Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nu ko, skola beigusies. beigusies labi, jo tik labas atzīmes točna negaidīju. pats izlaidums varēja būt labāks. pavisam stilīgi bija tad, kad direktors nosauca mani par Mārtiņu, kaut arī mani sauc Matīss. protams pēc tam viņš atvainojās, ka pārteicās un pateica pareizi. vismaz man vienīgajam 2x applaudēja :10cm: izlaiduma tusiņš ir jau pavisam kaut kas cits, par ko es negribu runāt. vienīgais varu citēt pāris vārdus no Pain dziesmas Bottle`s nest - "I feel like shit and my body hurts, what did I do, can`t remember a thing" .

Link to comment
Share on other sites

26h bez gulēšanas and that number is growing up any second. IMO kaut kur 34h būs.

Nolifing hard. ( bļa kā raksta nolife continoues formā ? :evilmad: )

Kaut kur 2 litri kafijas piebeigti, bet anyway hustlin real hard.

mīkstais :)

es rakstot zpd, nedēļas vidū, negulēju 46h nonstopā. uz beigām norm gļuki sāka rādīties..

šodien uz pāris dienām atbraucu uz Rīgu no vasarnīcas. vajag apciemot savu sexīgo frizieri (sievieti :khehehe: ) un ģimenes ārstu, lai paņemtu zīmi, ka esmu potēts etc. priekš Anatomijas nometnes alkoholiķiem.

pamazām sāku domāt, kur aizliet mūli pa Jāņiem..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

bļād tu slimais eskimo nahuj! PIECPADSMIT GRĀDI TEV IR SILTS KĀ PIENS?!?! DIVDESMIPIECI IR SILTS KĀ PIENS! Šodien no Bernātiem, kilometrus padsmit gāju ar kājām kopā ar draudzeni un ap vidu tomēr saņēmos iekrist jūrā. Fāking ledains ūdens ibim!!! Jūra sux, upes un ezeri ftw!

P.S. Sadedzināju saulē muguru, kājas un rokas, sūrst ;(

Link to comment
Share on other sites

realna

bralenam izlaidums un kareiz nako6ajadiena dzim6anasdiena..

nu biju izdzeeris gajaam peldeeties..

lecot uudenii salauzu kreisaas peedas videejo pirkstu ... un tagad raudaadams turu kaaju uudeni... (pretsaapju zalju nav - va6e labi)

un riit jaaiet pie doktora lai skataas kas tur ira.. uzliks gipsi buus zbs saakums vasara bet neaizmirstams :)

njaaa... vairaak 6ovasar nepeldee6os un tik daudz nedzer6u :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Laikam beidzot buus jaaieraksta shajaa, manupraat, debiilajaa topikaa arii kaut kas ar ceriibu ka kaadu tas interesees.

Es pat nezinu ar ko lai saak. Tik daudz kas vakar notika. No riita pamodos uz griidas ar izkaltushu muti. Es pat nebriiniitos ja vinjaa buutu kaads kaktuss uzaudzis. ^_^ Aizgaaju ar draugiem uz juurmalu, cepaam desinjas un dzeeraam alu. Sanaaca aizmigt kaapaas un pamosties ar nelielu pohu, kas protams vairs nebija stiliigi. Arii nebija stiliigi kad man mamma zvanija un teica, lai es beidzot velkos uz maajaam. Es vinju neizprotu. Aizgaaju maajaas, iekapaaju auksto zupu un ieplaneeju guultaa. Pamodos 19:00. Uzvilku zekjes, bikses, pie bikseem piekabinaaju kjeedes, uzvilku savu debiilo spaiku jostu, uzbliezu uz miesas kreklu, lai apsegtu savus spalvainos kruushu galinjus, uzvilku savas skaistaas etnies shuuzeles, pakjeeru savu seksiigo blacklabel deku un devos skeitot. Peec iesildiishanaas meigjinaaju forshi taa teikt uzlekt uz sliipuma heelflipaa un reaali aatrumaa aizrollot taalaak. Viss kas man izdevaas bija sadauziit peecpusi, kuraa btw bija vakar iekodusi eerce. :)

Uz vakar pusi paaris reizes nolendoju impossible, uzsmeekjeeju un devos maajaas, lai apseestos pie datora un uzrakstiitu sho sameeraa bezjeedziigo tekstu, kuraa es pastaastu savas vakardienas gaitas.

Ataa!

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Man vēl joprojām galvā skan Tiesto :) Un visu laiku paklausoties kaut ko no viņa vnk nežēlīgi gribās atpakaļ uz koncertu. Pie pirmās iespējas braukšu uz vēl kādu viņa koncertu :)

Šodien visu dienu riju šašlikus un apdomāju savu bezmērķīgo dzīvi. Jāsāk no nākamās nedēļas strādāt (nu jau sanāk šīs nedēļas :) ), beidzot ir pārītis reālu darba variantu.

Ai, tik daudz kas šovasar jāizdara, bet tā vasara baigi ātri skrien :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Sadedzināju saulē muguru, kājas un rokas, sūrst ;(

Nabadzinjsh. :( Tev gan nav kkas kaartiiba, ja liekas, ka +15 nav silts. Es gaaju jau peldeeties, kad bija +11. Labi, tas kaa kuram. Btw, tagad no riita seezhu domaaju ko dariit, tikko paraadiijaas smuka sauliite un domaajams ka braukshu atkal uz jurci. Btw man veeders pilns ar sashlikiem. :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Šodien diezgan vēsturiska diena, uztaisiju kārtīgu kamikadze move. Es gan īsti nezinu, kuri tieši ( šķiet gludeklis, fb, ali un kas tik vel nē ) iet 3ajā videnē, bet nu anyway šķiet jūs būsiet pagodināti ar manu klātbūtni savā skolā. :)

Trešdien iestājeksāmens, kuru cerams arī nolikšu. Wish me luck mens)))))). ;)

Link to comment
Share on other sites

Skaisti!

6dien bija jaaiet ciemos pie drauga. Domaaju, ka vareetu spiest mieriigi un nelietot neko alkoholisku. Pirms tam izdomaaju aiziet paeest uz tuveejo krodzinju, kuraa tiiri nejaushi sanaaca pakjert pie brokastiim (18:00) arii 2 alinjus. Sapratu, ka kaut kaa baigi labi tie alinji garsho, taapeec pakjeeru pa celjam paaris alinjus.

Taa nu mees tur seedeejaam, dzeeraam savus aleenus, sidrus, shampanieshus, vinaarus un 40graadiigos (kaa kurais) un runaajaamies. Viss nonaaca liidz tam, ka ap 2iem, 3iem bijaam tieshi tik pieleejushies, lai saaktu runaat par politiku un suukaajosho izgliitiibas sisteemu (laikam kljuustam veci). Tikai zheel, ka viens dzhekinjsh paarkaapa visus noteikumus - lai nerastos probleemas ar to, kuram jaarunaa, kuram jaaklusee, izmantojaam "runaajamo vibratoru" (kas tur rokaas iesleegtu vibratoru, tas driikst runaat), bet diemzheel tas puisis to neieveeroja un vislaik paartrauca citus :(. Starpcitu namateeva draudzene dievojaas, ka vinjai luuk tas vibrators esot uzdaavinaats.

Bija jau gaishs un veeleejos doties maajaas, tachu atskaartu, ka taadaa staavoklii es driizaak iebraukshu ar riteni kaadaa pretimbraucoshaa mashiinaa, taapeec izdomaaju, ka vareetu labaak paguleet koridorii uz griidas.

No riita pieceelos drauga gultaa. Biju palicis vieniigais viesis un tiku pacienaats ar kafiju. Atklaajaas, ka ledusskapii staav veel 4 alinji, pie kuriem mees pieziidaamies. Peec to izdzershanas aizgaajaam uz veiciiti pakjert kafiju, brokastis un veel paaris alinjus. Taa nu mees tur seedeejaam un runaajaamies par suudiem. Vienu briidi, kad bija uzlikts Iron Maiden, man radaas jautaajums, kaa gan cilveeki var klausiities visaadus suudus peec tam, kad vinji ir dzirdejushi kaut ko tik lielisku kaa Iron Maiden. Diemzheel neviens man nespeeja uz to atbildeet (apzvaniiju paaris cilveekus, lai paprasiitu).

Vienu briidi radaas doma, ka vajadzeetu aiziet nodziit matus un uztetoveet dibenu uz galvas, tachu neveeleejos to dariit viens. Apzvaniiju lielu dalju savu draugu, tachu neviens nepiekrita man pievienoties. Jaasaka gan, ka Jurko piekrita, tachu vinjsh nebija ar mieru braukt uz Riigu un to dariit kopiigi, bet toties bija ar mieru apmainiities ar fotograafijaam, kas tiktu peec tam uznjemtas.

Ap 9iem, kad visi alinji bija izdzerti, mazliet griiljodamies devos maajaas. Gribeejaas eest. Par laimi atbrauca ojaars un aizveda mani uz luluu picu. tad nu ap 12iem devos guleet, tachu bija saakusies intoksikaacija! saaku brutaali sviist, gribeejaas dzert. Kaa nokaapu lejaa no gultas (gulju apmeeram 2m augstumaa, kas nav iipashi patiikami reizees, kad ir pastiprinaata veelme peec shkjidruma) un padzeeros, taa, uzkaapjot atpakalj augshaa, aatri visu izsviidu. Depresiivi. Tad vienu briidi paraadiijaas kaut kaada veeja pluusma istabaa, kas atkal nebija labi, jo mans sasviidushais kjermenis bija tieshi tik slapjsh, lai tas nebuutu nemaz tik patiikami. Naacaas apsegties ar segu, tachu driiz arii taa bija slapja.

Kopumaa guleeju suudiigi, vieniigais, kas iepriecinaaja, bija dusha no riita.

Link to comment
Share on other sites

:)

Trešdien iestājeksāmens, kuru cerams arī nolikšu. Wish me luck mens)))))). ;)

AAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Pag, tu iesi 10. KLASĒ? OMGOMGOMG ES GAIDU IESVĒTĪBAS (mūsu skolā 12tie (nu jau es to skaitā) iesvēta 10tos), AAAAAAAAAAAAAAAAA, KĀ ES TEVI SPECIALLY IESVĒTĪŠU :D :D :D

P.S. Eksāmenu tu anyway noliksi, viņu nevar nenolikt.

P.P.S. Trešajā no šejieniešiem pašlaik mācās es, gludeklis, myth, cash^, xXx aka YoDDly, kaamis un maybe vēl kaut kādi sīkie, kurus es nepazīstu :)

Link to comment
Share on other sites

Pag, tu iesi 10. KLASĒ? OMGOMGOMG ES GAIDU IESVĒTĪBAS (mūsu skolā 12tie (nu jau es to skaitā) iesvēta 10tos), AAAAAAAAAAAAAAAAA, KĀ ES TEVI SPECIALLY IESVĒTĪŠU :D :D :D

P.S. Eksāmenu tu anyway noliksi, viņu nevar nenolikt.

P.P.S. Trešajā no šejieniešiem pašlaik mācās es, gludeklis, myth, cash^, xXx aka YoDDly, kaamis un maybe vēl kaut kādi sīkie, kurus es nepazīstu :)

Laikam līdz iesvētībām vajadzēs palikt anonīmam :lol:

Par to eksāmenu nez - tur jau nav tā prosta noliec vai nenoliec. Tur normāls bars uz tikai pāris vietām. :ermm:

Ceturtdien redzēs katrā ziņā. :))

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Par to eksāmenu nez - tur jau nav tā prosta noliec vai nenoliec. Tur normāls bars uz tikai pāris vietām. :ermm:

Ceturtdien redzēs katrā ziņā. :))

Uz kuru klasi iesi? Un ja tevi tas interesē - mūsu (tjipa MATEMĀTIKAS) klasē tika čalīši, kuri jau pamatskolā knapi uz 4niekiem matemātikā mācījās, karoče, galīgi atstoji, pilnīgi ambāļi, tā ka es domāju, ka tev ir varianti :)

Link to comment
Share on other sites

tjipa C klase laikam. gludais ar iet C klasē, sīkāk prasi viņam.

es ar flashbacku & kaami eju matemātikas/informātikas aka A klasē.

ar nepacietību gaidu iesvētības !! :khehehe:

tie iestājeksāmeni ir samērā viegli, lai gan pašam nebija jāliek ( :10cm: ?)

p.s. ali iet laikam 1. ģimnāzijā

Link to comment
Share on other sites

A klase jau ir pilna - no tās mani uzreiz pasūtija dirst.

B klasei uz 8 vietām ir kādi 1845728956 pretendenti, tāpēc nemaz nemēģināšu.

C likās normāla dēļ stundām.

D - hz. Itkā arī vajadzētu būt baigajam konkursam.

E - Bioloģija, ķīmija? Čista ne priekš manis. :lol:

Link to comment
Share on other sites

B klasei uz 8 vietām ir kādi 1845728956 pretendenti, tāpēc nemaz nemēģināšu.

C likās normāla dēļ stundām.

D - hz. Itkā arī vajadzētu būt baigajam konkursam.

E - Bioloģija, ķīmija? Čista ne priekš manis. :lol:

A parasti ir pilna, nu B mazliet tukšāka par A, tāpat kā šoreiz. D klase ir vispārīgā, kur savācās ne tas gudrākais gals un no kuras vēlāk parasti atskaita visvairāk tautas. kad man bija jāizvēlas E klase nemaz nebija. pirms tam bija, bet tad uz laiciņu bija pazudusi, tagad atkal atdzimusi

krch ja neesi galīgs atsaldenis, tad nav ko īpaši saspringt par tiem iestājeksāmeniem, lai gan pietiekami daudz atsaldeņu tika arī A klasē, kura skaitās krutākā

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...