Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Atnācu no darba, mazliet sagurums, bet tas sīkums, jo rīt būs brīvs. Jāuzliek Iron Man un jāpaspēlē Sida Meiera Pirāti. "Has he lost his mind? Can he see or is he blind?" Tīri vai līdz gribas padziedāt.

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

flashback / cash man ir jautājums par to pašu tēmu.

Ja es iepriekšējā skolā mācijos Vācu valodu, un tagad C klasē mācīs franču - man būs, bļe, pa vasaru jāmācas tur kaut kāda 3 gadu tēma ? Vai sāk no nulles ?

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

flashback / cash man ir jautājums par to pašu tēmu.

Ja es iepriekšējā skolā mācijos Vācu valodu, un tagad C klasē mācīs franču - man būs, bļe, pa vasaru jāmācas tur kaut kāda 3 gadu tēma ? Vai sāk no nulles ?

no 0

Link to comment
Share on other sites

Jeibogu, sen nebiju tik sūdīgi cs spēlējis kā šodien..

Rīt braukšu atpakaļ uz vasarnīcu. Pa vasaru dzīvot Rīgā galīgi iesūkā :ermm: Jāsakačā jaunas dziesmas pleijerī un esmu gatavs braukt :)

aa btw vairs nepīpēšu parastās cigaretes :thumbsup: Pirms tam biju pasācis kurīt, a tagad nedēļu, dzīvodams vasarnīcā, nepakurīju, vakar paņēmu cigareti zobos un pēc otrā vilciena sapratu, ka tas ir galīgi pretīgi.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Bleeed pielejos ar vienu amerkani, joptvaij uz abiem 1l avenu Bacardi, tagad seezhu oie oritativa un meginu vinu pamodinaat, bet laikam chalis vakar par daudz dabuujis necelaas :D blin jacelas jabrauc uz Litvu mashinu skatities :) Pie reizes vareshu iechekot Klaipedas pludmali, tad doshu zinju !

Link to comment
Share on other sites

Es tikko atnācu no jūras... Psc, varat iedomāties, jūrā cilvēku galīgi maz, jo smirdīgi liels vējšs liepājā... Itkā jau ir karsts, kādi +25 grādi, bet pie jūras tas debīlais vējšs visu izbojā... Pēldās vispār tikai daži... Paflirtējām ar baigi smukām čiksām, dabūjām numuriņus, viss notiksies... Nenožēloju, ka aizbraucu uz jurci atkal...

Link to comment
Share on other sites

Karoch biju aizlaidis lidz Klaipedai vienu cabrio skatiities :) Pa celam veel jurinjaa pasaulojos un papeldejos(udens nereali auksts). Ar cenaam kaa jau pie lietuvieshiem, bet vienu es tev tochna varu pateikt, pimpji bled vinji, cenu nelaizh nost, ja mashinas vertiba ir 8k, vins bled nevar 600 eur nolaist... Labaak pats chakareesies kamer notirgos :violent:

p.s. Pec 3 h uz darbu jacelas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

seezhu mazaa, shauraa istabaa, kur duuc divi datori (saprotams, labaaki kaa mans maajas luuznis). aaraa tumsh, iekshaa deg spilgta gaisma. skraidu pa telpaam jau no astonjiem, niikstu bezdarbiibaa, liidz leitis atbrauks pakalj produkcijai. peec tam veel jaaatkuljas maajaas, bet jau sola, ka riit no riita septinjos jabuut atpakalj. baisi dulli!

Link to comment
Share on other sites

da nu nafig 6odien neaizgaju uz treninu.. :fsckinsad:

bija 10 piecelos 9:30 padomaaju labaak izguleeties..

tad pieceelos 2reizi apm 12:05:39 un vel 10min valajos pa gultu :)

tad iegaju draugos, one.lv visaas vestules atbildeju un kka nejau6i pie nepazistama cilveka iegaju galerija :/

un tur redzeju cilveku kur6 man simpatize.. un ar kkadu urodu ble :unsure: sabedajos :byebye:

labi kka pofig tapat vinja dura

kr4 jau 4ned laikam csa nesmu iegajis ... new record :tease:

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

bija 10 piecelos 9:30 padomaaju labaak izguleeties..

tad pieceelos 2reizi apm 12:05:39 un vel 10min valajos pa gultu :)

tad iegaju draugos, one.lv visaas vestules atbildeju un kka nejau6i pie nepazistama cilveka iegaju galerija :/

un tur redzeju cilveku kur6 man simpatize.. un ar kkadu urodu ble :unsure: sabedajos :byebye:

labi kka pofig tapat vinja dura

kr4 jau 4ned laikam csa nesmu iegajis ... new record :tease:

Misters loģika - no tā teksta var noprast, ka tev patīk duras... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tev tiktiešām ir forša loģika, ja meitene kura Tev patīk ir kopā ar kādu citu cilvēku, kurš, varbūt, tikai Tev nepatīk , tad tas automātiski meiteni pataisa par duru ?

EDIT : Tomēr atļaušos atbildēt - babaac, izlasi topika nosaukumu un tad runā :)

Link to comment
Share on other sites

driizaak shitie posti taisa offtopu, par to mosh var citur runaat? (Ali un skaitos tas spamers...? :) - tev nav jaatbild )

anyway - ar chomiem sarunaajaam shodien triekties kaut kur skeitot, velns tipo jaaiet uz darbu, pof sarunaaju, ka tikshu 12.00 valjaa, bet bliiiin ievilkaas liidz 15.00 ;( tagad atkal besii, jaaseezh visu dienu pc! =/ mosh riit varees kaut kur aizbraukt! :)

Link to comment
Share on other sites

nesen atvilkos mājās no divpadsmito izlaiduma afterparty. kā jau parasti pēc dzeršanas, jūtos kā sūds. man smird zeķes un man ir slinkums viņas nomainīt un ieiet dušā. bet vēl lielāks slinkums man ir vilkties uz veikalu pēc roltoniem(sausās zupiņas) un cigaretēm. par laimi vismaz minerālūdens mājās ir pietiekami.

EDIT: un tagad es rēcu par fiftija dziesmu, kur viņš dzied par gangsta shit`u.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...