Jump to content
GIGN Forum

Vasara


rigaslauvas
 Share

Recommended Posts

Liktebis man zejebis stradaashu laugh.gif

Aaa un peec tam stradaashu...

Uz Janiem panemu atvalinaajumu tas arii viss thumbsup.gif

p.s. Pats labakais, kad shito rakstu no darba, tatad tagad arii stradaaju sad.gif

tev labzz darbs smile.gif Laikam lidosta ir patikams darbs,cik zinu tu biezhi medz dazhadu iemeslu delj neaiziet uz darbu smiliez.de_2433.gif

Link to comment
Share on other sites

1/3 vasaras man paies eksaminējot, ceru ka otra 1/3 vasaras paies braukājot pa eiropu, ar ilgu pieturu amī, un to pēdējo 1/3 veltīšu iekārtošanai Rīgā un skolā, kurā būšu iestājies.

Link to comment
Share on other sites

Sīkāk?!

USMA 2007 jau nemaz nenozime, ka obligati jabrauc uz USMAS ezeru, bet lai nu ka, es ar klasesbiedriem katru gadu satiekos pie USMAS ezera, taka laikam sogad nebus iznemums un ari GIGN tus bus pie ezera. Divi USMA 2007 tusi jau! wink.gif

edit: kautgan jonathan kaut kad kaut ko solija par kaut kadu tusina uzsauskanu 100Ls vertiba vasara pavilosta vai kaut ka ta... jaatsauc atmina! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

atradīšu draudzeni, ja vēl nebūšu atradis

meegjini atcereeties, kur tu vinju peedeejo reizi redzeeji, taa buus vieglaak atrast

btw, tagad ir tikai marts - liidz vasarai veel diezgan taalu, bet man jau viss ir daudz maz izplaanots:

juunijaa - sesija un darbs, peec tam koshana no jaanjiem liidz peeteriem

juulijaa - metalshow.lv pasaakums blomee, pirmskaazas, kaazas, peeckaazas

augustaa - divu nedeelj celjojums "riiga - wacken - brutal assault - riiga" un veel kaut kas

Link to comment
Share on other sites

USMA 2007 jau nemaz nenozime, ka obligati jabrauc uz USMAS ezeru, bet lai nu ka, es ar klasesbiedriem katru gadu satiekos pie USMAS ezera, taka laikam sogad nebus iznemums un ari GIGN tus bus pie ezera. Divi USMA 2007 tusi jau! wink.gif

edit: kautgan jonathan kaut kad kaut ko solija par kaut kadu tusina uzsauskanu 100Ls vertiba vasara pavilosta vai kaut ka ta... jaatsauc atmina! smile.gif

Beefy

un tas veel joprojaam paliek speekaa... thumbsup.gif kkad naakoshnedeelj pasuutiishu biljetes uz LV un tad zinaashu mazliet preciizaakus datumus kad vareetu kko uzmeistarot... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

un tas veel joprojaam paliek speekaa... thumbsup.gif kkad naakoshnedeelj pasuutiishu biljetes uz LV un tad zinaashu mazliet preciizaakus datumus kad vareetu kko uzmeistarot... biggrin.gif

O super veciit, izskataas, kad vasaraa bus party party biggrin.gif

Bled pareizi man jastradaa visu laiku sad.gif

Link to comment
Share on other sites

lol:D labi, paskatiisimies... wink.gif

PS: bencik, nu nevar taa buut, ka neatradiisies laiks iedzert melno shnjabi!!!:D

Nu ar tevi es domaaju atradiisies viennoziimiigi thumbsup.gifbiggrin.gif

Shodein ar draugiem izdomajaam, kad julija mauksim ar laivaam pa Salacas upi, tur vinjam lauku maja ir, vot as buus ok pasakuminjs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Domaajams ka shii vasara buus liidziiga ieprieksheejai. Vieniigais juunijaa eksaameni jaaliek. Peec tam jaatrod kaads darbs, jaanopelna nedaudz naudinja un 23.juunija vakaraa tas viss jaanodzer rolleyes.gif

Juulijs, augusts kaa parasti - darbs, tusinji, juura un viss paareejais.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...