgainais izlasiju tavus memuarus. interese autinji? varu tev mby sarunat AUDI A8 ja nemaldos 2003-2005 gada kkur ta vai nu varu piedavat VOLVO S80 :)

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Man ir kaudze studiju parādu, nenormāli daudz darba, bet tas mani neuztrauc, jo man ir jauns autiiiiiņš. 40.gif Ierastā alus vietā tiek likvidēts šampis un vīns kopā ar vecajiem, bet viss jau vēl tikai priekšā. Pirmo reizi pa ilgiem laikiem es esmu patiešām ļoti, ļoti, ļoti priecīgs. smile.gif

Eziic , Apsveicuuuuuuuuu!Es zinu kāda ir sajūta, JO ES AR VAKAR TIKU PIE AUTOOOOOO :yehaa: Lai labi ripo! ;)

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

TT, paldies par piedavājumu, no A8 jau vispār man siekalas tek, šausmīgi patīk tas kuģis, bet laikam būsi slikti lasījis :D Par auto iegādi es konkrēti sākšu domāt, kad pašam būs pastāvīga šance, nu karoč iespējam tik pēc vairākiem gadiem, līdz tam varbūt, izdīkšu kaut kādu saprātīgu auto līdz 1000Ls, bet tas ar droši, ka ne tik drīz :DD

Link to comment
Share on other sites

nice one Eziic, vēlviens dsm nonācis labas rokās, apsveicu! Bildes būs rīt, jo postu izlasīju tikai tagad. Par cik man dikti tīk kuģi un komforta līmenis tajos (un vēl lielāku nozīmi nospēlēja iespēja dabūt tādu, zināmu, mazu nobraukumu, pa labu ciparu) tika iegādāts Volvo s80 2004. gads. Teorētiski auto ir ģimenes auto, bet par cik man vienīgajam ir un būs tiesības, un mammai uz darbu ir ātrāk ar sabtransu, tad praktiski auto ir mans.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā labi neiet šajā fakin vēsajā piektdienā kurā nevar normaļna vazāties pa lauku? :D Es jau esmu pieslēdzies 5.tajam alam un sāku domāt par šnā, jo mīzt vien gribas :/ nav kompaška, visi kkur pazuduši, neviens negrib nekādu akšen :( dzīve šodien sūkā, domājams rīt tā nebūs... kā jūsmājās?

Link to comment
Share on other sites

Diena šodien nav tā labākā, skolā paspēju ar bumbu pa galvu dabūt tā riktīgi, paspēju sūdus ar čomiem savārīt skolā par ko mūs taisījās vest pie soc.ped(tā arī neaizveda).Pēc skolas life is booring.Computer --> WC --> Computer...

EZIIC, SVEICU! LAI LABI RIPO! :)

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

:D Es jau esmu pieslēdzies 5.tajam alam un sāku domāt par šnā, jo mīzt vien gribas :/ nav kompaška, visi kkur pazuduši, neviens negrib nekādu akšen :( dzīve šodien sūkā, domājams rīt tā nebūs... kā jūsmājās?

kad izzder pirmo alu tad mēģini ciesties cik ilgi vien vari.. tad tik traki negribēsies pēc tam čurāt..

vakar izdzēru kur 5 alus un pāris fizus, un tā vajadzēja visu laiku uz tualeti :DD tik skrēju čurāt ..

:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...