Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Heroes es negribu sākt skatīties, jo tur kaut kādi supervaroņi un man tādas sci-fi lietiņas ne pārāk.

A kas ir House? Tjipa Dr. House or smth? Tas man liekas arī kaut kāds sviestains sūds, kaut arī neesmu nevienu sēriju redzējis.

Man arī tā likās sākumā ( par Heroes ), bet tagad nah čutne mīļākāis seriāls. Ieteiktu kādas 5 sērijas noskatīties. thumbsup.gif Un tad jau redzēs.

House ir Dr. House, tieši tā. Normāls seriāls, kas manuprāt būtu nulle, ja nebūtu pareizo aktieru. ( vari mierīgi sākt no 3ās sezonas, jo pirmās divas bija jau pa tv3 )

Vēl nevaru neieteikt mīļāko seriālu - The Shield ( Dubultspēle, kas gāja pa tv3 senāk un šķiet tagad arī ik pa laikam viņi iemet kādu epu programmā ). Aršo gan būs problemātiskāk jo iet jau 6ā sezona, bet ja tomēr izlem skatīties, vari sākt no 3ās, jo tur sākas story mode, kas vel tagad ( sestajā sezonā ) nav beidzies.

+1 par Family Guy, btw. thumbsup.gif

edit: nah, jāiet gulēt. sukas skolotāji iepisa piecus ( JĀ NAH PIECUS ) kontroldarbus rīt. GGGGGgggggg. arlabunakti. zaban.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

moby paldies jums par speeli. smile.gif katraa zinjaa laikam mazliet aizspeeleejaamies veel peec tam un atkal juutu, ka ar guleeshanu shonakt buus pashvaki. nu nekas, galvenais jau, ka miegs nav veseliigs. wink.gif

p.s. ja vajag demo, contact mii @ pii em pliiz smile.gif [tikko viinogs izstaastiija ko noziimee EM - owned laugh.gif ]

Link to comment
Share on other sites

moby paldies jums par speeli. smile.gif katraa zinjaa laikam mazliet aizspeeleejaamies veel peec tam un atkal juutu, ka ar guleeshanu shonakt buus pashvaki. nu nekas, galvenais jau, ka miegs nav veseliigs. wink.gif

p.s. ja vajag demo, contact mii @ pii em pliiz smile.gif [tikko viinogs izstaastiija ko noziimee EM - owned laugh.gif ]

ko viņš pateica? ērzelīši miskastē ? biggrin.gif nu jā, itkā esam ezīši migla smile.gif Mums bik panika sākās, kad jūs to 5 raundus paņēmāt, bet nu tad mēs riktīg sasparojāmies wink.gif

Family guy ftw !

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos kādas 10 sērijas un tad totāli apnika, tāpat kā ar 24 (to gan noskatījos kādu pusotru sezonu, bet nu sapratu, ka tādu černi lai skatītos, pff, tad labāk sīrupa forumu lasu).

ĀĀĀĀ. kā var 24 APNIKT? tur visu laiku kaut kas notiek. Pēdējā sērija teiksim bija omgpisec omgomg. OMGOMGOMGOMG. smile.gif Pie tam šitā sezona nav tik interesanta kā iepriekšējās piecas. pirmās 3 jau vispār ir nenormāli foršas.

Kas attiecas uz Heroes tad tur ar sci-fi šitu maz sakara. Tas seriāls vienkārši ir INTERESANTS. Tagad, kad beigsies pirmā sezona, noskatīšos visas sērijas pēc kārtas. Riktīgi kruts staffs. Pie tam, tā kā otrā sezonā būs citi personāži un storijs cits, šis varētu būt vienīgais seriāls, kas arī pēc vairākām sezonām ir interesants. Lai gan LOSTs arī joprojām ir inčīgs.

Link to comment
Share on other sites

Kas par herojiem??

Un lost nereali iesuuka , jo iet pa ltv!! smiliez.de_2551.gif

Esi izvēlējies ļoti trāpīgu iemiesojumu (avatāru).

Link to comment
Share on other sites

tikko sataisiiju maiziites,makaronus ar sieru un kakao-skatiishos lotr the two towers,un vakarinjoshu,tagad kameer kakao atdziest postoju sheit un gaidu veestuli draugos aa un veel klausos stone sour-inhale user posted image

Link to comment
Share on other sites

ble pizd. visu ... 6odien labi pieedos un ar pirti paliku tapat ka biju jaadzen veel 3kg.. psc axueena dusmiigs esmu upset.gif treneris teica lai ejot 64kg bet tomeer domaaju vinjam fucku paraadiit un dziit lidz riidienai 3kg.. un piekdien lai viss buutu ok kaapjot uz svariem .. nu skatii6os ja riit mazs nodzii6u tad ir pizdets jaiet 64kg..

P.S. est un dzert... domajam tuliit mir6u...

Link to comment
Share on other sites

Shodien piecelos vorshi darzenj zupinju paeedu!Paveseljojos,noskatijos velreiz pa LTV7 EIROPAS CHEMPI svarcelshanaa kur SCHERBATIHS dabuja ZELTU!Pec tam skatijos SUPER hOkeju kru Krievi 4:0 uzvareju Chehus,lai gana biju pa chehiem!un tiko BASIITI ASK-VENTSPILS reali iekaifoju biggrin.gif Pa pirmo smile.gif tagad jauzzipaa CS un tad kadu ficiiti un tad chuchet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ĀĀĀĀ. kā var 24 APNIKT? tur visu laiku kaut kas notiek. Pēdējā sērija teiksim bija omgpisec omgomg. OMGOMGOMGOMG. smile.gif Pie tam šitā sezona nav tik interesanta kā iepriekšējās piecas. pirmās 3 jau vispār ir nenormāli foršas.

Nu reāli man piebesīja tas, ka 90% seriāla varoņu tiek nogalināti (un to personāžu vietā nāk citi, bet bļeģ, kurš idiots reāli ietu strādāt uz tādu CTU, kur visi tavi iepriekšējie priekšgājēji ir tikuši nošauti un kur atnāk kaut kādi ļevie teroristi un visu uzspridzina) un lielākā daļa no viņiem izrādās kaut kādi nodevēji un tad uzrodas YO YO Džeks Bauers YO YO, kas visus izšauj un ir pārākais vecis. Tas man nedaudz atgādina Čaku Norisu.

Laikam būs Heroes jāsāk skatīties, tikai nez kur lai tagad visas sērijas dabū smile.gif

Un bļeģ, jāsāk taisīt ekonomikā darbs, lielākais černis ever.

Tīri teorētiski jau varētu atsākt to 24 arī skatīties, bet nu nez, ja man skatoties LOSTu un PB iekšā ir tāda sajūta - fak fak kaut nu sērija tik ātri nebeigtos, tad skatoties 24 es itin bieži paskatījos, cik vēl ilgi tā sērija ies, ar domu - nu kamon, šitais man pohuj, davai rādiet, kas tālāk notiks.

Link to comment
Share on other sites

Laikam būs Heroes jāsāk skatīties, tikai nez kur lai tagad visas sērijas dabū smile.gif

Un bļeģ, jāsāk taisīt ekonomikā darbs, lielākais černis ever.

same & same here biggrin.gif

šodien vairs nebija tik hujova kā vakar. varu pat paelpot caur degunu smile.gif

skolā raksījām domrakstu par Čaku (Norisu laugh.gif ) lietratūrā. tāāds černis. zinu jau tagad, ka atzīme būs < 4 sad.gif

pēc stundām domājām iet dzert, bet beidzās ar to, ka visi aizgājām pa mājām

vispār rakstu šo poustu, lai parādītu ar kādiem kadriem kopā mācos - nočekojiet šitā čaļa galeriju @ draugiem. es vnk sēžu un rēcu laugh.giflaugh.gif pirmā un pēdējā bilde ir no 10. klases, bet vidējā vēl svaiga - šodien uzņemta (11. klase). bildes piespiedām ielikt 1 citu čali, jo baidamies, ka galerijas īpašnieks mums rīt pa pizduļej sadotu upset.gif

p.s. skatieties ātri, kāmēr vēl nav viņas atradis un izdzēsis biggrin.gif

edit: čels jau izdzēsa galeriju

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

vispār rakstu šo poustu, lai parādītu ar kādiem kadriem kopā mācos

(bla bla huiņa)

edit: čels jau izdzēsa galeriju

10. klase

Pozējot šodien pie ķīmijas klases

Koļī beibes. Arī 10. klase

Vispār baigais čalis. Tikai labāk īpaši tuvāk par 2 metriem viņam nelīst, jo tā smaka, kas nāk no viņa mutes, vienkārši nogalina zaban.gif Un nē, viņš nav tik nabadzīgs, ka nevar nomazgāties, vai iztīrīt zobus, tādi nedzīvo Vecrīgā. Bet tā principā normāls pipars, neaizmirst sarunas laikā piemetināt to, ka mežs viņam ir tikai lejā (pēc mūsu komentāriem par to pavisam noteikti stilīgo, taču nedaudz neizteiksmīgo ērkuli viņam uz galvas un arī nedaudz uz sejas) un arī draudzīgi pastāsta par savu onanēšanas pieredzi.

Respect thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

flash tavs klasesbiedrs ira ok laugh.gif

mums ta klasee ira ka 1reizi pievilkties nevar.. un kad karaajas pies stienja bailes laugh.gif

ir dazi ar glukiem .. kuri stundas galvu rausta unsure.gif

bet tas ta...

nu ko vakar vakaraa neko neesmu ieedis un tagad no riita veel turos.. sapirk6os ko6lajamas gumijas un jumi jumi jumi ka man gar6o ko6len gumij...

bet domaaju ka skola tapat kkadu sudu ieeedii6u dry.gif labums kaut viens ka 6odien ira tikai 7stundas saskanjaa ar skolotaaju sapulci devil.gif

nu ko ceree6u ka kaut 2kg nokritiis par 6odienu... un riitdien veel braucot uz ventspili vinji arii noies..

Link to comment
Share on other sites

*puush stabuliite*

vari varri duv devjee

vari varri duvee aiji ja i jaa

eee eeee , aij jee

tari vari varri , o jee

laa lamanaame

tiriri tiri , varri jee

klusu piesitienu , laiks sit sekundes

klusu elpu , teku liidzi

Lai saulaina shii diena !

Pa skaisto !

Pallma

Link to comment
Share on other sites

Vakaraa aizstaigaaju lidz Zelta bowlingam, satiktu bloodlord ar Diviiti, kas jau bija labaa kemaa biggrin.gif Nespeja shie norekinaties par alu, nacaas palidzeet zaban.gif Un protams kopaa ierecaam apr visiem pidinjiem, kas ardijaas pie Uzvaras pieminekla laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...