Jump to content
GIGN Forum

Allstar Game V.2


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nuuu EDD taa ideja ir pilnigi pakaljaa... var atrast tadus 4itus kas 1sec lauka caur map ar awp iznes visu team pat nepienakot tev purnaa... tikai PC tas japavelk... un mans to pavilks...

arii ar parasto aim,norec,wh apvienojumu ceribu realu nav, 5.1 njemot vnk esedies sturii un ka redzi ka bars tik turi fire...

labak tad ko citu... es saprotu ka daudziem nepaitku delj ta ka agrak tiku 4itojis, bet nu tapec nav jataisa 6ads murgains pasakums... labak lidzigu fun ka bij jums iepriek6...

ma vislabak patika ideja starp novadiem spelet...

Link to comment
Share on other sites

Kādus novadus vai kko tādu !? Vienkārši 15 vs 15 un pieraxta tagu tur uz vietas izdomātu ko tur strīdēties(domāt) par kkadiem tagiem ja nav serveris vēl.

gudri dirst nav malku cirst thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

worm, kasti alus no manis ja iedosi serveri kur mums pashaudiities wink.gif

tagad tu esi ieberzies!

bet eniivei taa doma par 4iiteriem ir galiigi neinteresanta! var jau domaat kko savadaaku, bet nu nejau 4iiterus, tad veiniigais ar busteri pret 4iiteriem naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

tā, mans domāt, ka problēma ar severi, pateicoties jonathanam, ir atrisināta. paldies, tev.

tad dalam, kā bija - new, middle un old school.

es piesakos uz middle school kapteiņa amatu, un sarktēt sev blici, izveidot mūsu tikšanās vietu.. utt.

sevi ieceļu par kateini middle school pārstāvjiem cool2.gif

ienāca prātā zajebis ideja, mož 4 skolu arī, un tad jau mazu turnīriņu varēs rīkot?! tip vien klasi zem new, tie kas te pēdējā laikā piebiedrojušies, visādi knariki.

Link to comment
Share on other sites

tā, mans domāt, ka problēma ar severi, pateicoties jonathanam, ir atrisināta. paldies, tev.

diemžēl stipri par to šaubos, jo arī par piesolīto prēmiju diez vai serveri varēs dabūt, jo ja būtu bijis iespējams, tad jau worms tāpat būtu iedevis

Link to comment
Share on other sites

pēc īsas sarunas ar (šeit sponsora vārdu atļaušos pieminēt) cs.4id.lv lielo papu MX, viņš piekrita iedot priekš geima serveri 32 sloti! tātad datums jāizdomā. komadas es domāju vecās (nelauzīsim tradīciju) - new,middle,old school`s.

aiii, aiiii, aiii .....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...