Jump to content
GIGN Forum

Acc


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

Sveiki, mani sauc Rolands. Spēlēju zem nika HoLLow^LiFe (reģistrēts). GIGN jau esmu gadu ar pus. Pa visiem statiem, kas bijuši man ir kopā ~ 550 h. Admini, kas mani iesaka ir Rawen,rayus.

es vēlētos slap&slay, gag un kick tiesības, ar kurām es spētu uzlabot dzīvi iekš gign.lv

domāju, ka īpašas problēmas neesmu sagādājis serverī. daudzi zin mani iekš dzīves, tāka spēs objektīvi izspriest, vai es varu būt admins vai nē.

te ir links uz manu iepriekšējos reizi, kad prasīju acc.

P.S. esmu feins čalis. cool2.gif

Paldies par uzmanību!

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, mani sauc Rolands. Spēlēju zem nika HoLLow^LiFe (reģistrēts). GIGN jau esmu gadu ar pus. Pa visiem statiem, kas bijuši man ir kopā ~ 550 h. Admini, kas mani iesaka ir Rawen,rayus.

es vēlētos slap&slay, gag un kick tiesības, ar kurām es spētu uzlabot dzīvi iekš gign.lv

domāju, ka īpašas problēmas neesmu sagādājis serverī. daudzi zin mani iekš dzīves, tāka spēs objektīvi izspriest, vai es varu būt admins vai nē.

te ir links uz manu iepriekšējos reizi, kad prasīju acc.[url/]

P.S. esmu feins čalis. cool2.gif

Paldies par uzmanību!

atbalstu feino čali, ja tikai viņam ir reģistrēts niks!

ā un xkick vairs neeksistē! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vai tad tev nav tiesības?

nu vobšem uzliku. Tikai esi, lūdzu, prātīgs un izmanto tikai tad, kad nepieciešams. Teiksim šodien mani nellijs izdomāja noslayot tāpēc ka es d2 metu dūmeni pie vārtiem (ko gandrīz katrā raundā kāds izdara), vienkārši sviests...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...