Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gribeeju piemineet speleetjau slc, nezinu cik sen speelee bet man liekas kkaadi 3 gadi jau te ir laikam...

iemesls kapeec vins tagad nevar pieteiklties ir koris un ar kori shameejais aizbrauca uz shveici dziedaat un maajas buushot tikai naakamnedeelj kkad

taa kaa vins arii pagaajushajaa gadaa piedaliijas zem vidusskolas, moska sho var arii shokad pierakstiit kkur wink.gif

domaaju ka pasakumu vins garaam laist negribees evil6.gif

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

eee samuray es arii veeleetos speeleet! es tipa biju raxtijis ka gribu speeleet halow life topicaa!

PS man liekas ka kaadu 1,5 vai divi gadi jau shauju gignaa

bet fomumā pieregojies pagājušogad augustā ? O,O

Link to comment
Share on other sites

heh, varēji jau pierakstīt, ka daļēji kopīraiti uz šo pieder man biggrin.gif

pats pieteiktos uzspēlēt. nez vecā vai vidējā skola. ~3ar pus - 4 gadi kopš esmu sācis apgrozīties šajos platuma grādos.

tik jautājums. vai uz servera stāvēs busteris? ( kautkā negribēju iedziļināties lasot visus visus postus un meklēt šo informāciju ) jo man vēl ar vien šamējais nestrādā. esmu pa slinku, lai kaut ko čakarētu un mēģinātu te mainīt setingus lai šis sāktu strādāt. tādēļ arī esmu palicis tāds diezgan neakatīvs ši komjunitija darbinieks :/

edit: čota palasīju biki postus un kaut kā daudzi te raksta ka te spēlē gadus 2-3, bet es čota neatminos daudzus, laikam paliek uvecs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Bļa, kā man patīk, ka katrs otrais te piefantazē kādu pusgadiņu - gadiņu klāt.

Un jā, welcome ex-čīteri, es domāju, ka cilvēkiem, kas ir šeit čītojuši un tikuši nobanoti, noteikti vajag dot tādas privilēģijas, kā atļaušana spēlēt ALL-STAR spēlē.

Link to comment
Share on other sites

lawl, es varu iedomaaties - viss tiims kko tur mutjii, taisa kkaadus prikolus, cilveeks seezh kkur pasleepies un gaida, kad varees kaadu muguraa noshaut un peec katraam 35sec raksta "/rank", "/top15" smile.gif

+1 smiliez.de_2125.gif

btw: ja mani kaads njem , es kadus 9 meneshus.

niks : m1lk1js

Edited by h4ck3d
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...