Jump to content
GIGN Forum

luugumz


infusion
 Share

Recommended Posts

Es nezinu kaa jums, bet man liekas ka ***limp*** (cerams nesajaucu) jaauzliek bans. vinsh saposto 27 postus jau shiis dienas saakumaa!!! Iedomajaties kas notiks pa dienu!!!! ***limp*** smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kaa jums, bet man liekas ka ***limp*** (cerams nesajaucu) jaauzliek bans. vinsh saposto 27 postus jau shiis dienas saakumaa!!! Iedomajaties kas notiks pa dienu!!!! ***limp*** smiliez.de_2551.gif

Man gan liekas, ka tev pirmajam vajadzeetu banu, jo tu pidrazo citu topikus beztolkaa, un ja tu shito gribeeji kaadam pateikt, tad ej mIRC'aa un pabljausties nevis te kaut ko raxti... sad.gif pff. Shitas forums saak palikt arvien stulbaaks, pateicoties stulbiem spameriem... smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

vai kaads no gignieshiem nevareetu ultima online vietaa uztaisiit mu sadalju ? vienkaarshi mu ir super duper populaars un ultima vairs nav modee un taapeec luudzu apmainiit

izsakiet savas domas par shaadu lietu

wink.gif

huljish? mees nespeeleejam mu

Link to comment
Share on other sites

nu ir taada speeliite onlainaa ! liidziiga uo , ja esi spelejis , nu ti RPG stilaa , man patik!

un infusion , gatavojies kaut kad mani satikt , man te mice deva shaadu taadu inform ,tatad gatavojies (10x to forces) mani satikt..... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...