Jump to content
GIGN Forum

Sensation White


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Karoch, ja kaads no shejienieshiem ir gajeejs, es taisu nelielu iesildishanos pie seviim majas pirms pasakuma biggrin.gif

Respektivi ja pasakums saksies kaados 10 vakaraa, savacamies pie maniim ap kadiem 6 sadzeram energy drinkus, paric kokchikus un visi maucam uz sensaaciju thumbsup.gif

Ja kadam ir tada gribeshnaa domaju kad noteikti kaut ko taadu noorganizeeshu smile.gif

Ja runajam par Aerosmith arii jaiet, veel gan gribaas arii uz Scorpioniem aiziet blin....

Bet nekas nestaav klaat shitam pasakumam, jo te ir best of the best dj's in the world. Protams par gaumi nestridas, bet shitas ir lielakais, kas noticis muuzikas dziivee Lavijaa

O jaa! count me in! biggrin.gif Mes varetu pie tevis tadu kopistisku geju pacucesanu uztaisit, lai nenaktu miedzins vakara! (nu normali gulet, bez visam huinjam, ja? biggrin.gif)

Beefy

p.s. nez, mieziitis miedzins Jancix ari buus? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoch, ja kaads no shejienieshiem ir gajeejs, es taisu nelielu iesildishanos pie seviim majas pirms pasakuma

Respektivi ja pasakums saksies kaados 10 vakaraa, savacamies pie maniim ap kadiem 6 sadzeram energy drinkus, paric kokchikus un visi maucam uz sensaaciju 

Ja kadam ir tada gribeshnaa domaju kad noteikti kaut ko taadu noorganizeeshu

Ja runajam par Aerosmith arii jaiet, veel gan gribaas arii uz Scorpioniem aiziet blin....

Bet nekas nestaav klaat shitam pasakumam, jo te ir best of the best dj's in the world. Protams par gaumi nestridas, bet shitas ir lielakais, kas noticis muuzikas dziivee Lavijaa

Kur var nopirkt biļeti ? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Bencik taa tava doma nav peljama! kad naaks tuvaak tad jau buus skiadrak!

Nee nu tas jau skaidrs savaksimies pie maniim iechilosim un pasuutisim kaadus 10 taksiishus un mauksim uz sensaaciju biggrin.gif

Da es ceru kad gan uz scorpioniem tikshu gan aerosmith.... smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...