Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

hmm, paspeeleeju bish cs, apnika(peedeejaa laikaa kautkaa vispaar nesaista) tagad sezzhu palasu par hollowu dizho emo karali, pasmaidu, chatoju ar vienu chali un domaaju, ka vajadzeetu sakraameet somaa kaut ko, jo riit esmu ieplaanojis visu dienu skeitot! driiz jaaiet guleet! nu tad aidaa! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko noskatījos "Lost" 1.sēriju un tagad velku nākamo. visticamāk sāksies tāda pati atkarība kā ar "Prison Break" un "Jericho" tongue.gif

rīt ieplānots nedaudz piedzerties, jo vienai meitenei jāsvin 18 new_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

Laiks ir vnk drausmīgs. Nu labi, tagad vairs nē, bet pirms 10min bija tā, ka pa logu varēja redzēt tikai lietu. Kr4 ārā bija nenormāls lietus+nenormāls vējš+krusa+pērkons tā ka mājai logi riktīgi trīc. Un izskatās, ka būs atkal kaut kas tāds. Bet pats labākais, ka jābrauc uz laukiem strādāt. Redzēs tad jau kāda tā strādāšana būs.

Link to comment
Share on other sites

esmu atpakaļ no 2dienu klases ekskursijas ar riteņiem. pakaļa & plaukstas sāp sad.gif brauciens bija ~ 45 km pa offroadu, pārsvarā meža takas. vietām bija forši dubļi, kas braucienu padarīja samērā interesantu. braucu čillouta grupiņā - ar vēl 3 džekiem lēnām vilkāmies pa beigām un rēcām visu laiku par k-ko. nebija jēga steigties, jo priekšējais gals tāpat taisīja visu laiku korķus. nakti pārlaidām "NBS mācību, sporta un atpūtas bāzē - Pipariņi (Pidariņi)." vietējie to gan sauca par miskasti un tālu no patiesības jau nebija, bet iztikt varēja.

vairāk vai mazāk tas arī viss

āā aizmirsu vēl pateikt, ka 1 vecene tb meitene no klases normāli nopisās braucot lejā no asfaltēta kalna. no neoficiāliem avotiem ir zināms, ka esot nospiedusi priekšējās bremzes laugh.gif izskatījās diezgan pabriesmīga (pašu kritienu gan neredzēju), bet nekā nopietna nav. pāris nobrāzumi un dafiga zilumi. iepriekšējā riteņu eksursijā viena cita meitene salauza roku, nokrītot braucot lējā no tā lielā kalna siguldā, un mēs nolēmām, ka nākamajā ekskursijā iztiksim bez meitenēm.

ja kādam interesē, tad ekskursijas laikā atradām jaunu klases himnu

Link to comment
Share on other sites

Disene tāda, ka atkal esmu normāli apdedzis, atkal ir pieregots jauns mans fake akounts (paldies macho par to, ka viņš parūpējās arī par šo), kopumā brauciens bija ok, Cēsis r0xz braucot no kalna lejā, jo tad var noķert mašīnas biggrin.gif

Anyway, man nereāli sāp dirsa, bet es jūtos varens. Vienīgi BAIGI žēl, ka neaizgāju uz sensation, jo, lasot atsauksmes, secināju, ka esot bijis ideāls pasākums. Nu bet neko darīt, nākamreiz obligāti iešu.

Link to comment
Share on other sites

45km un pakaļas un plaukstas sāp. mīkstie evil6.gif

eh, toč jūtu ka neesmu kādu laiku braucis ceļojumos ar riteni, jāsāk kaut kas bīdīt, ir tak silts un saulīte spīd...

Nu es pa abām dienām nobraucu ~100km. Un tie 45 reāli bija pa mežu un akmeņu ceļiem, tāpēc arī pakaļas sāp.

Un jā, es zinu, ka tu esi reāls velovecis 10cms.gif10cms.gif10cms.gif10cms.gif10cms.gif bet ne visi velosipēdu izmanto kā ikdienišķo pārvietošanās līdzekli wink.gif

Link to comment
Share on other sites

45km un pakaļas un plaukstas sāp. mīkstie evil6.gif

eh, toč jūtu ka neesmu kādu laiku braucis ceļojumos ar riteni, jāsāk kaut kas bīdīt, ir tak silts un saulīte spīd...

un pāris eksāmeni vēl.. smile.gif

laidīšu uz capital city of Latvia. iemesls, nav ko darīt šodien tā īsti un sen neesmu bijis zooloģiskajā dārzā. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

un pāris eksāmeni vēl.. smile.gif

laidīšu uz capital city of Latvia. iemesls, nav ko darīt šodien tā īsti un sen neesmu bijis zooloģiskajā dārzā. biggrin.gif

Piekāp pie manis pidiņ ! Ko tu tajā Zūū darīsi, rofl .. ;o ?

Link to comment
Share on other sites

bļa vnk psc

Vakar pļāvu zāli. Skatos, ka zibens vislaik šaudās, nu pohuj. Tā kādas 30min pa visu zibeni nobraukājos. Tad vēl bija jāsāk līt, labi apr to arī pohuj. un tad bļa tāds pisaks debesīs tieši virs manas galvas, ka ausis aizspiedu un gar zemi nokritu. Izrādās, ka iepisa zibens novedējā, kas bija dažus metrus no manīm. Vēl pa elektrības vadiem arī nogāja un dažiem labiem nodega kompji, kā arī senča darbnīcā automāts nosvila.

Visu vakaru nebija neta arī.

Kr4 kopš šī brīža neriskēšu vairs ar zibeni, jo sapratu, ka es biju nenormāli stulbs, ka zibens laikā vēl pļāvu. āā un vēl peč tam skrēju pēc riteņa un uz mājām laidu.

Šodiena - }|{APA

Jātiesā sīko sporta secensības. No deviņiem līdz vieniem vislaik sēdēju saulē un līdzināju smiltis. vnk besis.

Cerēšu, ka laiks tomēr paliks labāks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...