Jump to content
GIGN Forum

Ps2


Zorg`s
 Share

Recommended Posts

Laikam naw biggrin.gif

P.S. cik maksa atkodesana?

BLa tu esi neaptests veciit!

Atkodesana maksa 10-15ls. Saksim ar to, ka tie, kas tev zvanis (ja zvanis), tad vini meginas tiesi sitadu ciparu nokaulet par kodesanu.

Lai nu ka - ko miz? man to tava vieta izdarit?

Ieej ss.lv un ieliec sludinajumu. Tev kads varbut piezvanis! un tad tu varesi ar vinu runaties. Vari uzreizu teikt - nepatik cena - ej dirst.

Ja kadi 3 piezvanis tad uzskati, ka cena ir ok. Ja neviens nezvana - izdari secinajumus pats!

sludinajums jaliek ss.lv-> datori->datori->spelu

piezvani tam te keksam

http://ss.ss.lv/msg/lv/69/3438/137499/UXUOGEFmSA==.html

paprasi par piedavajumu un paprasi, vai vel pardod! Ja pardod, tad zini, ka naudinas nevienam nav, bet gribas visu kaut ko!

Es laptopam cenu nolaidu jau uz 520Ls un vel neviens nezvana un pec 3 dienam laikam metisu leja uz 480Ls. Tas ir dirsa - ar ekonomiku pakala! Ja pirms pusgada nevareji atkauties no zvaniem, kad meginaji sudu pardot, tad tagad pamirums! sad.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

bīfijs te baigi mēģina nosist cenu, lai beigās pa 30 paņemtu smile.gif

p.s. neiekrītiet! biggrin.gif

Bet protams... wink.gif

Tikko biju statos un jaunu ps2 slim vareju panemt par 120$. Rekiniet pasi - tas ir jauns par 70Ls.

Nu man to ps2 tik loti nevajag, jo nav hdtv un uz parasta televizora loti nesmuka grafika spelem (graudainas), bet par 40ls panemtu. Butu nemis ps par 15ls, bet beigas nolauzos, jo nepatika grafika. Isteniba jau ari ps2 suka, jo halo 2 ir uz xboxa.

Lai nu ka - es piedavaju 40Ls un ta ir mana cena. Es esmu noverojis, ka cilveki ir palikusi pirkt nespejigi, tapec mans ieteikums ir meginat pardot pec iepsejas atrak to, ko nevajag.

TB - ieliec uz 75Ls. Ja 3 dienas neviens nezvana, tad liec uz 65Ls un ta talak.

Un, protams, nospraud cenu, par kuru letak atdot nevelies. Tas ir - ja tev ps2 galiigi nevajag (nu tu vinu vispar neizmanto pat ka pukju palikni) tad si cena butu 5-10Ls, jo labak zile roak, neka mednis koka! wink.gif

Un vel runajot par netemu-

paskataties uz LV ek. raditajiem. BTW - pirmo reizi kompanijas apzinjoja, ka dzivoklu cenas nav augusas pa pedejo menesi. Un ziniet - pedeja tirgus diena bija 3x biezaka! Lai dievins mums stav klat un es ceru, ka jusu gimenes sita huinja, kas tulin notiks, neskars!

Cheers,

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...