Jump to content
GIGN Forum

FinĀls!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Kadas ir Jūsu domas kas uzvarēs finālā un vinnēs tos 10 000? It kaa biju droshs ka finalaa bus Naumova,bet figu! wacko.gif Tagad skjiet laikam Feldmane uzvares,jo shaubos vai Reiniks spes parspet,lai gana Reinikam pasham par sevi ir lielaks fanu klubs,ka dziedatajam!Kaa Jums skjiet?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eee, goodmen, tev tam kakjiitim avataraa gadiijumaa nav saakushaas lomkas? rolleyes.gif

par teemu - lieku uz Reiniku. vinjam zhuurija visu laiku lien d****, pie tam mazaas meitenes gan jau sabalsos par dzheku, taa ka... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

BLJA TĀ RAIDIJUMA VADĪTĀJS IR GEJS, NAHUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

enivei, man ar šķiet, ka Lauris paņems tā paša iemesla dēļ, ko teica ordijs.

ps - Kas jums tagad ir visiem ? Tagad tipa ir stilā likt stulbus avatarus ? sākot ar traffika un beidzot ar guudmena mad.gif

Link to comment
Share on other sites

goodik pamaini bildi vaita to4 slikti paliek skatoties..

es ari par reiniku .. man ta vecene vairaak patiik.. evil6.gif

psc 36.gif tev patiik taa reinika 4igaaniete? fuj feldemane krutaaka

padomaa nebuutu feldemane kur es iepirktos?....nu labi vel ir mols domina olimpija... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Feldmanei ir milzīgakas iespejas uzaret jo viņas atzimes no žurijas ir parasti augstakas!Bet nu paskatisies!:) Skatos reinika fanu netrūkst 18.gif

P.s. Kas vainas manam mincītim?Vinš taču nevienam nekož! 20.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Feldmanei jau pietiekoši liels atalgojums ir tas, ka viņai vispār atļāva piedalīties - tāds publicity. tas, ka viņa vinnēs vai zaudēs, tas neko neizteiks. ir panākts savs.

un par to naudas balvu - it kā jau stulbi, ka jau tā bagātiem cilvēkiem dod 10k naudas balvu, bet viņi tak nav vieni paši - viņiem ir tak arī savs dejotāju partners, un es esmu drošs, ka viņiem kādi pāris tūkstoši nemaz neskādētu.

Link to comment
Share on other sites

man ir pohuj, kurš vinnēs, jo tas šovs iesūkā (tā pat kā 85% pārējo pārraižu @ latvijas tv)

gribētu, lai uzvar Feldmane, jo viņs ir smukāka par to nesmuko laura čigānieti ar nenormāli pretīgo smaidu

Link to comment
Share on other sites

man ir pohuj, kurš vinnēs, jo tas šovs iesūkā (tā pat kā 85% pārējo pārraižu @ latvijas tv)

gribētu, lai uzvar Feldmane, jo viņs ir smukāka par to nesmuko laura čigānieti ar nenormāli pretīgo smaidu

Shis variants man arii besiii!bet nu jebkuraa gadijumaa uz BRAZILUJU braukt nemaz nebus tik traki! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...