Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bencik nebusi kadu triperi paravis no meitenem, ko atrodi tavos milajos saitos? :D

Lai nebutu spams varu pateiks, ka veljoprojam nemos ar fakino tildes biroju, ir pat doma parinstalet windowsu zb jau, ka nevar ar garumzimem parakstit. Klausos audioslave. Sodien tik pat ka visu dienu noguleju. Pedejas dienas vsp tadas garlaicigas. Laikam tapec, ka draugs aizbraucis uz US & A.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

:D

Lai nebutu spams varu pateiks, ka veljoprojam nemos ar fakino tildes biroju, ir pat doma parinstalet windowsu zb jau, ka nevar ar garumzimem parakstit. Klausos audioslave. Sodien tik pat ka visu dienu noguleju. Pedejas dienas vsp tadas garlaicigas. Laikam tapec, ka draugs aizbraucis uz US & A.

Triperis taa neizpauzhaas :D

MAn gan likeas, kad nevajadzeeja absint ar bacardi jaukt..... kokteilis jau bija garshiigs, bet kaa pa galvu deva jopcik :superlol:

Link to comment
Share on other sites

So here it is.

26h bez gulēšanas and that number is growing up any second. IMO kaut kur 34h būs.

Nolifing hard. ( bļa kā raksta nolife continoues formā ? :evilmad: )

Kaut kur 2 litri kafijas piebeigti, bet anyway hustlin real hard.

Link to comment
Share on other sites

26h bez gulēšanas and that number is growing up any second. IMO kaut kur 34h būs.

Nolifing hard. ( bļa kā raksta nolife continoues formā ? :evilmad: )

Kaut kur 2 litri kafijas piebeigti, bet anyway hustlin real hard.

Mērķis?

Link to comment
Share on other sites

sestdienas vakarā, kad visi tusē estrādē, es sēžu mājās tikai tapēc, ka bļeģ šodien dabūju poti pret encifalītu. tas nozīmē to, ka es nevaru dzert 2 dienas. :bored: protams, es varētu tāpat iet uz estrādi, bet bez alkohola tas smagi iesūkātu + vēl visi pārējie man apkārt dzertu. protams tajā brīdī, kad māte man potēja, es biju aizņemts ar cīsiņu ēšanu un nepadomāju par potes sekām. :ermm: nez kapēc man ir aizdomas, ka viņa speciāli iešpricēja sestdienā.

tagad būs jāsēž mājās, jāskatās "Lost" un palaikam jāuzpīpē. jautrība sitīs augstu vilni.

Link to comment
Share on other sites

lielisks piemērs, kā nevajag šajā sadaļā rakstīt!

vakardien drūmi pārēdos šašliku, ka naktī cēlos un pāri balkona malai no 5. stāva laidu :khehehe: .

tagad čekošu Lunatic's spēli pret tipa krieviem, ja kādu interesē : ?bcast01.blank-tv.de:50000?

HoLLow^LiFe <3 Lunatic's

Link to comment
Share on other sites

Tikko noskatījos filmu "Groundhog Day". Nu, ļoti patika :)

Rīt uz darbu, ceru, ka būs normāla diena.

+ domāju, ko darīt tālāk, braukt uz UK strādāt/mācīties, palikt Latvijā mācīties, grūti izlemt :( Nebūtu draudzene, būtu vieglāk izdomāt, bet tagad vēl draudzenes faktors jāņem vērā. Kam tagad viegli?

Jāpaklausās J. Hendrix'a repertuārs un jāpārdomā dzīve.

post-1585-1180899512_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

arii nesen jaunas nopirku! :) (zheel, ka tumsaaa uzkaapu virsuu ... :( ) taisos uz saceneem, solaas buut daudz cilveeki, tas priecee, varees paciiniities! naktii guleeju 3 stundas, kaut kaa aizraavos ar csdm, un nospeeleeju diezgan ilgi! :) ok sii ja leiter!

EDIT : jupiii 3vieta :)

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

nopisos darbā stunudu ar vācu grupu, pabazarēju Deutsche Sprache, sasortēju pēc sarakstiem somas, iegrūdu pusi busā un dabūju 20 Ls.

tagad stāvu un domāju, ko darīt. Vai sēdēt draugos/lasīt avīzi vai iet paēst. šodien strādāju 16 stundas nah

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...