Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Par tēmu kas bija pirmīt par to video arī.

Gribu izstāstīt ko.

Es pa vasaru aizmočīju uz v-pili lai ar bmx pabraukātu, bet tur skatos kaādi 3 čigāņi un 2 latvieši kautko elpo un dvieli tur priekšā.

aizeju pastīties tie paņēmuši parasto gaisa atsvaidzinātāju kas maksā(1LS) un tur taka pili staigā un ko rēec visu laiku.

Viens džeks teica, ka tas ir kas līdzīgs zālei ka baigā rēka nākot :D

tā tik es zinu no avotiem.

Link to comment
Share on other sites

Ha, īstā tēma šeit aizgāja. Tieši šodien skolā pieķēra 2 piektklasniekus( :o )galīgā pālī. Es vēl saprastu, ja būtu kaut kādi no 8.-9.klases, bet nu ne jau 12 gadīgi sīkie. Labi, viņi piedzerās, bet nu kur ir prāts pēc tam iet atpakaļ uz skolu..

Link to comment
Share on other sites

Man skolā 2 meitenes bija atslēgušās tualetē pilnīgā pālī, ātros sauca.

Tā īstenībā nav.

Atceros kad man bija 12 gadi tieši 12tajā dzimenē tas bija.

Es ar draugiem(tad man draugi bija tādi bišk lielāki par manīm"15 - 16") Un teica lai es paņemu divus 0.5 hektorus un vienu nul koma trīs lb

paņēmu un pēc pirmā hektora vispār man nekā nebija pēc otrā bišk štīms bet pēc lb gan biju komā un gāju mājās.

Māte protams pa kaklu sadeva to labi atceros.

Link to comment
Share on other sites

Atceros kad man bija 12 gadi tieši 12tajā dzimenē tas bija.

Es ar draugiem(tad man draugi bija tādi bišk lielāki par manīm"15 - 16") Un teica lai es paņemu divus 0.5 hektorus un vienu nul koma trīs lb

paņēmu un pēc pirmā hektora vispār man nekā nebija pēc otrā bišk štīms bet pēc lb gan biju komā un gāju mājās.

Māte protams pa kaklu sadeva to labi atceros.

Nu uz 15 purniem 1,3 litri nekaa nav + njemot vera, ka parejiem bija 15-16, kuri jau pirmstam bija paljubomu dzerushi, tad rekjini pats... es savai masai 1x majas tusejot ar draugiem iedevu pa prikolam50 gramus Teacher visiiti... nesen uz skidkaam bija...domaju, ka nenjems, pagriezos un iztrieca vinja pat uzdzeramo negribeja virsu dzert, es biju shokaa... bet piespiedu padzerties, peec tam gan aizdzinu uz istabu, lai nokaunas un seez pie datora...

Link to comment
Share on other sites

Atceros kad man bija 12 gadi tieši 12tajā dzimenē tas bija.

Es ar draugiem(tad man draugi bija tādi bišk lielāki par manīm"15 - 16") Un teica lai es paņemu divus 0.5 hektorus un vienu nul koma trīs lb

paņēmu un pēc pirmā hektora vispār man nekā nebija pēc otrā bišk štīms bet pēc lb gan biju komā un gāju mājās.

Māte protams pa kaklu sadeva to labi atceros.

Tas bija pirms gada, ja ?

Link to comment
Share on other sites

:D

Un rolt0n mēs bijām trīs.

K-kaa neticas... man peec 0,5 vienam jau paliek jautri... rupji rekjinot tev sanaca apmeram 45cl brendjiks + vel snjibs... jaukt bruunu ar baltu pietam vel brendiju (patiesiba stipru alkaholisku dzerienu) ar snjabi... uh... malacis, next alkohalikjis ! lmfao

Link to comment
Share on other sites

Kad tiko saku dzert es ari mieriigi bez uzdzerama vareju. Bet nu laikam ejot tomer prasas... nezinu kapec ta.

Num shodien pat klases biedrs bija bik sadzeries sedejam un recam. Pasham ari sanak iedzert citreiz skola bet num tas bija kad rita mainja macijos tagad vakara mainaj nav laika jo starpbridis tik 5min :D

Link to comment
Share on other sites

Man pie (pagājušās) skolas baseina ārējām durvīm atrada mirušu bērnu, man garāks!

cash^ moš atceras...

PS. ja viens p1mp1s nebūtu nospēris man telefonu, būtu ielādējis bildes :/

EDĪTE!!!!!!!

RAIMONDS GRANTS!!!!

Nu nezinu, bet no pagājušās reizes, kad viņš centās iesūdzēt ( :lohs: ) gign tjipa policijā vai ko tādu, tad man jau viņš galīgi nepatika. Nu lūk, šis kekss atkal ņemas aka uzdarbojas.

Draugiem.lv ir akcija "Lielā pikošanās" un uzminiet uz ko tēmē Grants? (psssp uz pirmo vietu), balva nav jau zemē metama, bet man izraisa riebumu pret viņu, ka viņš atkal appiš cilvēkus :/ varbūt izvirzam kādu gign meiteni uzvarai un pacenšamies izstumt grantu? Nezinu vai ir viņš mainījies, bet spriežot pēc tā, ka nesen lasīju par viņu (atkal), šķiet ka nē :/

(just for informatin)

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Baac... shodien juutos kaa caur 12 eerkskju kruumiem izvilkts !!!

Pa nakti bija viesniica janosleedz, biju palicis viens pats lidiz riitam... protams, kadam jau pa nakti bija janak un jatraucee mani... vaax... shorit jau 7os jaaceljas un japalaiz ieksha parejie darbinieki... tjip saka, ej gulet talak... yeah... ka tik ne ar... pagulet ta tagad nevaru vairak... :(

Bet katra zinja viens pluss... sagaidiju atrak mainjas pedejo dienu :D

P.S. veiksmigu parejiem denu :D

EDITED: Sry Riidzinieki, bet man prieksstats par jums ir krasi mainijies... ja jau pieaugushi cilveeki uzvedas kaa kolhoznieki + vel arii kaa pasaules nabas, tad luudzu piedodiet ! :blelohs:

Edited by rolt0n
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...