Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

sāp galva un nedaudz griež zaban.gif

vakar biju uz vieniem 18 pirtī vecrīgā. atklāju sevī jaunu talantu - uztīt kāsi cool2.gif šajā gadījumā zāles vietā (diemžēl!?) bija tabaka

mana mutere šodien pasāka k-kādu tīrības dienu (b@$#, nah tieši šodien!!), kuras iespaidā man nācās pārtraukt rakstīt šo foršo (pohaino) poustu

uz kreisās rokas plaukstas ir parādījies nenosakāmas izcelsmes, nenomazgājams, tumšs pleķis (WTF!? blink.gif )

damn, rīt uz skolu sad.gif

p.s. gribu minerālūdeni upset.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Izskaatas, kad nedelas nogales smaga bijusi biggrin.gif

Pats esmu dzilos laukos 196 km no Rigas, izdariiju kuuts darbus(cukam aizgaldu iztiiriju un govis pabaroju). Par briinumu tiku pie datora+veel kaut kaada iezvan neta, kas vnk pwned biggrin.gif

Vakara izstaigaaju savas beernibas gaitas takas, padzeru alinju uzpiipeeju riktiigu piipi parmiju paaris vardus ar ciema barigaam, apspriedaam riitdienas darba plaanu un nolemaam neko nedarit.

Riit jasazage kaudze deelju, tos tad arii jaaved uz Riigu japabeidz sava pirtinja thumbsup.gif

Tas arii viss... aaa Opel Astra Rulezz !

Link to comment
Share on other sites

sad.gif šis topiks sāk pamirt

man ir besis. laikam būs jāizdzer 1 aliņš dry.gif

nau jaaaspiezh sevi ierakstiit

teikt patiesi , svariigo

mirst tas kursh nesapnjo

balvaa - pateiciiba ,

gaiss apkaart maisaas <+20

palicis peleeks

luudzu neesi liidziigs

priecigi

Pallma

Link to comment
Share on other sites

piecēlos ar pamatīgām galvas sāpēm. skolā nedaudz atguvos, tad man nenormāli garīgo sapisa klases biedri, tā pat, ka vienam čut nenoveicās, gribējās viņam ģīmi iestumt tajā karbonādē ko ēda. izgāju no skolas (stundas beigušās) sajūta bija fantastiska, nelikās, ka būtu atsēdētas 8h. tagad štukoju, kad iet pie trenera runāt, par fināliem, jo man ir doma nebraukt uz tiem, jo mūsu komanda, kā komadna sūkā, tapēc dodu priekšroku palikt mājās, nevis ar tiem individuālajiem ķēmiek spēlēt kopā.

Link to comment
Share on other sites

Diena,jauka pavadiite <+21 gradu temperatuuraa! Iegaju veichitii un sapirku dazhus alinjus un ko grauzhamu!tagad jasasmeree maziites jaiet uzpipot un HOKJI skatiities!Nevaru jau taagd sagaidit 6dienu kad saksies lielaa dzershana un lidzjushana! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, man arī te kaut kas jāieraksta.

Kaut kā pēdējās dienās nežēlīgi parādījusies apetīte. It īpaši uz vakariem, naktīm. Ik pa 2h tā gribās ēst, ka jāiet kārties biggrin.gif Es gan spītojos pretī un neko cenšos neēst, jo uz nakti ēst nav pozitīvi, bet fakts kā tāds paliek. Bulīmija laikam piemetusies biggrin.gif

Njā, kas vēl, šodien sporta stundā iemēģināju savu potīti, sāpēja maita, laikam neesmu vēl kārtīgi rehabilitējies sad.gif

Šodien atklāju, ka 2008. gada 14. marts būs 6666. diena manā dzīvē smile.gif Tā sanāk 5diena, tā ka būs jāsvin biggrin.gif

Ā jā, gandrīz aizmirsu, šodien mūsu klases atmosfērā bija sajūtama neliela antisemītisma piegarša, kas lielākoties izpaudās labi zināmās dziesmu rindās biggrin.gif

1)Liku žīdu zem akmeņa, pāri gāju dziedādams...

2)Seši mazi žīdu bērni jāj uz krāsni Aušvicē...

3)No Pink Floyd repertuāra:We don't need no jewish people...

Bija vēl kādas pāris dziesmas un šīm pašām bija vēl pantiņi, bet es jau aizmirsu smile.gif Katrā ziņā tā bija diezgan jautri pavadīta matemātikas stunda (žēl, ka skolotāja tā nedomāja biggrin.gif )

Link to comment
Share on other sites

Bulīmija laikam piemetusies biggrin.gif

Bulīmija ir tad, kad pierijas un uzreiz uz ateju vemt smile.gif

ehh, vēl tikai 4 vakari jānostrādā pašreizējajā darbā, kuru ciest nevaru.

Nākošā nedēļa brīva, un aiznākošajā nedēļā jāsāk strādāt jaunajā darbā happy.gif nevaru sagaidīt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ko diena pavadita veiksmigi! HOKEJS vnk uzdeva super pa asinim! Un tagad jagaida ritdiena,ka 18:00 uz futeni Liepajas Metalurgs- OLIMPS un 20:00 pa TV ASK Riga pret BAroniem smile.gif Bus inchigi smile.gif Jaiet vel uzpiipot kadu ficiti moshk paskatiities un gulet! See jaa tomorrow~

P.s. JEBAL jau 800posts user posted image

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

zajebis, šodien rakstijām ķīmijā ieskaiti, kurā man kā minimums bija jādabūn 7, lieki piebilst, ka nejutos diezko spēcīgs šajā tēma, bet nu rezultāts mani apmierina, jo pēc ieskaites nedaudz uzkavējos un ar skolotāju tā apmēram paskaitijām punktiņus, sanāca 8. 7 kā minimums man bij jādabūn, jo pirmājās ieskaitēs man bija 8 8 3 atzīmes un 7 dotu iespēju tikt pie 7 gadā. tiku ar, YES! tagad atvilkos no skolas, 2 brīvas stundas, nedaudz pačīlošu pie PC un jālaiž uz matemātikām, tad treniņš, un būšu BACK on TRACK. happy.gif

rīt jāraksta ieksaite, uz kuru man jau ir ieskaites darbi ar atbildēm, tāka vakars būs diezgan brīvs. nice.

Link to comment
Share on other sites

Khe, šodien matenē diagnosticējošais darbs bija. Fakin. Pirmā testa daļa kur mostly bija algebra bija easy šit, bet otrajā, kur bija ģeometrija.. x_x

own3d dry.gif

hm.

Jāturpina skrūvēt šodien riteni - laukā atkal silts! Var mīt pedāļus, ka prieks!

Vakar samainiju bremžu klučus, šodien gultņus pedāļiem jānomaina, jāpatīra vel mazliet un būs atkal labai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Šodien biju iepotēties pret ērcēm un ir 3 ziņas - viena laba, divas slikta smile.gif

Labā ir tā, ka man tagad nākamā pote ir pēc 5 gadiem, bet pirmā sliktā ir tā, ka es to noteikti aizmirsīšu un varēšu sākt potēšanās ciklu pa jaunu jau ceturto(!) reizi biggrin.gif Otrā sliktā ziņa ir tā, ka man 3 dienas jāiztiek bez alkohola un lielas svīšanas (pirtis) Atā, atā weekend bye2.gif

Anyway, rīt jāraksta Kultūras vēsturē kontrīts pa 2 stundām - kinda lame shit, jo es nebiju vienā stundā, kad pelmenis sauca kaut kādus grieķu un romiešu dievus, bet tie būs tajā kontroldarbā viena no svarīgākajām tēmām, i guess. Ok, pohuj par viņu īstenībā.

Vispār es konkrēti ienīstu 5dienas, jo VISAS stundas 5dienās ir nereāli pretīgas. Visas kā viena vienkārši varētu ierindoties manu nīstāko stundu saraksta pašā augšgalā. Un beidzās arī visvēlāk.

Ai, laikam jāiet gulēt un vienreiz normāli jāizguļas, savādāk stundās baigi miegs nāk.

Anyway, ceru, ka šis topiks nepamirs, varbūt, kad sāksies vasara, visiem būs vairāk ko rakstīt un tauta aktivizēsies.

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...