Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

briiit.. biju operetajsistemu lekcija.... grr uzrakstiju kkadu paradu par domeniem... esmu aizmirsis kas ir domena kontrolieris sad.gif

jaiet uz darba ergonomiku jauzraksta negadijuuma vietas anketa ..

aa vakar kkadi utainie izsita kojas logu un bija kuatinsh pie kojam... akshon!

Link to comment
Share on other sites

Šorīt pamodos pus 7os (FOK), parasti ceļos ap 8:45, jo skola sākas 8:50. Tad nu piecēlos un skatījos kaut kādu shitu pa eurosportu, laikam tās bija TVSHOP reklāmas, bet nu po. Aizgāju uz skolu un ieraudzīju stundu izmaiņās, ka man matemātikas vietā ieliktas Literatūra un Latv.val., tātad man pirmās četras stundas ir sekojošas - Latviešu valoda, Literatūra, Latviešu valoda, Literatūra. Vienkārši grēcīgi. 4 Stundas vienā kabinetā būtu nepanesami un otrajā stundā ierodas Mācību Pārzine ar vēsti, ka zēniem jāiet kaut kādas mantas nēsāt, mēs riktīgā "starā" noskrējām lejā un ieraudzījām veselu faking fūri - pilnu ar mēbelēm un visādiem shitiem. Nu po, pa stundu sanesām un gājām uz kafejnīcu ierīt salātus un padzerties sulu. Tālāk bija jāiet uz atlikušajām latviešu valodas stundām. Tagad esmu atnācis mājās uz garo starpbrīdi un hrenzin kāpēc rakstu šo, ja man tagad vajadzētu paēst pusdienas. Ā, vēl cik dzirdēju man šodien ir ieskaite fizikā, tā ir, ja nemaldos septītā stunda. Tātad, kad atnākšu no skolas pavisam, editošu un uzrakstīšu kā gāja. Bet ārā laiciņš tik jaukumiņijaukiņš, ka apsveru domu iet pie drauga pachillot uz balkona ( laugh.gif ) fizikas vietā. Nu neko, tad jau redzēs. wink.gif

PĒCSKOLAS EDIT's: Nu, kā jau manījāt, uz fiziku es neaizgāju, arī pie drauga nē. Tagad sēžu un gaidu treniņu, nezinu ko lai iesāk līdz 15:00.. labi, davaj

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

veljoprojam slims... nez kapec bet jau pamodos 8:00... pa TV nav ko skatities jo sapisaas VIASAT taa kastiite un tagad remontaa... akal tikai TV# un LNT melodraamas. smiliez.de_2125.gif zajebal... kad beidzot vareshu skatities akal multenes smiliez.de_2524.gif

melodramas jau neskatisos nacu spelet CS... iegaju GIGNaa no pasa rita kamer vel labi speletaji nespele lai vismaz kaadu varetu novakt biggrin.gif ja kas izdevaas ar! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Šodiena jau interesantāka par vakardienu smile.gif Fizikas učenīte mūs atlaida no vienas stundas par ko viņai RESPECT, varējām aiziet uz Hesburger pielikt kuņģi biggrin.gif Īstenībā viņa mūs bieži atlaiž, bet tas jau laikam tāpēc, ka mēs tādi gudri skolnieciņi cool2.gif

Pēc stundām basis bij jāspēlē starp klasēm. Grupā 3 spēles, a mēs šodien tik pret 2 vājākajām komandām nospēlējām, un labi vien ir, jo jāspēlē 3 džeki + 1 meitene, a mēs maucām 2+2 un bez rezervistiem, kaut gan citiem tur vislaik mainās spēlētāji smile.gif Reāli abas spēles paņēmām un parādījām, bļa, 11.A spēku. Lieki piebilst, ka mēs šogad volejbolā jau paņēmām skolā 1. vietu smile.gif Vēl basis palicis smile.gif Un sporta dienā pagājšgad arī bez variantiem 1. vieta, šogad bija vienāds punktu skaits ar gludā klasi, bet mums laikam bija par 1 uzvaru atsevišķās disciplīnās mazāk, kā viņiem un tāpēc mums tik 2. vieta sad.gif Bet nu tas nekas, nākamgad atkal mūsu klase triumfēs! smile.gif

Pēc pusotras stundas jābrauc uz pirti 4.gif Darbadienu tusi iespārda smiliez.de_29.gif Redzēs, kā rīt skolā atkal būs ar pohām sēdēt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

peec akec'a tutoriaalja meeginu kkadu test moviju uztaisit.... shvaks PC baigi leni velkas ta lieta... tagad 65,4% liek video no bilditem... zb jau biggrin.gif jau apnikaas gaidit diez vai lidz Vegasam tiiksu sovakar.. tad jau redzes. wacko.gif

PC kkadu viirusu nokjeeri ilgi chakarejos kamer dabuju ara, bet DABUJU! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Murgs. No rītiem celties piebesijies, vienīgais iemesls celties ir tas, ka starbrīžos varēs raut naveskas cool2.gif Pilna nedēļa ar KD, par ģeogrāfiju neuztraucos, jo učene ļauj špikot. Vienu dienu (vakar) es viņu bišķiņ nokaitināju un viņa teica, ka tulīt iedos man pa muti sad.gif šorīt viņa man atvainojās un pat piedāvāja izdarīt to publiski (es gan atteicu) kā nekā baigi foršā skolotāja. Laiks ir baigi karsts, katru dienu vēlos lai atrāk pienāk vakars, jo tad visi ejam spēlēt futbolu! Skolā man nopizdija jaunos bučus, dežuranti pilda savu darbu nevainojami...Vakarā dzeru karstu tēju un domāju, meybe iziet arā un pabraukāt ar BMX (with mp3), bet baidījos, ka tumsā nokritīšu un salauzīšu degunu (vai kautko citu) un mani visi apsmies sad.gif, tāpēc neriskēju ( ja nu vēl butu salauzis kāju un bez naveskām dzīvēj nav jēgas) Angļu valodā jau kārtējo reizi ir 3 (gramatika SMIRD) Kopš mani ielika rezervistos (ALLSTARGAME) es cs atmetu ar roku (ne jau tieši tāpēc bet vienalga..) Rīt būs majturība, kur virpošu beisboleni (pašaiztāvībai) jo čigāni katru dienu atņem man pusdiennaudu (un kedas) laiks viņiem izlauzt kājas ( un pasargāt savu dupsi no stāvēšanas vārtos) mļe atcerējos, ka rīt (1 mājturības stundas vietā) iesim stādīt kokus (cerams būs jautri).. to next time

Astalavista beybe! 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bļin čaļi. Nav jau jēga rakstīt 20rindīgus domrakstus par savām grūtajām dzīvēm, tas nav interesanti.

Rakstiet, tad labāk mazāk, bet kautkā interesanti.

Un ne vienā blāķī - tad jau toč -> es un nedomāju, ka es vienīgais, izlasu tikai pirmo un pēdējo rindiņu. ;}

Link to comment
Share on other sites

pilniigs aapac .... sap kungjis biki.. makaronus paredos.. beda....

ehh veel lielalak shaize ka miljota g5 grauzejinja sakusi 4akareties. nu sledzas ieksha ar ta ka gaismas sledzis uz atsperes.... sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

un garantijas talons protams pakjos ta ka cs laikam atkrit uz paris dienam.. nu neiet nekada jega man ar to kompi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ufff patiikama man taa diena izveertaas smile.gif

1) skolaa secinaaju ka shiisdienas skatees tb 1ajaa ar skolas kori buus 4alis ar apbinteetu roku un veelviens ar uzdauziitu aci ... vismaz bij par ko iereekt

2) nodziedaajaam labi 4h niiku kkaadaa paadaugavas 4uhnjaa stresaa vai peec 2aas skates paspeeshu uz darbu

3) protams nokaveeju 20 min par ko man veikala vadiitaaja vietniece (nesen norm ietuseejaam tapeec nenodos) pabriidinaaja taa vairaak nedariit jo ja tik aatri jau saak kaveet darbu tad met aaraa biggrin.gif

4) apstaigaaju visus ierastos interneta stuurus un varu mieriigu praatu doties uzpiipeet un guleet

aamen tb enter

Link to comment
Share on other sites

gaidot foršo seriālu Ātrā Palīdzība aka ER, palasījos jūsu domu graudus, un sapratu, ka vajadzētu ar ko pateikt.

Diena sanāca tīri sapratīga, jo tika atrunāti visi + un - par Igaunijas iekarošanu v2, saskaitītas summas un citi šiti. Vēl izdomāju , ka jāuzraksta anfisai, lai šamai nav bēdīgi.

Vēl galvā radās ideja , savākt vecos pidiņus un piektdienā iedzert kādu alu, bet tad jau redzēs.

Laiks doties skatīties ātro palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot atradu savu forsho dziesmeli!nekad nebutu iedomajies,ka to izpilda Kelis,bet kakaja raznjica,galvenais ka tagad vareshu 11reizes dienaa vinju atskanot,kamer apniks(kas parasti jau notiek pec 3dienam)!

Noskatijos baigo ficiiti tiiko!Bet aizmirsu kaa sauca! smiliez.de_2428.gif Nu it kaa reala toch!Ar negaidiitiem paversieniem,nerunajot par shokejoshaaam beigaam smiliez.de_2469.gif Nu gribejaas vel jaunaako 2007gada filmu ar Van Dammi "Until Death" paskatiit,bet parak vels jau skatos!labak pa lnt jaiet kaut kas acij tiikams paskatit!

Bet nu pirms miega,jaiet uzpipot,un padzerties!Rita skjiet nevareshu izguleeties,jo draudzene solija pec skolas(1lekcija 3dienaas) no rita pie manis piekapt un izmest mani no gultas! 20.gif Ok ja pashol spatj! Shodien taada majas dienas vien sanaca! Bet nu lidz lielajam hokejam vel tikai 10 dienas naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

bļā būs tizla diena. Galva sāp pati par sevi un vēl sāp lielais puns, ko dabūju uz pakauša ieskrienot busiņā smiliez.de_2551.gif Miegs nenormāli nāk, jo vakar cēlos 6:00 un gulēt aizgāju 23:00. Šodien vēl lielie kontroldarbi latviešu valodā un informātikā.

kr4 šī diena iesūkās.

Link to comment
Share on other sites

Miegs nenormāli nāk, jo vakar cēlos 6:00 un gulēt aizgāju 23:00.

mīkstais smile.gif es parasti agrāk par 24 neeju gulēt un ceļos īsi pēc 6.

krch skolā šodien bija smirdīgs kontroldarbs fizikā par teoriju zaban.gif ja nebūtu špikera dry.gif , tad būtu atbildējis tik uz kādiem 2/20 jautājumiem pareizi. pēc skolas ar pacaniem aizgājām uz "Red Fred" iedzert pa aliņam un uzsist klaču. tagad sēžu pie pc un ir doma paspēlēt cs.

aa btw 6dien laikam braucu uz vienu baņu, kura maybe neizrādīsies kārtējais cīsiņu pasākums biggrin.gif . meitenes (cērtamas) solās būt vairāk par džekiem eusa_clap.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

šodien 2 sporti un 2 ķīmijas, karoče haļava. esmu uzbliezis, un tagad redzu, ka kaut kāda iemesla pēc (ceru, ka nav bez iemesla), man ir pazudušas moderatora tiesības forumā... hujova..

rakstiiju tev jau ieprieksh , ka izskataas ka bliez pa daudz , kaa arii krapaliit nav stiliigi , bet tu tik turpini par to runaat . ieteiktu buut svaigam ar gaishaam idejaam rather than stound utt , taapeec ar pacentos un tevi ierobezhoju .

Buchas .

aa , aizmirsu pateikt ka manaa pusee shaads laicinsh nav bijis sen , un paaris sokji studentu chillo katraa briivajaa zaljaas zaales stuurii , ir interesanti - mega pikniks or baarbijs !

aa , atkal aizmirsu teikt , ka visas baarbijas un keni , kas dirsiis lieki , buus stipri ierobezhoti - taa sirsniigi , lai laimes zieds guutu energjiju !

Lai veicas !

Pallma

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

pozitiivi tevi iekomenteeshu ! bez cepiena !

pelmenji smuki straujaa , veerdoshaa uudenii vaariiti , miikstaa mizaa pasniegti pliki , uzsit prieku , ar skaabo kreejumu 25 % atseviskjaa traukaa , melnie maltie pipari , saals , etikjis ar atsevikjaa traukaa un loki , taa lai var speeleeties ar garshu .

par zaljo runaajot interesanti kur dziivo ? man ar priecee priezhu mezhs utt . (taads atklaats izskataas) . taa kaa nespridzini tik daudz un panjem stindzi pa $ 20 . ne ! iisumaa esmu arii krapaliijis , bet sapratis ka tas nerulee , sanjemaas un ar Beku ieliek salaveci leduskapii un tad smejaas !

pozitiivi smukaa house music pavadiibaa - dodu marshu !

Prieciigi

Pallma

a, lol, šito neredzēju! pagaidām, tā teikt esmu uzsēdies uz gandžītes, bliežu nonstop divas ar pusīti nedēļas..

dzīvoju es Gulbenē, bet, tas kur mēs ducinājām, nebija gulcē, nedaudz no pilsētas ārā!

cik tu pa tiem 20$ dabūn zaļā?

P.S. atvilkos tikko ne treniņa, nereāls besis, muterīte atkal uztaisijusi pelmeņus, ceptus. iehavāšu un laidīšu ārā uzbliest. skolas nedēļā man ir beigusies... rīt 10 mēģinājums korim, un tad laižam uz valci, tur koru skate. 5dien uz Siguldu, pārspēles par iekļūšanu 1. divīzijā.

EDIT: tas ko tu tur minēji ir zaļais?!

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Gaidu ar nepacietibu ritdienu,ka basiiti savinnesim Valmieru un iekljusim 1/2finalaa pret Ventinjiem!Lai gana pret vinjeim mums izredzhu nava,bet tomer! Ja busim valmieru izmetushi no 1/4finala,tas jau bus daudz biggrin.gif ka nekaa pirmo speli valmieraa vinnejamar 1nu aci biggrin.gif

Nu tiko reali 2vistas sparninjus nodiiraaju ar maziiti kopaa thumbsup.gif Apetiiti remdinaju!Jaiet nedaudz pashaudiities gignucii un tad kadu ficiiti iechekot un tad jau schlaffen un ritdienu bus klat! Laikam vel sho to sadariju,bet aizmirsu jau!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...