Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Kādu Labu Grāmatu!


psycho
 Share

Recommended Posts

kāds nezin kādu labu grāmatu par vikingiem?

bencik, piedīvojumu grāmatas man gan nepatīk.

cr3w, tas ir labi, ka "Dvēseļu putenis" ir pilns ar tēlainajiem izteiksmes līdzekļiem, jo tad ir interesantāk lasīt un ir vieglāk iztēloties to, kas tur notiek it īpaši tad, kad latvieši gāja močīties ar vāciešiem... naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

BRAŠIE KAPTEIŅI

Latviski: Radjards Kiplings "Brašie kapteiņi"

Angliski: Rudyard Kipling "Captains Courageous"

Iesaku šo grāmatu izlasīt, jo tā bija pirmā un pagaidām vienīgā grāmata kuru es esmu izlsījis.

Te ir apraksts par grāmatu (angļu valodā).

Grāmata nav pārāk gara tāpēc viņu var ļoti ātri izlasīt.

Grāmatas Vāks:

user posted image

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

arvist to gramatu ari esu lasijis, vispar laba, bet man skiet ka ne pilna versija (nu kjip kaukas saiisinaats). nu gredzenu pavelnieku var lasit. agrak kaukad bij jalasa "Brāļi lauvas sirdis" skolā kā obligātā un vispār bija laba. Nezinu vai patiks, bet Oīns Kolfers, ''Artēmijs Fauls'' ( 3 daļas laikam bija).

Link to comment
Share on other sites

paldies autoram par šo topicu.. izdomāju, ka varētu kādu grāmatu palasīt.

pats esmu lasijis visus poterus + da vinči kodu, un vēl visādas feinas, bet neatminos nosaukumus. ieteikt es tev neko neieteikšu, jo tev jau te ir gana, ko izvēlēties.

Beefy, mums fizikas un kultūrvēstures skolotājas ir starā par to grāmatu, un diezgan daudz ko abas ir paspējušas palasīt priekšā, tiešām labas fiškas tur apspriestas.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, iesaku izlasiit visas Remarka graamatas... Naarnijas Hronikas arii tikko izlasiiju- patika vienliidz labi kaa Harijs Poters... smile.gif

Varu ieteikt arii Dena Brauna "Maldu zona"... veel... noteikti iesaku Elizabetes Kostovas "Vēsturnieki"...

Prieks redzeet, ka cilveeki joprojaam nav aizmirsushi graamatas! 18.gif

Link to comment
Share on other sites

sen nebiju tā nosmējies + priecājies par topiku biggrin.gif lai kā daži mētātu krutos, tas nūbisms literatūrā normāli spiežas laukā smile.gif īpaši tam džekam (neskatīšos tagad kurš tieši), kurš ieteica laikam Poterus un Čaka "spēli ar dzīvību" (pēdējais ir kaut kādu 4 lpp. gabals no kaut kādas 8.klases obligātās literatūras).

es kā parasti būšu riebīgs un neieteikšu pats neko jaunu, tikai pakomentēšu citu rakstīto smile.gif ha ha cool2.gif

nu ja - es par to atkal esmu patīkami pārsteigts, bet es vienkārši par 100% absolūti piekrītu vbyuer. šoreiz gan atļaušos atkārtot viņa viedos vārdus:

Paulu Koelju ir geju un sieviešu rakstnieks

hi hi giggle.gif

savukārt macho, te tev mans veltījums (atceries, gan ka es arī esmu ne vienu vien Klensija grāmatu izlasījis): pavelc lapu līdz pašai lejai

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c....e_shitty_movies

Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt tev izlasiit Biibeli!

Lasi jauno deriibu wink.gif

Pats tagad lasu bet ne visu vnk man ticiibas maciba tagad...

Labāk jau lasīt neizcenzēto bībeli, kur, piemēram, dievs, arī jēzus vairākās epizodēs pavēl noslaktēt ienaidniekus, tos, kas atsakās pieņemt kristietību, kur plašā klāstā var sastapt sengrieķu mītiskos tēlus, romiešu dievus, veselu kaudzi ar seno civilizāciju mītiem, pagānu mītiem un citiem politeistisko ticību elementiem.Pats jaukākais, ka kristīgā baznīca cītīgi noliedz, nicina šīs ticības un pirms pārsimts gadiem izkāva šo mītu un dievu radītājus, lai gan pati kristietība uz tiem balstās.

Iesaku: luk 19:27, Nu 14:37, Nu 16:30-35, Ps 2:3-5, Ps 2:9, Ps 21:9, Isa 66:6, Isa 66:14, Na 1:2 un internetā pameklēt bībeles 19. gadsimta izdevumus.

Link to comment
Share on other sites

vbyuer, tu turpini lasīt manas domas, BET...

nesāksim lūdzu tagad reliģiskus strīdus. cilvēkiem ir vieglāk dzīvot, ja vienmēr pa rokai ir kāds uz kuru paļauties un kuru vainot, ja notiek kas slikts, tā kā liec vien viņus mierā vbyuer wink.gif

ar to arī Bībeles tēma izsmelta thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau tik traki, EDD, būtu jāpriecājas, ka vispār kaut ko lasa, tā vēl aizvien ir reti sastopama parādība.

hehe, to maddoxa linku ne jau pirmo reizi redzu šajā forumā, vispār tādu pašu varētu mierīgi uztaisīt par visiem Dana Browna darbiem.

Link to comment
Share on other sites

mazāk cs spēlē XD.gif

Par tēmu: pamēģini Da Vinci Kods, vai A. Čaks - Spēle ar dzīvību... wink.gif

fixed.

edd - jā esmu kārtīgs salāts, jo izlasiju 1 potera grāmatu! uzreiz, kad izlasiju dabuju okulārus un pumpainu seju, kā kārtīgs nūģis, kas ir izlasijis potteru.

Link to comment
Share on other sites

Eee. Taas 3 ko eLL ieteica - garas,biezas, daudz muldēšana pa vidam, bet interesantas pec velna! Iesaku. Nevarēju sagaidīt nākamo lapu un grāmatu vienmēr smile.gif

Un Dievišķā komēdija man patika arī, tāda interesanta. Ēm. Un tās noslēpumu atklāšanas grāmatas - Beef. Tur ir kautkas arī reāli atklāts? Cik es šitādas 20++ esmu lasijis, tur pa dzīvi izmaļ 60 lapu garumā kautkādus plikus faktus, apvij ar ūdeni un laiž tautā reāli neko jaunu neatklājot.. Tur ir savādāk?

Link to comment
Share on other sites

rusty, varbūt tu labāk sapratīsi, ko es rakstīju (vai vismaz izlasīsi to), ja es pateikšu, ka esmu izlasījis visas potera grāmatas, dažas, nē, man pat liekas visas, vairākas reizes - tikai atšķirībā no tevis - angliski.

Link to comment
Share on other sites

vbyuer, tu turpini lasīt manas domas, BET...

nesāksim lūdzu tagad reliģiskus strīdus. cilvēkiem ir vieglāk dzīvot, ja vienmēr pa rokai ir kāds uz kuru paļauties un kuru vainot, ja notiek kas slikts, tā kā liec vien viņus mierā vbyuer wink.gif

ar to arī Bībeles tēma izsmelta thumbsup.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

asprātis... violent1.gif

rukets pasists stfu.gif tev neviens nejautāja vai tev patīk, vai nepatīk grāmatas?!

Kāds asprātis? Tā ir reāli aizraujoša un interesanta grāmata, bieza, daudz ko lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Aaa un pavisam biju piemirsis Frizons-Ross ''Baisma ieleja'' protams gramata ir piedzivojumu, un teiksim tada vieglaa literatuura, bet man patikas jau loti smile.gif

Viss norisinas Kanadas ziemelos taja laika, kad tur paradijas zelts smile.gif

Ak jaa pedeja gada laika esmu izlasijis 0 gramatu bedigi, bet fakts, vienu varu pateikt toch, nav laika man gramatai, jo tas domats cilvekam ar mierigu un stabilu dzivesvietu. Man gramata nav domata lasishanai trolejbusaa, vai skola, gramata ir atpuuta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kāds asprātis? Tā ir reāli aizraujoša un interesanta grāmata, bieza, daudz ko lasīt.

Patīk tādas pasmagas grāmatas...

P.S. Man nepatīk piedzīvojumu grāmatas!

Ko tev izsaka šie divi teikumi?! NEATBILDI!

"Nezinītis uz Mēness" ir smaga?! NEATBILDI!

Te daudzi pieminēja Poteru, Gredzenu pavēlnieku... tās nav smagas grāmatas, bet tur vismaz kāds mirst:D un tik un tā man tāda veida grāmatas nepatīk.

Varbūt tomēr kāds zin labu grāmatu par vikingiem? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...