Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

veel shodien par sho pasaakumu ierunaajos mirc'aa, bet kaut kaa nebija sanaacis ieskriet forumaa un tagad juutos chaabiigi, jo kaa parasti visu uzzinu peedeejais. tongue.gif

anyway, par teemu. iesaakumaa apsveicu ar serveri. prieks, ka viss tomeer biidaas uz priekshu. par to cik ilgi esmu gign nemaaku teikt, forumaa it kaa esmu pieregojies 2005. gada 11. oktobrii, laikam tad kaadu briitinju paspeeleeju, bet tas bija pats pats manas cs speeleeshanas saakums, taa ka skills serverii bija pamatiigi par augstu. arii tagad iet visaadi, bet nu jau meedzu arii kaadu noshaut. smile.gif niki - Eziic & [pr]Eziic. nu skatieties pashi. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Counter-Strike spēlēju: aptuvei 1.5 gadi

Gign spēlēju: nevar tā īsti pateikt, bet aptuveni 0,5 gadi varētu būt, ar pārtraukumiem un feik nikiem (vngs, v1N0GS)

Real nick: vintage

Forumā piereģistrējos pavisam nesen, jo nebija īpaša vajadzība šeit spamot smile.gif

Gl & Hf

Link to comment
Share on other sites

You registered on Jul 11 2004, 17:26

ņemot vēra ka pirms augša redzamā datuma, esmu te pabijis ari pirmstam ar citiem nikiem.

2 ar pus gadi.

fr0zen

signature off... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

SPEELEJU jau gandriz GADU un ir jau paari 100stundam,skjiet retais mani nepaziist smile.gif Bitte Bitte panjemat mani naughty.gif

Nick : GooD MeN

P.s. ZAjebis no 32 playeri,~22 ir ADMINI!NU reali,Varejaat moshk uzreiz uztaiisiit kadu AW=ADMIN WAR,un viss!Moshk 3komandas,lai citi arii dabuu uzspelet?

ceru ka jonathana mani ADOPTEES!

jeb middle School varbut arii Holijs mani var panjemt chupiinja sad.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

slowik, tu ar savaam nostaljgjiskajaam esejaam, ko esi te licis, mieriigi pa taisno iederies old school par spiiti jebkaadiem datumiem un laikiem wink.gif

enivej, man nepatiik tas haoss, kas te raisaas. cilveeki, nepietiks tikai, ja pasakiet, cik ilgi spelejiet un vsjo. pashi saprotiet, uz kaadu tiimu aptuveni varat teemeet - taatad uzrakstiet arii to savaa postaa, vai veel labaak - ja tas ir middle school, kuram jau ir kapteinis (hollow_life), veersieties pa taisno pie vinja, vinjsh arii izlems, vai juus tur driikstat buut, vai ne.

p.s. forshi, ka myths paraadijaas.

Link to comment
Share on other sites

slowik, tu ar savaam nostaljgjiskajaam esejaam, ko esi te licis, mieriigi pa taisno iederies old school par spiiti jebkaadiem datumiem un laikiem wink.gif

enivej, man nepatiik tas haoss, kas te raisaas. cilveeki, nepietiks tikai, ja pasakiet, cik ilgi spelejiet un vsjo. pashi saprotiet, uz kaadu tiimu aptuveni varat teemeet - taatad uzrakstiet arii to savaa postaa, vai veel labaak - ja tas ir middle school, kuram jau ir kapteinis (hollow_life), veersieties pa taisno pie vinja, vinjsh arii izlems, vai juus tur driikstat buut, vai ne.

p.s. forshi, ka myths paraadijaas.

READ THE FAKIN` RULES! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

es esmu iekšā ar HoLLoW'u un Mahmedu fo' sho.

t.i. middle school.

tiem, kas nejēdz izlasīt pirmo postu paziņoju, ka skolas tiek ATCELTAS! Domāsim savādāku komandu sistēmu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

cs spēlēju 2 gadi, gign forumā uzturos kādu 1.5 gadu.

nespēlēju gign serverī, jo man neiet busters, blje (ir gan format c, gan reinstal cs bijis, bet vienalga nekā).

tādi laikam nevarēs spēlēt, tev jābūt cs spēlējušam serverī!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...