Jump to content
GIGN Forum

Heroes III


Hofo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bet ka ir uzlikt ir interesantāk spēlēt, jo kad spēles beigās ir daudz pilis, varoņu, u.t.t grūti visu paspēt un sāk pieļaut vairāk kļūdu. smile.gif

āaaa, nu tas gan.. jā, neiedomājās hosts. sad.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

tūlīt noslēgsies pirmā pauze, kas ilga 15 min.

līderos pagaidām stabili esmu es! SHARp^ k-ko vel tur mutī! nu bet tas tikai laika jautājums, kad vinnēšu... cool2.gif

1111

HA!

Tava iespēja ka uzvarēsi ir 100 pret 0 !

Un par to laika jautājumu - yea, a damn time.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

tiek ņemts 4. pārtraukums. spriedze aug, vēl uzvarētājs pagalam nav zināms.. viņiem.. jo tas esmu es! naughty.gif

tad nu, kaut kad jau izspēlēsim līdz galam, man tik tāda aizdoma, ka ne šodien, jo jau kādas savas 6h tiek spēlēts.

Link to comment
Share on other sites

spēles gaisotne ir saspringta skaipā. Tiek slēgti slepeni un ne tik slepeni pakti.

Tirgus līgumi ar izsoles palīdzību(kurš kuru skaipā pārbļaus), kur notiek vienošanās par labāko cenu.

principā gadsimta showdowns

Link to comment
Share on other sites

tātad, tāka vakars jau klāt, un nu jau diena ir nodirnēta pie PC, tad atliek vien šo spēli pārcelt uz rītdienu. satiekamies skype ap plkst. 14:00. pabeigsim šo lietu vienreiz pa visām reizēm.

tātad, cya later aligators! 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es novilku to mantu no outlaw servera ko Erix iemeta. Varat mani iemest kaadaa listee, skype nick - kaamisss .

Palasot izlas'mani uzgaaju sho:

The Heroes III Complete game cannot play against the Heroes III:

Armageddon's Blade game in multiplayer.  However, the Heroes III Complete

game can play against both the Heroes III: Restoration of Erathia and The

Shadow of Death games in multiplayer.

liekas, ka shis atrisina dazhas liekas neeertiibas.

Link to comment
Share on other sites

Pasakat man linku kur var novilkt šo spēli,plZzzZ..

tākā esmu labi mācīts un māku sevi kontrolēt, tad warn es tev nelikšu, par dauni nesaukšu, bet likšu patīt pa lapai atpakaļ, kur tu dabūsi tiešu linku uz šo spēli outlaw torentā! pameklē ibio rio mazliet.

Link to comment
Share on other sites

tākā esmu labi mācīts un māku sevi kontrolēt, tad warn es tev nelikšu, par dauni nesaukšu, bet likšu patīt pa lapai atpakaļ, kur tu dabūsi tiešu linku uz šo spēli outlaw torentā! pameklē ibio rio mazliet.

thumbsup.gif keep up the good work!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...