Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu reāli man piebesīja tas, ka 90% seriāla varoņu tiek nogalināti (un to personāžu vietā nāk citi, bet bļeģ, kurš idiots reāli ietu strādāt uz tādu CTU, kur visi tavi iepriekšējie priekšgājēji ir tikuši nošauti un kur atnāk kaut kādi ļevie teroristi un visu uzspridzina) un lielākā daļa no viņiem izrādās kaut kādi nodevēji un tad uzrodas YO YO Džeks Bauers YO YO, kas visus izšauj un ir pārākais vecis. Tas man nedaudz atgādina Čaku Norisu.

nav tik traki, pa nepilnām 6 sezonām CTU uzbruka tikai 2 reizes. Vienreiz paspridzināja, kas nebija tik traki kā gāzes variants. A tas ka galvenos varoņus šauj nost - tas tieši to visu padara interesantu un reālāku. A Džeks... smile.gif viņam veicas smile.gif Viņš īstenībā divas reizes jau ir bijis klīniskajā nāvē. But still lives smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vakaraa aizstaigaaju lidz Zelta bowlingam, satiktu bloodlord ar Diviiti, kas jau bija labaa kemaa biggrin.gif Nespeja shie norekinaties par alu, nacaas palidzeet zaban.gif Un protams kopaa ierecaam apr visiem pidinjiem, kas ardijaas pie Uzvaras pieminekla laugh.gif

ui nu jaa smile.gif tas gan.. bet nu par ro alu muus polube apshnaaca stfu.gif . . es pec tam skaidraa praata parekjinaju un to4na 3 ls iztruuka.. grr tas apkalpotajas ar ventiiljiem vien izbrauca smile.gif

ne nu nu jaaa..

shodien pamodos no ta ka mans kakjis saaka siekaloties un mazgaties, jo redz 12 gadiigais pensionaars gulj manaa istabaa.. nu neko uzpiipeeju padzeeru kkofi un nonacu pie secinajuma ka man neiet otrs pc sad.gif( beda.... eju tagad uz biblioteku vienu stavu zemak un seezhu te un 4inijos..

Link to comment
Share on other sites

zhaaaaaakss.. labriit! baigi labi izgulejos..

biju 4omam vakar uz dzimeni... ee man ta4 ari riita ..oo jasak gatavoties!!!

vakar biju pat tik labs ka vienai 4iksai atzinos miilestiibaa ( izradas tongue.gif )

bet pohas nav! kkads brinums... laikam aiet cept siera karbonades ...

Link to comment
Share on other sites

pašlaik mācos literatūras kontroldarbam uz 1dienu. būs jāzin 8 rakstnieku daiļrade, biku biogrāfija, krch nenormāli besīgs černis zaban.gif

rīt (tb šodien smile.gif ) jābrauc uz vasarnīcu pastrādāt, maybe nopeldēties un jāatved 2ritenis uz Rīgu, jo būs 2dienu klases ekskursija ar riteņiem

pirmo dienu brauksim pa offroadu no Valmieras uz Cēsīm, a 2. dienā lāpīsimies dry.gif

tagad lasu par Aleksandru Čaku (Norisu biggrin.gif )

p.s. viņa bilde

user posted image

smiliez.de_2125.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

kaa jau pagaatnee -

triis kjiegjelj-viitas sienas

ar logu mani - vij

vecaa melodija nepamet

kaa laiks skrien pa priekshu

nekad nenogurstot

iepriecini sevi , nopeerc cepumus

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

zajabis!!!!

pulkstens ir 4:16 minutes.. es eju gulet.. ar blondo norm pasedejam dzimeni pasvinejam ..eka vel kadu bijusho klasesbiedreni un citadi visadi zinamo briinumu satiku 10cms.gif taa ka pasakums izverties zajabis! riita pirma lekcija.. jaabuut sad.gif

beda

goodnight!!

stfu.gifstfu.gifstfu.gifstfu.gifstfu.gifstfu.gifstfu.gifstfu.gifstfu.gif

Link to comment
Share on other sites

BLe Diviits, kad tu gaji guleet es veel turpinaju stradaat, un taa lidz 4 dienaa smile.gif Biju galiigi beigts uz tavu dzimeni netiku deel faking darba sad.gif Tapeec izmantoju iespeju tevi apsveikt tagad smile.gif

Apsveicu Dzimshanas dienaaa !!!! wub.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_750.gifsmiliez.de_265.gifsmiliez.de_2076.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoče, I got HEROES addicted biggrin.gif Tikko pabeidzu skatīties 22. sēriju, jāgaida nākamā nedēļa un sezonas fināls. Tā jau vispār interesanti, tikai biju to visu iedomājies savādāku. Bet tie japāņi... bļeģ... LOHI LOHI LOHI, tādus dauņus ar uguni neatrast. Jēbal, viņiem tur miljons iespējas bija to Saileru novākt, HUJU bļeģ, šie tur kaut ko bazarē par smirdīgo misiju un taisa černi tā vietā lai tas pimpis apstādinātu laiku un sagraizītu to kropli 1000 daļās. Tas 10gadīgais nēģerbērns ar tādu skillu būtu noderīgāks par tiem abiem. Konkrēti besīja skatīties VISAS ainas, kurās tie abi dauņi figurēja.

Link to comment
Share on other sites

Izņēmu no pasta paciņu, kura tikusi sūtīta no Nīderlandes, parakstījos, atvēru pačku un nopriecājos, Ubuntu ir izpildījuši manu req, 15 32 bit un 15 64 bit diski, tāteikt, beidzot būs vieglāka iespēja kā piesaistīt cilvēkus šim dabas brīnumam.

Šodien rakstīju pārcelšanas darbu latv.val, nīku visas tās sūdainās 80 min, garlaicīgi skatīties kā cits no cita špiko, cilā svārkus, lai redzētu špikerus e.t.c Tagad atliek gatavoties 4dienas matemātikas pārcelšanas eksāmenam.

Forumā vispār kādu laiciņu neesmu bijis tā kārtīgi, kā arī cs es esmu spēlējis maz - nav laika, sākās tusu sezona, ar riteni uz dirtiem, un beidzot arī ir pietiekami labs laiks, lai skeitotu, tādejādi atliek laiks tikai darbam ar editplus.

Link to comment
Share on other sites

Karoče, I got HEROES addicted biggrin.gif Tikko pabeidzu skatīties 22. sēriju, jāgaida nākamā nedēļa un sezonas fināls. Tā jau vispār interesanti, tikai biju to visu iedomājies savādāku. Bet tie japāņi... bļeģ... LOHI LOHI LOHI, tādus dauņus ar uguni neatrast. Jēbal, viņiem tur miljons iespējas bija to Saileru novākt, HUJU bļeģ, šie tur kaut ko bazarē par smirdīgo misiju un taisa černi tā vietā lai tas pimpis apstādinātu laiku un sagraizītu to kropli 1000 daļās. Tas 10gadīgais nēģerbērns ar tādu skillu būtu noderīgāks par tiem abiem. Konkrēti besīja skatīties VISAS ainas, kurās tie abi dauņi figurēja.

Tu man sāc patikt.

Pats ''jaukākais'' ir tas, ka nākamnedēļ ir Season Finale, un tad hf līdz 24. septembrim. mad.gif

Vasarā būs ļoti garlaicīgi. Visi seriāli jau gandrīz beigušies.

Ontopic: Gatavojos eksāmeniem sēžot pie datora un skatoties Pokeru un runājot Ventrilo ar pāris kewliem cilvēkiem.

Cerams, ka šodien aiziešu normāli gulēt. Besī jau regulāri ( 5/7 ) iet gu;ēt ap 4-5. no rīta. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

BLe Diviits, kad tu gaji guleet es veel turpinaju stradaat, un taa lidz 4 dienaa smile.gif Biju galiigi beigts uz tavu dzimeni netiku deel faking darba sad.gif Tapeec izmantoju iespeju tevi apsveikt tagad smile.gif

Apsveicu Dzimshanas dienaaa !!!! wub.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_750.gifsmiliez.de_265.gifsmiliez.de_2076.gif

oo paldies novelots paldies smile.gif bet benaar svinibas shonedelj smile.gif ta ka ja tiec tad nu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...