Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

emociju un domu iztruukstoshu ljaudi ballee iepazinu , dzeera viens bez vaibstiem dziivaas muuzikas pavadiibaa , acis no meenes nenolaizhot , runaa ka taa esot vieglaak - nav jaabriinaas , . alkaholikjis buudams jau paaris gadus bij gaidaams kaads progress , nekas nemainaas , taa pat kaa vinja vaards nav zinaams .

Link to comment
Share on other sites

eh sezhu un instaleeju kkadu fakin printeri jo vecais nobruka.. nabags tikai kadas 100 kartridzhu nomainjas iztureja... nu neko. tagad HP printerits vismaz.. nomainiiju datoram termopastas + 40 mhz videokartes GPU, + 39 mhz RAM smile.gif cheerz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

rīts ir sācies ar gruzonu un čīllu, kā tas iespējms? kausies.. šodien 6:00 bija jābrauc uz Daugavpili, kur ir jaukot koru dziesmusvētki.. man 10:00 ir kosultācija angļu valodā (pirmdien eksāmens, chill), tad nu es ar visu kori netieku braukt. aizeju uz konsultācijām, pasaka, ka pēc konsultācijas ir busiņš uz D-pili, kuru noorganizējusi kora vadītāja, tipa yē. vajagot 8 cilvēkus, tad busiņš braukšot, mēs 12 no 12. klasēm esam korī, tipa 4 perebors. huij, knapi 4 cilvēkus var salasīt. gruzons, nekur nebraucam...

pēc konsultācijs izdomāju vajag uzbombīt, vakardien caur manām rokām izgāja 3g 36.gif , kas nozīmē, no katra g pa 1/4. aizpisām pie manis, uzdūcām, un otru uzpirkšķi es pīpēju viens, jo abi mani biedri vareni bija sakodušies, ka neko nevēlējās, pilnībā neko! tad nu uzliku šo cypress klipu un uzdūcu, un tagad sēžu čilā piePC, un štukoju, ka mož labi ir ka nebruacu uz d-pili.

Link to comment
Share on other sites

uii..vakar nobliezaam manu dzimeni... nais kodaam.. es. blondais veeel draugi draugi. cigari viinis shnabis smile.gif oo naiss pat izkaaavos smile.gif vienam keksim nebija miera.. eh dabuja pa nurbuli smile.gif

:stfu.gif:

ai atkal pali biju sakopt daaa4u,, omfg cik var piecuukot!

nu neko ieshu beidzot turpinaat korpusu 4iniit.. es tu paalis yo!

ieshu ar gnom - 3 frezet ikonu cs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nopirku Logitech Precision Gaming Headset, viss ir labi, tikai ausis pēc ilgākas lietošanas spiež sad.gif

šodien būs jautrs pasākumiņš pirtī, nevaru vien sagaidīt smile.gif

Šodien biju pie vecvecākiem, palīdzēju tapetes līmēt, pat sajutos noderīgs.

Link to comment
Share on other sites

tiko noskatījos filmu par WWII Staļiņgradas kauju, precīzāk par krievu snaiperi Vasīliju Zaicevu. interesanta filma, man patika. šodien man bija mūviju diena smile.gif noskatījos Wild Hogs (mēsls), Reno 911: Maiami (vnk tāds norēciens), 40 years old virgin (normāla) un jau pieminēto Enemy @ the gates.

2dien būs ieskaite informātikā (bļe, nošaut tos fakinos valodniekus, kuri latviskoja eng terminus), kuras atzīme ies uz atestātu un 4dien jāraksta matenes pārcelšanas darbs zaban.gif

nākam 7dien jābrauc 2dienu riteņu ekskursijā. laikam vajadzētu līdz galam izjaukt riteni, ievazalinēt un saskrūvēt atpakaļ.

vasarā jābrauc uz BBP. 3dien jāiet pakaļ biļetei. 6 Ls (TELE2 special cena) uz divām dienām, nais dry.gif

jāizpīpē 1 ciga un jāiet čučēt

p.s. kāda jēga rakstīt pa 1 bezjēdzīgam teikumam poustā? tāpat ir skaidrīte, ka plkst 7 tu iesi uz skolu, nevis lidosi uz Brazīliju (Adik) un plkst 02.00 tev nāk miegs (kahanz). ja nav, ko rakstīt, tad labāk neraksti. neaizdirsīsim topiku! thumbsup.gif

edit: bonapartu dziesma nemaz tik traki neiesūkā

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas par lietu, bet pēc ilgiem, ilgiem laikiem nevaru aizmigt. sad.gif Laikam būs jāpaskatās kādu labu filmu, tb cash^ pieminēto Reno 911: Maiami. Ja nevaru aizmigt, tad vismaz jāierēc. smile.gif

Edit: Bļē, sūds! Nevaru to filmu atrast. wink.gif Laikam būs jānoskatās Material Girls - izskatās laba. smile.gif

Edited by vecteetinjsh
Link to comment
Share on other sites

tiko noskatījos filmu par WWII Staļiņgradas kauju, precīzāk par krievu snaiperi Vasīliju Zaicevu. interesanta filma, man patika. šodien man bija mūviju diena smile.gif noskatījos Wild Hogs (mēsls), Reno 911: Maiami (vnk tāds norēciens), 40 years old virgin (normāla) un jau pieminēto Enemy @ the gates.

šodien (vakar) arī noskatījos šo filmu, really nice. vieni headshooooooooot`i.

Link to comment
Share on other sites

labak esi ilgaak javns neka vec.. (pilngadigz)

ar pilngadibu daudzas rrupes un beedas naac... buut javnam nepilngadigam ir kaa paradize, ja to maacetu izbaudit tad buutu pavisam javki unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

kopš šodienas man ir sākusies vasara 40.gif

šodien no rīta uzrakstīju gada pārcelšanas darbu matemātikā, domāju k-kur 6 varētu būt. pēc tam pie skolas pasprādīju sipu un vēlāk aizgāju uzspēlēt biljardu un pieveikt kādu alu.

atnācu mājās ~ 17 un aizgāju gulēt. piecēlos ap 20 un bija sajūta, ka ir rītdiena smile.gif - ārā gaišs, putniņi čivina

ir jau šādi tādi plāni vasarai - jūnija beigās braukšu uz bioloģijas laugh.gif nometni (drīzāk to varētu nosaukt par bezfilmas un anatomijas nometni smile.gif ). maybe aizbraukšu ar GIGNiešiem pašaudīties uz peinbolu. ir doma nolekt ar gumiju no siguldas vagoniņa new_silly.gif āā un vēl takš braukšu uz Baltic Beach (Bitch) Party. jāpaskatās kāda tad īsti ir tā leģendām apvīta vēju pilsēta. uz turieni ar vienu džeku jau sarunājām, ka lidosim. biļete, ja pērk netā, maksā ~ 10 Ls shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...