Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

;)

Sodien laikam visu nakti bus jaspele CS! Jau noskumis biju :)

Get a life, noob! :fsckinsad:

Bencik, nākamreiz vari mēģināt atdzerties līdz manīm (23-ā galapunkts) :)

Nolēmu, ka Līgo un Jāņus pavadīšu Rīgā. Šogad galīgi nav iedvesmas svinēt. Dzert un kniebties varu cauru gadu, ne tikai Jāņos :)

Pēc ilgiem laikiem ieraudzīju +- skatāmu latviešu mūzikas klipu:

.

Viņa tajā melnajā džemperī un baltajās biksēs izskatās diezgan cērtama ^_^

Pašlaik skan Bet Bet - Mav vienalga viss, kas arī vairāk vai mazāk raksturo mani šobrīd.

Vo, jāuzinstalē mIRC & nnscript, savādāk visu laiku čakarējos ar to brīnumu - Chatzilla :D

Maybe kāds var piedāvāt darbu Rīgā 18 gadīgam čalim skolas laikā pēc stundām? Anyone? :hrmmm:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Cash , tu jau man kaa kaimins tad esi :D Netaalu veel Jimmijs dziivo, vajadzees kaadu 5 dienas vakaru satikties. protams, ja tu apsoli flashiju panemt vins ir mans varonis :thumbsup:

Aaa jaani pareizi :D IZdomajam ar dzeku, kad brauksim uz Janiem ar veco Volgu kuru riit rotasim ar ozollapaam , vot tas buus limuziins janu nakts krasaa :khehehe:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D Netaalu veel Jimmijs dziivo, vajadzees kaadu 5 dienas vakaru satikties. protams, ja tu apsoli flashiju panemt vins ir mans varonis :thumbsup:

varam sarunāt :)

Cipruss, man arī ar ričuku piedzīvojumi bija. Braucot lejā no kalna mežā defaultais plastmasas pedālis, kurš jau bija ieplīsis, uz pusēm pārlūza. Čut čut un savu būtu braucienu būtu beidzis vienā brangā priedē.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:( Vecpiebalgā būsim..

Es tev PM jau pirms nedēļas nosūtīju, ka nebūšu

A ko tu tā esi par viņu safanojies? :)

Da tas taapat, gribu redzeet cilveeku, kas liela pasakuma laikaa nozuud viirieshu toaletee uz ilgu laiku :D

Link to comment
Share on other sites

NEPIZDITE, GANDONI, BLJA.

Šodien iesāku savu vismaz 11diennieku jūrmalā, vecāķos. Visā visumā super diena ar mierīgu pačillošanu pie jūras ^_^

P.S. Bļa, pohodu darbu nedabūju, jebal, ja nav 18 gadi, tu vari iet nelegāli uz stroiku un viss, bļa, nekur normāli nevar iekārtoties, jo neviens negrib pisāties ap nepilngadīgajiem ar visu no tā izrietošo. Stulba valsts, viss sux. Jāiet griezt vēnas.

Link to comment
Share on other sites

Ouu, izskatās, ka 1 te baigi asprātīgs ir.. Jautājums pēc savas sūrās ikdienas pieredzes?

EDIT: Aizteci pie gludā vai fb un paprasi viņam. :thumbsup: Pie tā paša, kurš tev to bildi iedeva.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

vajadzētu atjaunot tos IRL Pic topikus. un meiteņu arī .. forši bija paskatīties. pats savas emo biužas varētu salikt. :muahaha:

me gulēt laikam. rīt pēdējā darbadiena ... šonedēļ. :fsckinsad:

arlabunakti.

Link to comment
Share on other sites

Bļa, man šodien tā veicas. Lai varēt šodien norm dzert vajag braukt pie brālēna. Domāju ka ap 18 : 00 aizbraukšu, a šis man ~12 : 30 pazvana un saka lai ātrāk braucu. Nu ok skrienu uz pieturu un nokavējo pirmo autobusu ~ par 1 min. ;( Tad aizeju pie drauga (jo viņs dzīvo tuvāk pieturai nekā es un negribēju iet uz mājām), pasēžu pie viņa un eju uz nākamo autobusu. Skatos brauc autobuss, a bet bremzēt nebremzē, un beigās šoferis izrādījās tik kruts ka neapstājās un aizbrauca garām, pimpis. Tagad vēl 1h jāgaida kamēr drauga senči brauks svinēt Līgo, un pa ceļam mani aizvedīs. Bet ja skatās uz to no gaišās puses - ietaupīju 1 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...